1 1
polic na kvadrat

Alternator preventivni servis

Recommended Posts

Pozdrav!

imam Polo 6n2 2000. godište 1,9 sdi Asx, na satu je 416 000 km.

 

Pošto sam vlasnik vozila već 12 godina znam sve sto se radilo na vozilu a u poslijednje vrijeme par ljudi s posla imalo je problema s autima zbog neispravnog Alternatora pa ih je taj sport skupo kostao cca soma kuna po pricama.

 

Zanima me dali bi preventivnim servisom tj izmjenom onog bakrenog prstena na rotoru i četkicama novim prosao jeftinije iako zasada sve radi besprijekorno.

 

I evo ako ima tko kakvog majstora poštenoga u Zg da se dogovorimo pa da mi to odradi ili da vozim dok ide....

 

Auto mi treba svaki dan pa nebih htio zbog nemara da ostanem na cesti negdje....

 

Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hrani svinje i nista ne diraj eto to ti kaze...

kad crkne uzmi polovan na otpadu za sitne pare i vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

tocno tako

nađe se na autootpadu za 200-300 kuna drugi

ovog otvoriš pa daj još ovo pa ono

još plati majstora i dođeš na 100 eura kao reci dobro jutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kad crkne ...

To zelim izbjeći a na odpadu kupim isto sto imam macka u vreci i nisam napravio nista i usput jos sjebem aku. Pa ono vucna sluzba ili uže pa vuci autić kad stane...

Ne hvala, sam tkz. Kolektor nije skup kao ni lezajevi samo ruke su mi upitne jer sam nemam alata za obaviti to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bas hoces odes do autoelektricara i pitas koliko je reparacija

Ja sam bas bio nedavno za alternator od trojke 120A i rekao mi je od 200-500kuna ovisi sta je otislo...

A to za polovni imas pravo radije dat 100 za reparaciju pa znas da je sve novo nego polovni a ne znas kakav je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najskuplja stavka je regler i ruke ovo sve ostalo je relativno jeftino.

Regler je cca 38o kn novi a kad bi se dale četkice samo izmjeniti tu bi bilo utede jer ljaka sada dobro samo su četkice bas istrosene jako pa me zato frka ali četkice i regler sve je u komadu zalito u kućite reglera

Share this post


Link to post
Share on other sites

@polic na kvadrat- imaš PM

Edited by Darac

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1