5 5
fakefucker

Restauracija felgi

Recommended Posts

Ja sam na svom autu imo polirane od 5 do 10 mjeseca na autu

Neznam kakvo posebno odrzavanje treba

Kad se pere nikakvo agredivno srestvo nikakav glicerin za gume da se slje sa guma ili neznam sta

Znaci nakon pranja samo felge obrisat sa kozom da pokupi kapljice vode 2 min posla i nikakvih problema nisam imo

Bile su iste 1.dan i zadnji dan

Eventualno ako vam se da svaka 3 mjeseca prec mrvicu sa polir pastom al ja nisam ni to

Share this post


Link to post
Share on other sites

može ja sam uvijek mazao sam tim gelom za gume i nekad sa nxt polir pastom očistio felge i bile su kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslikaj felge odma nakon poliranja i nakon prajmera i laka i usporedi koliko ces izgubit,sigurno 30%

Probam pa vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo primjer kako glicerin i sjajilo za gume djeluje na poliranu felgu

6f8d80f07656f7e11fa858a0d496c262.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a kako onda na ovim samoposluznim praonicama prat auto?

pa na samoposluznim nije problem... miniwash i udri...

 

veci je problem u ovim automatskim, di felge spricaju ko zna kakvom agresivom...

 

ja sa poliranim felgama i samoposluznim praonicama nisam imao problema...

dodjem, sa Sonaxom naspricam felge.... brzinska pljuga dok djeluje i onda udri s miniwashom....

 

i u sezoni sam ih mozda 2 puta jos proso sa kapljicom il dve polirpaste na krpi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ponasaju maguiars paste za poliranje na poliranima felgama i njihovo crnilo za gume, koju bi pastu preporucili za poliranje ili odrzavanje poliranih felgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo primjer kako glicerin i sjajilo za gume djeluje na poliranu felgu

6f8d80f07656f7e11fa858a0d496c262.jpg

to je zato sto nije lakiran rub.. mozes ga polirat svaka 3 tjedna ili lakirat nakon politanja.. ja sam isto stalno na jednim felgama rubove polirao.. sol, od kocenja se pohvata sve.. unisti felgu jer nema zastitu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovo se ne prima lak

A netreba polirat svaka 3 tjedna nego treba pazit s cim prat

Vec sam napiso

Moje su napravljene u 5 mjesecu i prodane u 10 i u istom su stanju kao i u 5 mj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslikaj felge odma nakon poliranja i nakon prajmera i laka i usporedi koliko ces izgubit,sigurno 30%

Izgubi sigurno 30% i onda nakon godinu dana od kamencica pocne pucat prajmer i lak i onda se siri

I sta onda

Onda sve isponova skidaj plastifikat/lak smirglaj i poliraj

A bez toga ako treba popravni zguli se felga ili bilo kakvo ostecenje lakse je sanirat nego sve izpocetka

A sto se tice cjene ova opcije skidanje plastifikata i poliranjeje je skuplja neg samo poliranje bez plastifikata

Tako da ako ko misli da je bolje zastitit slibodno neg zastiti

Jer cemu zastita ako te to nakraju ispadne skuplje

Ja sam i na starom polu imo polirani rub sad na ovom golfu polirane santa monike i sad cu imat polirane s-line 18

To je 5 godina bez ikakvih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se stavi kvalitetni vosak ili keramika onda nema sta oksidirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubi sigurno 30% i onda nakon godinu dana od kamencica pocne pucat prajmer i lak i onda se siri

I sta onda

Onda sve isponova skidaj plastifikat/lak smirglaj i poliraj

A bez toga ako treba popravni zguli se felga ili bilo kakvo ostecenje lakse je sanirat nego sve izpocetka

A sto se tice cjene ova opcije skidanje plastifikata i poliranjeje je skuplja neg samo poliranje bez plastifikata

Tako da ako ko misli da je bolje zastitit slibodno neg zastiti

Jer cemu zastita ako te to nakraju ispadne skuplje

Ja sam i na starom polu imo polirani rub sad na ovom golfu polirane santa monike i sad cu imat polirane s-line 18

To je 5 godina bez ikakvih problema

nema šta pucati lak ili prajmer ukoliko je kvalitetan i posao napravljen kako treba.

Barem u današnje vrjeme ima materijala kakvog god hoceš

neke stvari su teže dostupne ali ima.

Neznam dali si možda cuo za ljepilo za boju

na lak našpricaš ljepilo znaci cisti lak bez ikakve pripreme i brušenja, pa bazu i lak

ili sta hoceš

to je namjenjeno za teže dostupna mjesta i takve stvari di nisi siguran dali je dobro izbrušeno

da se nebi slucajno sa vremenom ljuštilo.

ja sam to našpricao izvana

na prednju haubu cisto da vidim

ima sigurno vec 7 godina od tog i ništa se ne ljušti.

U svakom slucaju sa tim ili normalno pripremio kad lupi kamencic

može napraviti rupicu na laku ali lak se nesmije od tuda nastaviti ljuštiti dalje

ako se ljušti ili materijal nije dobar ili je majstor nešto zeznuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

može napraviti rupicu na laku ali lak se nesmije od tuda nastaviti ljuštiti dalje

ako se ljušti ili materijal nije dobar ili je majstor nešto zeznuo

 

Dobro zboriš!

 

U pravilu boja ako je kvalitetno nanešena prema pravilima struke nakon oštećenja ostane samo oštećenje i ne širi se ništa, dok je sa plastifikatom problem jer se vlaga počne podvlačiti i metal počne oksidirati pa se plastifikacija krene ljuštiti, zato ako je opcija - uvijek lakiranje prije plastifikacije.

Edited by Divine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao felge kod Blic polisha polirane strojno prije 4 godine, ko novu su bile. A prale su si svime i svačime.

sta za tebe znaci polirana felga?

Nekome je ovo polirana felga

18yvme.jpg

a nekome je ovo polirana felga

30vyzba.jpg

 

U svakome slucaju nema toga boga da polirana felga zadrzi isti sjaj bez odrzavanja nakon mjesec dana a ne nakon 4 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta za tebe znaci polirana felga?

Nekome je ovo polirana felga

18yvme.jpg

a nekome je ovo polirana felga

30vyzba.jpg

 

U svakome slucaju nema toga boga da polirana felga zadrzi isti sjaj bez odrzavanja nakon mjesec dana a ne nakon 4 godine...

Stim se slazem al garantiram da mogu izdrzati jednu sezonu

nema šta pucati lak ili prajmer ukoliko je kvalitetan i posao napravljen kako treba.

Barem u današnje vrjeme ima materijala kakvog god hoceš

neke stvari su teže dostupne ali ima.

Neznam dali si možda cuo za ljepilo za boju

na lak našpricaš ljepilo znaci cisti lak bez ikakve pripreme i brušenja, pa bazu i lak

ili sta hoceš

to je namjenjeno za teže dostupna mjesta i takve stvari di nisi siguran dali je dobro izbrušeno

da se nebi slucajno sa vremenom ljuštilo.

ja sam to našpricao izvana

na prednju haubu cisto da vidim

ima sigurno vec 7 godina od tog i ništa se ne ljušti.

U svakom slucaju sa tim ili normalno pripremio kad lupi kamencic

može napraviti rupicu na laku ali lak se nesmije od tuda nastaviti ljuštiti dalje

ako se ljušti ili materijal nije dobar ili je majstor nešto zeznuo

Imas kakvu sliku kako izgleda felga sa tim praerom bezbojnim i svim tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse da izdreze...osim ako nije nanosena neka zastita preko poliranog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno ova druga,nakon 4. sezona korištenja izgleda ko nova, očito je strojno poliranje kud i kamo bolje od ''ručnog''.

A kod nas većinom na strojnu idu ''bjesne'' felge, tipa brabus, porsche itd......jer teško da će neko platit ''strojno'' za npr. Golfa, jer treba duboko zavuč ruku u đep. Ali je zato je kvaliteta top. Bar ono što sam ja vidio nakon par sezona korištenja.

Jel radi uopće tko kod nas osim Blic polisha strojno poliranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse da izdreze...osim ako nije nanosena neka zastita preko poliranog....

Garantirano

Nebi govorio da neznam da nisam imo polirane monike

Bez ikakve posebne nano zastite

Nakon smirglanja 2 krede i pasta

Ako lazem nek me odma grom spali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao polirane rubove na oz futurama, kupio sam ih ispolirane, nikada ih nisam dopoliravao samo sam ih prao svaki 2-3 dan i brisao sa krpicom nakon pranja i naravno bez kemija, samo blagi sampon i voda. I dok sam ih tako odrzavao bile u ovakve (ovo je nakon gorinu dana koristenja) https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/1401489_1428662400695125_1753623696_o.jpg

 

Nakon toga mi je bilo pun kurac i auta i svega i prao bi ga jednom mjesecno i nakupilo bi se jako puno prljavstine, i onda su postale katastrofa. Dok se je redovito prao nikakvog poliranja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi neko spomene blic polish kosa mi se na glavi dize...

Toliko su dobri da sam ja rucno mora polirat rubove koji su se prije 2god u njih polirali.kad se dokopam kompa stavit cu slike...

Blic polish je nekada bio dobar,ali odkad su poceli škrtarit sa granulama,ne ostavljat felge u bubnju tocno onoliko sati koliko triba nego manje (radi ustede struje) postali su goli k!zive na staroj slavi.amen

 

Samo redovno pranje,blagi sampon,obrisat,vosak stavit i to je to!

A kad se rubovi umeljaju od sjaja za gume,kemije na automatskim praonicama mores ih da prostis jebat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sta Suki nije ovdje da vam pokaze sta se moze sve i sta on radi sa felgama, pa cak i lakiranje poliranih rubova (za sada polirao samo svoje da vidi koliko je izdrzljivo) za koje vjeruje da ce biti dugotrajno...

 

Pogledjte malo njegove radove na Fb: Suki's AlloyClinic

https://www.facebook.com/SukiAlloyClinic

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5