1 1
dastrong

atest 215/35/19 na 8,5" golf V gti

Recommended Posts

Onda očito sve stanice NISU iste...

Ne radi se tu o stanici. Nije ni meni upisao nego je zvao u zg u cvh i trazio da provjere dal se moze.

 

Samo dok se gore netko javio nazvao sam 16864864865 brojeva i izgubio 3 i pol sata dok se netko javio. A kad ti dodes na tehnicki i dode ti netko tko nema volje za nicim i neda mu se jebati dok nekog gore dobije onda ti kaze da ne moze. Samo ja nisam popustao dok nisam upisao sta zakonski moraju upisati ako se trazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sada opalia pricu da moram ispuniti neke obrasce i da to dodje 150-200kn ili da pricekam tehnicki jos 2 miseca i onda kao ulazi to u cijenu tehnickoga!

 

Jeste li placali upis nove dimenzije ili je besplatno?

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites

Besplatno je pri redovnom tehnickim

ovo ti je neki kao vanredni zato se placa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz....na onim malim vratascima di se tanka gorivo vam pise koje dimenzije mogu ic i moraju vam upisat

Ne pise svima. Meni ne pise ni jedna.

 

A mateo, 105 kn dode ako nije tehnicki, a ako je je đabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam kako za ostale aute al za golfa znam jer sam vozio 3, 4 i sad vozim 5-icu

Usput ako koga zanima kolega prodaje dvd radio sa gps-om, navigacijom i svim ostalim pizdarijama...pase original za golfa 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni isto nigdje ne pise, pretrazili cijeli auto..

Ali kako mi frend radi na tehnickom rekao je da skinem frendu sa gti-a naljepnicu jer on ima i da ce mi moc upisat :)

A imam i papir iz porschea sa pecatom za sve dimenzije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni nema problema, samo treba ic u stanicu i upisat.. Nije mi hitno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

195x65xR15-235x40xR18.png

Hoce ovo proci na atestu s tehnicke strane, neznam kolika odstupanja su dostupna?

Gledano na autu ne viri, sve je ok, ima mjesta svagdje. Passat 3bg tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na atestu mislim da nema veze nikakvo odstupanje nego paze da ima mjesta za onu njihovu sipku da prodje sa svih strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda nema brige, 225/40-18 je razlika 0.4%,al je trosak mijenjat gume, onda cu ove ostaviti i mora biti ok

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1