1 1
Lima

Misljenje za golf 5 prednji branik

Recommended Posts

Gledam vec dosta i dalje ni sam neznam sta bi htio haha..

Ovaj prednji branik od tdi-a mi je malo dosadan pa sam prvo mislio gti stavit pa mi se gt svidio i sad na kraju razmisljam da ostavim ovaj moj a da "zatvorim" rupu za tablicu sta bi izgledalo ovako 1c3bd9c90bf8318a6165b0c5e5d9d1af.jpg

 

Samo sta imam maglenke na koje sam navukao zutu foliju..

Sta vi mislite jer ja sam stvarno vise lud od razmisljanja sta napravit.

Bilo kakvo misljenje je dobrodoslo :)

Tek sad vidim da ovaj na slici ima zatvorene i one plastike za perace farova.. To bi pustio otvoreno i slozio pranje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle, svaki drugi golf danas ima gti branik i nije mi to vise to.. Zelim nesto sta nije toliko cesto.. Zagladit tablicu, votex lip mozda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je to nekako opet preobicno stvarno se tesko primjeti neka razlika, ja sam sebi stavio GTI branik jer mi najbolje od svih izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je to nekako opet preobicno stvarno se tesko primjeti neka razlika, ja sam sebi stavio GTI branik jer mi najbolje od svih izgleda.

Di si ga uzeo i koja cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

rabbit sa votexom je sex i nema skoro nitko.

o thunderrabbitu da i ne pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao istu dilemu.

Na kraju sam uzeo od jette. Fale mi jos mrezice od maglenki, tj. ne znam jos da li da stavljam sa maglenkama ili bez.

Ovako nesto sam zamislio. Ne moraju biti R-line brezice kao u ovoga. Meni je ovo predobro.

 

2jbpdg6.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao istu dilemu.

Na kraju sam uzeo od jette. Fale mi jos mrezice od maglenki, tj. ne znam jos da li da stavljam sa maglenkama ili bez.

Ovako nesto sam zamislio. Ne moraju biti R-line brezice kao u ovoga. Meni je ovo predobro.

 

2jbpdg6.png

Di si uzeo branik i koja mu je cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

branik sam uzeo tu kod nas u Mostaru, zdrav ko boca, sve kopce na broju, za 320kn, neces vjerovati.

branik jeste gol, ima samo dojnji lip. ali kad usporedis sa nekim oglasima u hrvatskoj, cijena je bila dosta povoljna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 kn s tim da je samo branik bez plastika i toga...

 

Ako te bude zanimalo pa ti lako posaljem slike na viber whatsapp ili mail ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 kn s tim da je samo branik bez plastika i toga...

 

Ako te bude zanimalo pa ti lako posaljem slike na viber whatsapp ili mail ;)

Nije krpan ni varen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, s tim da ima malo ostecenje ispod tablice, posaljem ti sliku nije bed pa ces najbolje vidjeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao istu dilemu.

Na kraju sam uzeo od jette. Fale mi jos mrezice od maglenki, tj. ne znam jos da li da stavljam sa maglenkama ili bez.

Ovako nesto sam zamislio. Ne moraju biti R-line brezice kao u ovoga. Meni je ovo predobro.

 

2jbpdg6.png

Uf ovo bi mi pasalo samo tako, prodaje tko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1