0
Damir

VW Polo 2007, 1.4 TDI

Recommended Posts

VW Polo 2007/2008 (12. mjesec 2007, model 2008), 1.4TDI 51kw. Živahan dizelaš sa minimalnom potrošnjom. Auto posjeduje servisnu knjigu, redovno je servisiran (nedavno stavljen novi akumulator, pr. kočnice, pr. selen blokovi, remenje, ulje). Motor odličan. Auto je odlično očuvan i pažen, vozio ga nepušač. U 12. mjesecu stavljene nove zimske gume, a posjeduje i 4 ljetne gume. Vlasnik sam vozila, posjedujem 2 ključa, servisnu i sve potvrde sa teh. pregleda. Kilometraža stvarna. Alu felge nemaju ni jednu crticu na sebi.

Farovi sa LED pozicijom i lećama. Od opreme ima automatsku klimu (manualne kontrole), servo, ABS, el. podizači, centralno, alu felge, ...

 

Redovna cijena 5200€, za članove foruma 5000€.

Oko cijene se možemo još dogovoriti, ali molim prekupce da ne zovu i nude mi 4000€. Također, Neka ne zovu koji nemaju lovu ili kažu da dolaze sutra po njega, ja odbijem kupce, a oni se ne pojave drugi dan (gospođa će se prepoznati ako vidi). Bez zamjena, prodajem ga jer mi trebaju novci.

Zvati na 095 824 43 44 - rado ću Vam odgovoriti na sva pitanja

 

Više slika i detalja na http://www.njuskalo.hr/auti/vw-polo-1.4-tdi-ocuvan-servisiran-oglas-14626931

 

 

vw-polo-1.4-tdi-ocuvan-servisiran-slika-vw-polo-1.4-tdi-ocuvan-servisiran-slika-

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0