2 2
Rallye G60

1. VW Meet Ljubuski

Recommended Posts

mislim stvarno...jebo fejsbuk napisite ovdje sve...mislim da je to najmanje sto mozete napraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

VW|TEAM Ljubuški
Drage ljubiteljice i ljubitelji volkswagena i cjelokupnog VAG koncerna, s obzirom da se bliži početak sezone, VW|TEAM Ljubuški vas poziva na svoj prvi VW meet Ljubuški, te se veselimo ugodnom i zabavnom druženju.
Mjesto održavanja:
Restoran Ohio u Ljubuškom.

 

Program:
Skup gostiju ispred restorana Ohio sa početkom od 13:00 h

Od 16:30 skupni cruising po gradu do vodopada Kravice, gdje ćemo napraviti zajedničko slikanje.
Po povratku nas očekuje švedski stol, te zabava i druženje uz DJ do kasno u noć.

*Nedjelja 29.03. u dogovoru sa gostima nakon podnevne kavice zaputit ćemo se preko Čapljine magistralnim putem sve do pomoćne piste u Mostaru, gdje ćemo se uz ugodno druženje moći odmjeriti snage svojih ljubimaca.

 

Lista gostiju:

 

Molimo sve one koji su zainteresirani i žele nam se pridružiti da svoj dolazak najave u inbox naše facebook stranice:
(https://www.facebook.com/pages/VW-Team-Ljubu%C5%A1ki/415777965191313?fref=ts)

 

Pošto svi najavljeni gosti imaju besplatan roštilj pivo i švedski stol, ovo nam je vrlo važno.
Nenajavljeni gosti plaćaju hranu i piće po promotivnim cjenama.
Koatizacija:
0,00 KM, KN, €, al bit će postavljena kutija za dobrovoljne priloge.

Noćenje:
Svi gosti koji dolaze iz daljih krajeva i žele, il' trebaju prenoćiti neka to naglase uz prijavu, il' dogovore s nekim od obližnjih smještaja.
1.Erna, 30 ležaja, u sklopu sportske dvorane, 00387 63 483 043
2.Božo Tikira, 12 ležaja, 00387 63 372 894
3.Často Boras, 12 ležaja, 00387 63 322 888
*cijena smještaja je 25 km/100kn, svim gostima koji najave svoj dolazak i noćenje, lokacije ćemo pokazati po dolasku na skup.
VAŽNA NAPOMENA:
Pošto smatramo da smo svi kulturni i civilizirani, bilo kakvo divljanje i pretjerano „gasanje“ neće biti tolerirano tokom održavanja skupa!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni koji nemaju fejsbuk mogu se slobodno tu nadopisati i ja rjesavam ostalo.Svi su dobrodošli samo nam je veoma bitno zbog organizacije oko hrane i pića da se nadopisete ako dolazite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizi nam se vikend polako i lagano se primice zatvaranje liste pa da stavim jednu napomenu za ekipu sto dolazi autoputom iz smjera Splita.

 

Nemojte izlaziti sa autoputa u Vrgorcu iako stoji na tabli Vrgorac/Ljubuski,samo produzite ravno i pratite Mostar i G.P. Nova Sela i cim predjete granicu imate izlaz Ljubuski i nanovo asvaltiranu cestu samo se pazite ogranicenja posto bude policije.

 

Sto se tice ostatka mislim da Dubrovcani sve znaju posto su vec domaci kod nas,a iz smjera Imotskog i Mostara u oba kruzna toka na zaobilaznici pratite znakove sto vode prema autoputu i G.P. Bijaca i nemozete nas promasit ;-)

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sve spremno za sutra

image-015a58837f7451c062750e9dd8af466138

Drzite nam fige da nas vrijeme posluzi :)

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veselooooooooooooooo ;D

 

Momci svaka čast za prvi put ;)

 

Pozdrav iz Dubrovnika , vidimo se ubrzo ;)

hUhdjvK.jpg

W2Hzhzg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo jako dobro. Malo kasno dosli,malo se smrzli i zakljucali kljuceve u autu al nam svejedno bilo super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo i od mene koja slika

Predobro je bilo ekipa za 5

 

bc4055683068394ec67a7478ae8d4d5a.jpg0cbaa6c18e9a1d3171dfdc9a77d4102f.jpga6fb80da2bbad8e0fa5cda52c0aaf791.jpg

Edited by matagti8v

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast ekipi vw ljubuski...jedan od najbolje organiziranih metova sa jako puno vagena...odlicno vidimo se :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo smo zakasnili,bilo nam je odlicno,svaka cast ekipi na organizaciji... ;)

Vidimo se u Dubrovniku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja oglasim malo ispred organizacije.

Hvala velika svima koji ste došli i podržali nas u ovako velikom broju.Ekipe sa svih strana.Počet ću sa ekipama iz BiH:Visoko,Livno,Mostar,Posušje,Široki Brijeg,Čapljina,Stolac nadam se da nisam zaboravio nekoga. Dubrovnik,Korčula,Metković,Makarska,Imotski,Split,Šibenik,Zadar.

Hvala vam od srca što ste došli svima i neka se nitko ne naljuti ako sam zaboravio ali umor još radi svoje.

Nadamo se da smo vam omogućili dobro druženje i da ste zadovoljni.Meni je žao što se nisam uspio sa svima družiti malo ali nadam se da ne zamjeri nitko ali znate kako je kad se nešto organizira, milion obaveza.

Bit će puno dobrih slika i videa ali za početak ovoliko dok ostalo ne bude gotovo.

image-9ae810a3ac8a5523899acbff238f2b1071

IMAG0939_zps7q3xfmkg.jpg

image-0679f479c86ebe4783aef8fd3ae3ec7a7d

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa svaka cast jako dobro organizirano predobro je bilo.....vidimo se u du.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa svaka cast na gostoprimstvu i organizaciji,steta sta nismo mogli ostati i nedjelju,pozdrav VW team Sibenik, vidimo se na iducim susretima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo izvan mojih očekivanja, jedan od najboljih meetova na kojem sam bio, svaka čast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na svemu i pokazalo se da sa malo novca moze se dosta napraviti.mislim da je smisao druzenja ekipa itd a ne da netko profitira.

i normalno u mene je uvjek jezik brzi od pameti pa moram reci to da ekipa iz hercegovine 10godina dolazi u karlovac a da se nitko nije udostojio doci ili javit podrzat ovaj skup pa i vi koji ste

vodeci u vw clubcroatia.

Sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2