0
zihaGT

P: Golf III clean TDI

Recommended Posts

Mislila sam čekat grobnik, al neću. Iskrsnuli novi planovi za ubit pare. :D

 

Dakle, golf III, 1.9 TDI, 90 ks. ma??ina je iz 97/98, ima 170 na vuri a tak se i pona??a. Komplet auto atestiran (upisana ma??ina, felge) i registriran do 5. mj 2008.

 

1. Clear look (pehar Vara??din 2006) - limarija: nema kvake, lajsne, izvučeni blatobrani, bad look, zaglađena zadnja hauba, prednji branik custom made (polo 6n2), zadnji branik zaglađen

2. Felge keskin kt4 naprijed 8x17 iza 9x17 na 215 40 17 falken skoro pa novim gumama

3. gewinde FK highsport, kočnice 280 mm (G60)

4. kompletan auspuh Lastovčić (custom made, unique)

5. lampe - iza led naprijed angel eyes sa xenonom 6 k

6. alarm (otvaranje vrata preko daljinskog), klima, ??iber, zatamnjena stra??nja stakla

7. sportska sjedala sa H pojasevima tapicirana u crnu tkaninu i sky, krov, zadnja klupa u isto tapicirani

8. sportski volan, krom detalji (ventilacija, kvake..), dijelovi armature u boji auta (i bočni tapicirunzi), ručica mjenjača, tepisi gumeni VW (novi)

9. muzika prednji zvučnici, zadnje elipse

10. lakiran u crnu s efektom (hrpom srebrnih zrnaca) početkom 2006. god

11. nigdje hrđav, komplet za??tićen (ni po čemu ne odaje da je u papirima 93)

 

 

link na topic o autu sa slikama: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....5528&st=160

(ako imate pitanja tipa za??to ga prodaje??, a joj neee, i slična, molim postajte u gornjem topicu)

 

za sve dodatne informacije mogućim kupcima: na PM, ovdje, ili moj broj, 091/574-3883 (Maja)

 

cijena: 8000 jura, nije fix

Share this post


Link to post
Share on other sites

a joooj neee, pa zasto ga prodajes?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a joooj neee, pa zasto ga prodajes?!

 

jebi se :P te se jebi :bleh:bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj me nisi ti to već pitao na PM? i ak se ne varam, rekla sam ne? i da ti te felge neidu na standard četvorku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0