18 18
vekyman1

Auto otpad Tomi-ponuda autodijelova

Recommended Posts

Imas mozda za Golfa 3 motoric fara i zadnji naslon za glavu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas mozda koju ibizu 6L sa climatronicom?

imam ja. 098 909 9039

 

 

- Samo da javim, zvao sam neki dan otpad i pitao za dijelove za bmw kockicu posto mi treba jedno 15-20 stavki, izmedju ostalog resetkice ventilacije u armaturi i dobio sam odgovor da se to nemoze kupiti posebno nego je to sastavni dio armature. Armatura je 350kn.

 

Bas krasan odgovor, svaka cast.

 

 

Hocu prednju masku, ali ne; ide sa farovima jer su oni sastavni dio prednje maske.

 

 

:ne2

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pljuješ po njima, a ti si tolko jadan i očajan da se guraš u njegovu temu i nudiš dijelove. :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pljuješ po njima, a ti si tolko jadan i očajan da se guraš u njegovu temu i nudiš dijelove. :rotfl

 

Aha moja jadost i ocaj se vidi u tome sto nemam za kruh pa cu na osnovu 200kn potencijalne zarade od forumasa prezivit mjesec ili sta ? Uopce nema veze sa nudjenjem dijela u ovoj temi nego ono, decko trazi ja imam i evo nek se javi.

 

 

Moj post je vise isao u smislu mog komentara na pristup i rad otpada i posao ali nije moje pa me se ne tice. Mogu samo zaobici ako mi ne pase sto sam i napravio. A da mogu komentirati, mislim da mi to nitko ne brani.

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jel ćeš ti preživjeti od 200kn ili ne me tak boli kurac.

 

Naravno možeš komentirati, zato forum i postoji ali ovak se ubacivati i nuditi dijelove je komično i jadno, a ako ne kužiš poantu ove teme onda jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze odg i na moje pitanje veky

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aha moja jadost i ocaj se vidi u tome sto nemam za kruh pa cu na osnovu 200kn potencijalne zarade od forumasa prezivit mjesec ili sta ? Uopce nema veze sa nudjenjem dijela u ovoj temi nego ono, decko trazi ja imam i evo nek se javi.

 

 

Moj post je vise isao u smislu mog komentara na pristup i rad otpada i posao ali nije moje pa me se ne tice. Mogu samo zaobici ako mi ne pase sto sam i napravio. A da mogu komentirati, mislim da mi to nitko ne brani.

 

 

Majstore ako imaš neki konkretni problem zašto mi se nisi obratio osobno ili ti ovo više odgovara zbog samo tebi znanih razloga

Taj touareg je izgorio? Ili mi se cini samo?

Sory majstore nisam stigo prije odgovoriti, auto nije izgorio, već je imao neki lagani karambol s prednje strane pa je vlasnik odlučio da ga ne želi ili neće slagati iskreno neznam. i eto tako je završio kod mene

imam ja. 098 909 9039

 

 

- Samo da javim, zvao sam neki dan otpad i pitao za dijelove za bmw kockicu posto mi treba jedno 15-20 stavki, izmedju ostalog resetkice ventilacije u armaturi i dobio sam odgovor da se to nemoze kupiti posebno nego je to sastavni dio armature. Armatura je 350kn.

 

Bas krasan odgovor, svaka cast.

 

 

Hocu prednju masku, ali ne; ide sa farovima jer su oni sastavni dio prednje maske.

 

 

:ne2

i nemožeš stavljati ponudu dijelova u moju temu pa te eto molim da sljedeći put to ne radiš hvala ti

Veky,bok!Imas li kaj dijelova za passata 3c?

 

Lijep pozdrav

nemam nažalost

Pozdrav Veky imaš kakvih dijelova interijera za Polo 9n 02-09. Hvala ;)

ništa nažalost samo 6n2 zasad

Ekipo jel treba tko

Vw Audi 80 original čukice

IMAG2641_zpsjxyx8boi.jpg

IMAG2643_zpscioqhe7a.jpg

 

i došao je vw Sharan za djelove 1.9 tdi 1999

IMAG2726_zpsaqkget5f.jpg

IMAG2725_zpsoraxzuan.jpg

IMAG2724_zpsaooyxa8c.jpg

Edited by vekyman1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, imas mozda plastike zastite motora (podvozja) za passat 3bg?

nemam nažalost, svi kaj mi dodju su bez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veky,daj mi ostavi ove cukice ako nisi vec frknuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, trebam zadnji branik za Golfa 6 2.0TDI sa park senzorima.

Imaš? Cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi za dvojku za desna vrata mehanizam da ih zakljucam iznutra, koliko novaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veky,jesi dozivio moj post za cukice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veky,jesi dozivio moj post za cukice?

jesam frende samo sam ti zaboravio javiti da su čukice otišle dečku s foruma isti dan hebiga, kad naleti nešto ostavim ti

Treba mi za dvojku za desna vrata mehanizam da ih zakljucam iznutra, koliko novaca?

pretpostavljam da misliš na unutarnju bravu u vratima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam frende samo sam ti zaboravio javiti da su čukice otišle dečku s foruma isti dan hebiga, kad naleti nešto ostavim ti

pretpostavljam da misliš na unutarnju bravu u vratima???

Ne znam sto bi bila unutarnja brava. Mogu ih otvoriti iznutra te zakljucati izvana i otvoriti izvana, ali ih nemogu zakljucati iznutra. Pipka nema a bome ni onog štapa di se plasticni pipak stavlja.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto bi bila unutarnja brava. Mogu ih otvoriti iznutra te zakljucati izvana i otvoriti izvana, ali ih nemogu zakljucati iznutra. Pipka nema a bome ni onog štapa di se plasticni pipak stavlja.

gle može biti da ti fali samo polugica ili taj plastični čepić a može biti i unutarnja brava, ajmo ovako brava ti je 100 kn, a polugica te ne dodje ništa navrati da pogledamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Imaš možda koji crni rolo prtljažnika za Passat 2002 godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel treba netko originalni duboki branik za Vw Jettu/ golf II

IMAG0027_zpsh97vwcmk.jpg

IMAG0026_zpsiaglitgm.jpg

IMAG0024_zpsiufirpto.jpg

IMAG0023_zpsaliufcpa.jpg

 

cca oko 500-600 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas prednji branik za caddy mk2? Ne treba resetke ni lip samo srednji dio

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 18