8 8
RoMario44

Karte RH za RNS 315

Recommended Posts

Vozim se 4 dana s mapama, navigiram se tamo gdje znam doc, za sad apsolutno nikakvih problema sve radi kak treba.

 

6f2b97ae594ebcbefe0d123e5690792f.jpg

db9695e5cad2e3b026de71696977bd50.jpg

 

@m3 power

 

daj reci koje ti je godiste passat i koja je oprema. Vidim da ti imas ovaj manji mdf na volanu u boji. Kod mene je ovaj klasican. Ovo tvoje je oku ugodnije. Pogotovo sada sa navigacijom. Kod mene se isto prikazuje navigacija ali sve je crno-belo...ima da uzmem marker i obojam...Kod mene je comfortline paket ali je b7 limuzina sa 1,6tdi.

 

thx !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pravo lijepo izgleda...mislim dxdandy da će i kod mene tako izgledati kao kod tebe,ako jednom uspijemo napraviti ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@m3 power

 

daj reci koje ti je godiste passat i koja je oprema. Vidim da ti imas ovaj manji mdf na volanu u boji. Kod mene je ovaj klasican. Ovo tvoje je oku ugodnije. Pogotovo sada sa navigacijom. Kod mene se isto prikazuje navigacija ali sve je crno-belo...ima da uzmem marker i obojam...Kod mene je comfortline paket ali je b7 limuzina sa 1,6tdi.

 

thx !

Highline 2.0 tdi 2012 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mfa u boji je serijski dio highline opreme. Naravno one u njemačkoj ali ne balkanske :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mozd neko kupovo od onog sa njuke, svijet navigacije,pitam zanimaju me iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo od svijet navigacije dečko prva liga. Sadme samo muči zato mi na kontrolnoj tabli ne prikazuje nita dok na rnsu sve pet. Tak mi nije pokazivalo ni kad sam tns tek stavio pa je samo od sebe proradilo od pokazivanja pjesama do telefona??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje?

Ako stavim karte Istocna EU, da li u funkciji ostaju one karte od West EU koje su bile u RNS315?

 

Hvala

 

NOKIA 3310

Edited by mail.baza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po onome sta je meni receno, ne. Mozes imat jedne karte na uredjaju a druge da ti cita sa sd-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj se u samim postavkama navigacije poigrati

Ili sa postavkama mfd displaya

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice prikazivanje pjesmi preko bluetootha na rns-u. I meni se zna desit da to ne funkcionira. To mi se desavalo i prije mapa i prije update softwarea. A sta ti ne prikazuje na tabli?

 

EDIT:

Malo googlao. Izgleda da je problem u telefonu i verziji OS-a. Na nekim androidima radi sve preko 5.0 na nekima ne. A zasto malo radi malo ne... nemam pojma.

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pati me to to mi rns315 prikazuje sve i na mfdu,znači i telefon i pjesme,ali mi ne pokazuje navigaciju na mfdu probao sam sve postavke, probali smo u elzi kodirat i opet nita...?!!

 

Čak sam čuo negdje da je moguće da uopće auto iako je high line tu opciju ne podržava al Mi nije jasno kako ne ako prikazuje sve ostalo sa rnsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprosti, u kakvoj ELZI se to kodirali? VCDS, ODIS to bi moglo ali ELSA ne (ako se ne varam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, 99% ljudi mimo ovlastenog radi sa VCDS-om. Neki imaju i klon/original VAS5054 i krekani ODIS koji se koristi i u ovlastenom pa i s njime kodiraju ali VCDS je glavni van ovlastenog servisa. Postoje jasno i drugi alati specificnih namjena kao sto je kodiranje tabli itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNS315 V9 2017. West EU nove karte su na torentima. Tko ima volje može skinuti i napraviti apdejt.

Edited by mail.baza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je ovo na slici RNS 315?

 

b884e276120fd99aed0ae9d4a437797e.jpg

 

1baa2989945c92023fe75a15191831af.jpg

 

 

Hvala

 

 

NOKIA 3310

Edited by mail.baza

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 8