8 8
RoMario44

Karte RH za RNS 315

Recommended Posts

Hvala, idem skinuti V9 karte pa se malo igrati sa njima

 

NOKIA 3310

Edited by mail.baza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,

 

dal mi moze netko od ekipe tko je uspio sam promijeniti CID poslat link od kud je narucio samsung evo/evo+ karticu. Sve mogu sam odraditi samo da sad ne igram lutriju sa karticama jer neke rade a neke ne.. Znam da ni ovo nije garancija da ce raditi, ali je veca šansa da potrefim pravu..

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega nema ih nigdje vise

S time da je na novima ta rupa pokrpana

Navodno postoji postupak da ocitas postojeci cid pa na njega slozis psw za karte

Neznam puno jos o tome, nisam se stigo poigrati sa time

Imam jednu samsung karticu i taj psw poracunat iz toga pa moram probat dal pali

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala, da znam da ih je problem pronaći i da je na novima pokrpano..

 

Za mene ne pali ova fora sa promjenom PSW prema CID jer se radi o RNS310. Ali ako netko treba ima jedan lik na gpsundergoundu koji to odrađuje free za jedanput, a svako slijedeće naplačuje. Tako da vi sa RNS315 mozete to odraditi sa bilo kojom karticom..

 

Ovaj tjedan naručujem sa alibaba.com custom cid kartice na koje cu staviti V8 East Europe RNS310, cijena je 20$ po kartici +18$ shipping. Ako netko mozda treba neka se javi pa mozemo nesto uštediti na shippingu. Svakako jeftinije od ovih koji prodaju istu stvar po njuskalu za 300-350kn.

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dole custom cid kartice. Isprobano radi i na rns 310 i 315. Imam vie komada ako netko treba neka se javi na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko br. dečka.iz Dugog Sela Zagubio negdje

 

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao V8 East Eu, otključao karticu, stavio na nju V9 West Eu, sve ok radi, zanima me da li postoji mogućnost da RNS315 vrti navigaciju sa kartice i sa vlastite memorije pošto V9 West nema HR u navigaciji u verziji za RNS 315?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao V8 East Eu, otključao karticu, stavio na nju V9 West Eu, sve ok radi, zanima me da li postoji mogućnost da RNS315 vrti navigaciju sa kartice i sa vlastite memorije pošto V9 West nema HR u navigaciji u verziji za RNS 315?

 

Hvala

Cuo sam da je moguce ali nisam probao. Imas na postavkama navigacije od kuda da cita mapu. Hdd ili sd.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko sa foruma da prodaje karte za rns 310 ili preporucit od koga uzeti? Hvala

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tko sa foruma da prodaje karte za rns 310 ili preporucit od koga uzeti? Hvala

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Poslao sam ti poruku u pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kud uzet mape za rns 315. Jel postoji 2016/2017.

Također jel zna netko da li se cijelo sučelje na passatu b7 moze na hr prebacit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa cid_om potrebnim za sd karticu? Jesi naletio i na karte za rns310 mozda?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Osijeku sam jo malo. Pa ako netkoima želje mogu skinuti kartu i probati napraviti. Ne odgovaram za nita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

morao bih kolegi složit karte za 315..

 

jel mogu istovremeno bit u rns315 i west i east europa??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze, jednu na memoriju uredjaja instaliras a drugu preko sd kartice koristis. Ja imam tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi trebala karta Hrvatske, očito east EU, u uređaju imam wester europe V4.

da li netko ima SD ili ju može pripremiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba east jer na internoj memoriji imam west. Kako da dodjem do kartice sa east evropom

 

 

Sent from my TA-1052 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se može instalirati po onom uputstvu ak se linux boota sa usb sticka na windows kompu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam iskoristene mape na samsung kartici. Moze li netko sloziti karte da se opet mogu ucitati? Platim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki, jako zanimljiva tema. Tesko je doci do evo+ kartice. Ja sam kupio od jednog lika preko njuskala 150 kuna ali sam mu morao vratit karticu. Bila je obicna neka crna sto znaci da nemora biti samsungova. Karte rade besprijekorno i jako sam zadovoljan. Dali je ikako moguce npr. napraviti navigaciju za mene bez mjenjanje CID-a i bez zakljucavanja? (ne mislim da mi netko to napravi nego dali je to uopce moguce). Kupio sam jos jednog passata ali ima zapadnu europu. I sada bih za njega stavio Istocnu europu tako da mi nije potrebno zakljucavati karticu ili slicno. Netko ima neko iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora bit samsung kartica.. Imao sam ja do nedavno pedesetak kartica

 

Meni se malu količinu baš ne isplati uvozit.. ako se odlučite tipa da bi skupa uzeli.. možda bi vam mogao organizirati da vam prodam 10 kartica di CID možete mjenjat i radit što oćete

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 8