5 5
limp19

morimoto ili depo novi farovi?

Recommended Posts

Ma ima brdo nacina kako ga zalijepit al sa ovim u traci nemozes previse nanijet pa nesto uflekat ili kad vratis staklo da ti pobijegne unutra i tako. U biti jednostavno i poslije se ni nevidi da je otvarano bilo sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diht masa zakon ,x puta provjereno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mora bit neka odredena diht masa ili?

jel radio ko s tom trakom, kak se to ponasa? Valjda je ljepljiva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod xenona. Zna li neko gdje postaviti balaste a da nije ispod fara. Da je fino slozeno sve. Golf 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

spakovao sam nekako izgleda ok... ali primjetio sam da mi jedna strana kao zatreperi pomalo i zamjenim balaste kad i na drugoj... tako da vjerovantno balast zeza, ide na reklamaciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna ili siva,nema puno kemijanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ja jos nadovezem

Ja sam svoje farove kreno rastavljat al sam poludio i odnijo covjeku za 400kn mi se neisplati zeznut far

Farovi su od g4 stakleni namucio sam se ko nikad u zivotu i nista nisam napravio

Probajte ako ide super al ako neide bolje nemojte

Rastavljo sam par farova plasticnih i islo je super al ove staklene orginalne nikako neidu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod xenona. Zna li neko gdje postaviti balaste a da nije ispod fara. Da je fino slozeno sve. Golf 5

Jednostavno. u far!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ako imas slim balaste, oni normalni ne stanu.

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu stati bar meni, jedan sam stavio iza filtera nafte na nosac a drugi pored filtera zraka na onaj usis ga pricvrtio... kablove pohvatao vezicama i danas i balast novi stavio ne treperi vise... tako da je to to

Share this post


Link to post
Share on other sites

i moji su slim i ne znam kako ih strpas u far sa balastom idu i 2 "kutijice" neki dekoderi cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

budem sliko sutra ja imam balaste bez kutijica na vodu prema zarulji ako to mislis


iako su mi i takvi s kutijicama stali, al jedva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorio jednog visteon sa razbijenim kucistem za probu i u 20 minuta gotov. Uzeo drugi kojeg cu bas raditi, ali je hella, skidao sam staklo punih 3 sata. Jebo sam mu mater. Hella je uzas zivi za skinuti staklo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve 5, ali visteon otvorio za doslovno niti 20 min a hella ima odvratno ljepilo i bas treba jako paziti da ne slomi staklo a da ga otvori...

I da, napravio mi je jedan covjek alat ko u videu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i moze li se rozetna odvojiti na helli?

Nije na vide nego je zavarena plastika. Ja sam je otopio sa lemilicom i tako cu je i vratiti. Nije savrseno ali se to ne vidi i da se sloziti.

 

Jel netko zna koju funkciju imaju duga svjetla od halogenih kad je u kratkima bixenon leca? Jel se pali i bixenon i halogeno za dugo ili je ko daylight?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora se halogeno palit ko dugo, može se sve složit kako ti hoces, samo ako imas nekoga ko se kuži u to.. a mozes i daylight složit umjesto dugih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo ti ima funkciju kad ides nekome blicat a kad je xenon ugasen npr. sad po ljeti kad netreba imat kratka upaljena.

Osim toga dugo nema neku svrhu jer je bixenon jaci od dugog halogenog, kao sto je kolega rekao to dugo mozes napravit da ti bude dnevno svjetlo nesto kao golf 6 sto ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5