1 1
cromiro

Loš prijam stanica

Recommended Posts

Radi se o Golfu IV , 2003 godina.

Naspram prošlog auta, gdje je bio ugrađen prijam stanica sa istim radiom bio vrlo dobar, sada isti taj premješten radio hvata za 40% slabije u Golfu.

Kad se izađe iz grada skoro da mi ne nalazi više od jedne stanice.

Radio je star svega par godina pioneer deh 4200sd:

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.pioneer.eu/images/products/caraudio/pioneer/deh4200sd_main_detailpage.jpg&imgrefurl=http://www.pioneer.eu/uk/products/archive/DEH-4200SD/page.html&h=187&w=488&tbnid=EgQZfyBMio6guM:&zoom=1&docid=14GkY-rwDmmWeM&ei=vWIaVbjeC8P7UtqrgogF&tbm=isch&ved=0CB0QMygAMAA


Čitao sam da antenski spojevi znaju korodirati pa mi je antenska instalacija glavna sumnja, razmišljam da stavim drugu antenu pa me interesiraju mišljenja oko ovoga i koju antenu bolje staviti shark ili originalnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originalnu, sa sharkicom bi ti signal bio otprilike kao i sad. Nista bez velike antene za dobar prijam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne hvata ti zbog toga jer originalni vw autoradiji daju kroz antenski kabel napajanje za antensko pojačalo koje se nalazi u samom kučištu antene, dok Pioneer ili bilo koji drugi after-market radio ne radi na tom principu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tocno, trebao bi staviti pojacalo koje se nalazi na antenskom kabelu iza radija, i ima ekterno svoje napajanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je signal do sada sa originalnim bio dobar onda ne bi trebao biti problem u anteni. Ja bih ostavio originalnu jer ona ima pojačalo a originalni radio je dao napajanje pa si zato imao dobar prijam a i nekako ljepše odgovara modelu vozila.

Mislim da tebi treba antenski adapter kojim bio doveo napon od +12V na antenu i tako zadržao kvalitetni prijam radio stanica koji si imao sa originalnim koji ga je vjerojatno ima preko konektora. Ima nekoliko uputstava koji objašnjavaju što i kako a pozornost treba obratiti i na Pin 3+5 koji su bili za originalni radio a za after-market bi ih trebalo blindirati a neki se mogu iskoristiti za napajanje za radio antenu. Ja sam ga naručio i ovaj tjedan bi mi trebo stići.

Pošto mene očekuje ugradnja multimedije isto sam naišao na taj podatak ali i na još par koji su bitni kod ugradnje i na koje treba pripaziti da bi sve bilo kako treba. Tako da sam i ja u sličnom problemu kako riješiti napajanje na antenu da bi signal ostao isti kao i kod originalnog radija ali i da kasnije ne bih imao problema kako opisuju u uputstvima ako se Pin 3+5 ne saniraju kako treba. E sada...koji pin ili žica se može iskoristi za adapter nisam ni ja siguran pa eto pitanje za one koji se bave ugradnjom ili znaju.

Pin 3 Eigendiagnose
bei nicht VW-Radios kann es zu Störungen in der Fahrzeugelektronik kommen,
z.B. soll es dann nicht mehr möglich sein den Fehlerspeicher auszulesen
diesen Pin also nicht mit dem Radio verbinden

Pin 5 hier liegt ein Signal für die Diebstahlsicherung an
führt wie oben gesagt +12V und kann das Radio zerstören, also nicht mit dem Radio verbinden
dieser Pin kann für die Versorgung des Phantomspeiseadapters verwendet werden

Nekoliko korisnih linkova:
01_Auto-Radios im VW Golf IV................http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4radios.htm
02_Steckerbelegung der Radios alpha....http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4stecker.htm
03_DIY: How to install MFD into Golf.......http://www.billswebspace.com/VWNavi%20-%20DIY_%20How%20to%20install%20MFD%20in%20MKIV%20Golf%20Jetta.pdf
04_Schlechter Radiempfang nach Tausch Original auf Kenwood...http://www.motor-talk.de/forum/schlechter-radiempfang-nach-tausch-original-auf-kenwood-t4311288.html

Adapter za antenu (1H0 051 551 A)
1h0051551a7frvm.jpg

img_3226bypvc.jpg

img_3229q1rm6.jpg

radioanbau_page_2yjqq7.jpg

radioanbau_page_3ggq7h.jpg

steckerbelegungaudi_vo4o9v.jpg

steckerbelegungaudi_v29pgf.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja oem antensko pojačalo ako ti bude trebalo. Kupio ga sebi u ovlastenom, ali nisam prije toga provjerio da li ga imam ili ne. I naravno da sam ga imo. Tako da imam orginal zapakovan dio kod sebe. Javi na pm ako te zanima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što sam primjetio je da i kad skinem originalnu antenu koja je sada gore ( u kakvom god stanju ona bila) , nema nikakve razlike u kvaliteti prijema.

 

A golfa sam kupio prije mjesec dana polovnog , niti neznam što imam sve unutra i kakvo je stanje bilo prije, došao je sa Sony aftermarket radijom kojeg sam odmah izvadio bio je dosta stariji i manje fukcionalan spram ovog pioneera :)

 

 

Otprije znam da vw ima ta pojačala jako kvalitetna i da njihovi oem tuneri hvataju i reguliraju smetnje i šumove znatno bolje od ostalih radija.

Kada sam kupio taj pioneer i koristio ga prvo u škodi, očekivao sam vrlo kvalitetan signal, ali ima i on neke svoje muhe.

 

Znači trebao bi mi za početak antenski adapter sa +12v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja oem antensko pojačalo ako ti bude trebalo. Kupio ga sebi u ovlastenom, ali nisam prije toga provjerio da li ga imam ili ne. I naravno da sam ga imo. Tako da imam orginal zapakovan dio kod sebe. Javi na pm ako te zanima..

Može li pojašnjenje oko antenskog pojačala 5P0 035 225?

Gdje i kako se spaja, da li odgovara za Golf 4 jer Google mi javlja da se radi "Single to Dual antenna adapter" i da se koristi kod Seat vozila, odnosno to pojačalo nitko ne spominje kada se radi o ugradnji after-market radia ili multimedije u Golf 4. Meni ovo više izgleda na skretnicu kojom dobivaš još jedan ulaz za antenu i koje je korisno kod GPS-a nego na pojačalo za radio antenu.

 

01_Single to Dual antenna adapter on Skodateile.cz...http://vwnavi.com/volkswagen-factory-fit-navigation-systems/rns-510-mfd3-navi-system/10557-single-dual-antenna-adapter-skodateile-cz.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par fotki koje prikazuju kako i na koji način se spaja gore navedeni adapter za radio antenu (1H0 051 551A).

Zbunjuju me uputstva jer Michael navodi da se iskoristi Pin 5 jer se preko njega može dobiti tih +12V koji su potrebni za dobar signal dok @Hurz navodi da se treba pripaziti da se ne spaja na KI.30 jer se time dobiva stalni potrošač od 30mA koji ti polako prazni akumulator pa sada ni sam ne znam koji Pin se može iskoristiti. Ako bi se Pin 5 +12V ugasio kada se auto ugasi onda ne bi trebalo biti problema u suprotnom da.

(1H0 051 551 A)
1972648s-9601eus5.jpg

faacdbu-9607wuvy.jpg

b5fd195a98a6nsunv.jpg

8a90508s-960yhumo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast,ovo mi jr trebalo,jel odgovara i taj princip na mk3?

Kum kad vidi ovo on ce znati

Share this post


Link to post
Share on other sites

>tdi> hvala. to je mi znači tiba to pojačalo 1H0 051 551 A . jer sam imao oem radio pa je bilo dobro. onda kad sam kupio radio s cd playerom Blaupunkt San Francisko 300. vatalo je dobro stanice al nije bilo to to. i ovo lito mi je nakon 4 godine crkao san francisko i onda sam uzeo opet Blaupunkt ali London 120 i s njim je prijam loš skros ali nisanm baš obraća pažnju za to dok nisam vidio ovo.

za naapajanje se može iskoristiti pin 5 na iso(euro konektoru) jer je to kao standard za antenu(ona antena na automatsko izvlačenje i uvlačenje), šta znači da vjerojatno svako radio ima tu +12 - barem je tako u ovim knjižicama od blaupunkta a negdi sam na internetu naša stranicu s tim oznakama di šta.ovo govorim za din1 radia jer sa ovim din2 neman iskustva

evo i ode ima napisano

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CFkQFjAK&url=http%3A%2F%2Fpedja.supurovic.net%2Fiso-10487-euro-konektor-za-auto-radio%2Fcomment-page-1%2F&ei=4uEiVeC2LcuRsAH5k4PoCw&usg=AFQjCNFsHHeXGYj0iMseZwT7PbqsBJLLOw&sig2=nKzJcU4SAKffIbL1sVzWeg&bvm=bv.89947451,d.ZWU

samo me još zanima ako ko zna da nezovem stalno vw i davim ih ima li još to pojačalo u ponudi 1H0 051 551 A i koliko košta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TROJKA,
nisam siguran ali mislim da ne bi trebalo biti problema. Adapter se spaja normalno samo što ima dodatnu žicu za napon da se radio signal pojača ili ostane kao što je tvornički bio, što znači da bi trebao odgovarati na bilo koji radio. Našao sam neke teme od Golf 3 foruma pa malo pogledaj možda nađeš nešto interesantno.
Elektronik.........................................http://www.golf3.de/elektronik/83017-autoradio-hat-schlechten-empfang-aber-wie-schliesse-ich-phantomspeisung.html
Mehr Sound für den Golf.................http://www.golf3.de/hifi-forum/116573-original-dachantenne-nachruesten.html

dr.restaurator,
nema na čemu :), ali ni sam još nisam sasvim siguran kako sve to posložiti da radi kako treba i da ne napravim stalnog potrošača koji će mi polako prazniti akumulator, to bih svakako htio izbjeći. Adapter sam naručio preko Tokića i začudio sam se da ga mogu nabaviti mada sam još provjerio da li je originalni ili zamjenski. Kod ovlaštenog nisam imao sreće jer nemaju cijenu pa onda ponovim upit pa opet ništa, tako da se nisam više htio zezati. Adapter košta 140 kn.

Po uputama koje imam trebalo bi pripaziti i to je vrlo važno:
ALPHA RADIO BLOK III

PIN 3 izolirati
koji služi za dijagnozu izolirati da ne dođe do smetnji pa i do kvara kod skeniranja kvarova na autu preko OBD2 utičnice.

PIN 4
napon od kontakt brave (S-kontakt ZAS)

Pin 5 (KI.15) - izolirati
koji daje signal u slučaju krađe radia, znači blindirati ga jer može doći i do kvara samog after-market radia. Po gore uputstvima od Michaela može se koristiti za napon +12V za antenu.

Pin 7 (KI.30)
kontinuirani pozitivni napon koji se po nekima može koristiti za +12V a po nekima ne, jer bi napravio stalnog potrošača od 30mA pa bi ti polako praznio akumulator.

Što od ovoga onda odabrati? Ostaje onda samo PIN 4, napon od kontak brave koja dok je auto upaljen daje napon a kada je auto ugašen napona nema što bi po nekoj logici bila dobra odluka, ako je iskoristiv. Pročitao sam hrpu uputstava i problem je što ima kontradiktornosti oko korištenja PIN-ova pa ni sam ne znam što odabrati a nekih dobrih tema koje bi obradile ugradnje after-market radia sa ugradnjom adaptera baš i nema.

Jedan dobar video uradak koji potvrđuje za što služi adapter za antenu (1H0 051 551 A) i ono što mi se još više sviđa a što tražim je ISO adapter za kablove s kojima ne bi trebao petljati oko izoliranja i sve bi bilo lakše. Ovo dolje su zamjenski već pripremljeni ali pošto sam kupovao originalni trebao bih onda samo kupiti ISO adapter i spojiti ga sa antenom, ostaje pitanje koji?

Adapter sa ISO kablovima
Phantomspeiseadapter mit ISO-Vorbereitung ( Art. 18004 )..........https://www.ars24.com/zubehoer/iso-adapter/audi/3769/phantomspeiseadapter-mit-iso-vorbereitung-art.-18004
Antennenadapter ISO Stecker Phantomspeisung Audi Seat VW Antennenverstärker 12V..........http://www.adaptershop.de/Radioadapter-f-Autos/Audi/Antennenadapter-ISO-Stecker-Phantomspeisung-Audi-Seat-VW-Antennenverstaerker-12V::842.html

2412892-1rlr72.jpg

892-26ur8w.jpg

892-37hq6z.jpg

892-4vapsx.jpg

ISO-Adapter mit Phantomspeißung für die Antenne von Audi, VW, Seat



USB Autoradio VW Golf 4 1-DIN ARS24.COM EINBAU-TUTORIAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

<tdi>

to pojačalo u tokića je original ili? i da li je isto kao ovo 1h0 051 551a?

ova videa mi baš ne znače jer ne znan njemački :-(

sad ovo od kud uzeti napon. po meni pin 5 jer je po svemu izgleda i predviđen za to. ja sad neznam kako je kod drugih ali ja sam već imao tvornički euro konektor, i tako je na blaupunktu iza odmah euro konektor nema onog nekog adaptera sa 100 žica ko na kenwood,jvc... itd paše sve. samo sam mora pribaciti ovaj pin za osvjetljenje(dimmer) na poziciju6 (nesićam se di je bilo).evo slike od manuala šta sam dobija uz radio

DSC02705.jpg

DSC02706.jpg

DSC02707.jpg

DSC02708.jpg

ove prve dvi su od san francisko, a druge dvi od london. i meni je sad spojeno točno po ovoj šemi i na pinu broj pet je prazno (jer neman to pojačalo, na slici je kao struja za onu antenu na izvlačenje), a koliko vidim na slikama s pojačalom se dobije i stopica za taj konektor znači samo se ubode na poziciju 5 u konektoru jer je sad prazno i to je to

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

cromiro,
ispričavam se što sam se ubacio u tvoju temu, ali nadam se da će ti rasprava pomoći u rješavanju problema oko lošeg signala, koji je i povezan sa naponom i gore spomenutim adapterom.

dr.restaurator,
drago mi je da možemo raspravljati o ovome i da imam s nekim podijeliti mišljenja što i kako riješiti problem oko signala. :) Adapter je originalni jer se naručuje po VW broju, tako da ne bi smjelo biti greške oko toga. Uostalom kada mi stigne vidjet ćemo da li je sve u redu a trebao bi mi doći pred kraj tjedna.

Problem je ISO adapter koji ima Alpha radio, odnosno Golf i po njemu se trebam nekako prilagoditi i naći najbolje rješenje. Ono što bih još sada trebao nabaviti je ISO adapter koji bi mi tvornički adapter od Golfa 4 prilagodio multimediji Philips CED1800BT i ovom adapteru za antenu, kako ne bih morao petljati sa žicama, (baš onako kako je lik gore sve složio), jer bih volio ostaviti kako je tvornički bilo u slučaju da želim sve vratiti natrag, i samo dodati adapter od antene te ga staviti na napon. Tamo gdje sam kupio multimediju, trgovac mi je samo predložio univerzalni adapter jer oko njega nema što pogriješiti ali nema ni neke koristi. Sama ugradnja, odnosno vađenje tvorničkog radia i stavljanje novog kod njih košta 500 Kn bez ugradnje stražnjih zvučnika.

Ponovno sam pročitao upute od Michaela, jer od tolikog materijala dogodi se da malo zalutam i piše da je najbolje uzeti Pin 4 koji ide preko brave (Ein/Aus über Zündschloß) ili ako imaš priključak za automatsku antenu koja ima napajanje. Upravo zato da si ne napraviš stalnog potrošača od cca.200-300mA što je bio i moj prijedlog ali pošto sam tek počeo sa proučavanjem i printanjem materijala, ne možeš sve odmah poloviti. Isto to mi je predložio i kolega koji će mi pomoći oko ugradnje. Znači daš kontakt i napon ide na antenu i dok god motor radi i ima kontakta, radi i napajanje, kada ugasiš auto napajanja nema i nemaš brige da ti se isprazni akumulator. ;-) Da li imam priključak za automatsku antenu, mislim da ne ali Pin 4 je za sada najbolje rješenje a i po nacrtu (bloku 3) za Alpha radio mi odgovara. On mi je najvažniji i ne mogu se prilagoditi multimediji ako nemam provučen kabel za automatsku antenu.

Auto-Radios im VW Golf IV....http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4radios.htm#belegung
"Beim Einbau eines Nicht-VW-Radios muß man beachten, das VW eine Phantomspeisung für die Antenne verwendet und die ISO-Steckerbelegung angepasst werden muß. Die Phantomspeisung versorgt die Antenne über die Antennenleitung mit Strom. Ohne diese Phantomspeisung sind nur starke Sender gut zu empfangen. Wenn das nachgerüstete Radio keine Phantomspeisung unterstützt kann man einen Adapter für 10-20 € einbauen. Adapter gibt es z.B. bei VW (ET-Nr. 1H0 051 551) oder bei Conrad (nur Phantomspeisung Artikel-Nr. 377569 oder komplett mit Kabeladaption als Nr. 378454). Die Phantomspeisung wird am besten über Pin 4 oder dem Anschluß für eine automatische Antenne mit Strom versorgt. Hat der Golf antennenseitig schon einen ISO-Stecker und das Radio noch einen DIN-Anschluß für die Antenne, dann braucht man noch einen ISO-DIN-Adapter."

AR-Adapterkabel VW....http://www.conrad.de/ce/de/product/378454?PubID=162062&zanpid=2020566496069394432
378454_lb_00_fb_eps_49fu8u.jpg

PHILPS CED 1800BT (odozada)
ced1800bt3k4udm.jpg

dsc_0007anul1.jpg

philipsced1800btice_2rsu7y.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li mozda di shema za golf 3 beta radio

Edited by TROJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se moze kako provjerit jel ispravno to pojacalo?

Danas sam to spojio kod Trojke ali ne znam dal ne radi ili sta je .... Uglavnom zicu s njega sam spojio na osvjetljenje radija...jer nema druge zice koja nema stalnu struju...

Al kao da nema bas neke razlike bilo pojacalo upaljeno ili ugaseno

I jel to pojacalo mora imat masu...tj bit negdje zasarafljeno ili uzima masu preko.antene pa ga taj plus samo pali i gasi ili?

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam malo postove i ne razumijem o kojem pojačalu vi razgovarate.

To o čemu se tu govori nije nikakvo antensko pojačalo, to samo služi da pojačalo koje se već nalazi u tvorničkoj anteni (u sklopu kučišta antene) dobije napon.

U biti taj adapter, ili kako se to ovdje naziva "pojačalo" (koje to nije), je sklop u kojem se nalazi kondenzator koji propušta napajanje na već postojeće pojačalo koje se nalazi u kučištu antene na krovu automobila.

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno tako,
ne radi se o antenskom pojačalu već "adapteru", (nigdje nisam ni napisao da se radi o pojačalu), koji ima mogućnost da dovedeš napon na samu antenu, kao što je tvornički bilo složeno. Pošto Golf 4 ima krovnu antenu sa integriranim pojačalom dovoljno mu je sa ovim adapterom dovesti napon, a da se to može napraviti treba ti takav adapter. Sama kupovina adaptera ne znači ništa ako nemaš antenu sa pojačalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TROJKA,
u postu #5 imaš shemu za Alpha, Beta i Gama radio ali od četvorke. Ne znam da li su slični ili ima razlike ali ako nešto trebaš najbolje potražiti preko Googla ili Wikipedije jer nemam shemu od trojke.

said,
kako je i napisano u dva gornja posta, ne radi se o pojačalu nego adapteru, tako da ako nemaš krovnu antenu sa integriranim pojačalom nema ni neke razlike u signalu. Što se ti će raspored kablova u Golfu 3, ne mogu ti pomoći. Stalnu struju treba uzeti ili sa brave ili ako imaš vod od automatske antene, za druge kombinacije ne znam niti bih ih isprobavao jer treba izbjegavati vodove sa stalnim naponom da ti ne prazni akumulator.

Samo da navedem kao primjer, razliku između primanja radio signala na Golfu 2 i 4. Dvica nema antenu sa pojačalom, znači složen je radio i obična antena. U garaži gdje je signal malo otežan a i okružen sam obroncima Bilogore, tako da je prijam signala dosta loš u odnosu na netko tko nema fizičke prepreke, dvica od šest radio stanica HRT1,2,3, Radio 101, BBR 100.1 i Otvoreni 104.4MHz može primati samo Otvoreni radio dok originalni Alpha koji je u četvorki, prima svih šest i to u vrlo čistom i jasnom zvuku. Ako isto ovo dobijem sa ovim adapterom na multimediji ja ću biti zadovoljan.

Da se ne zezam sa rezanjem ili izvlačenjem žica koje trebam ukloniti, napravit ću si M/Ž ISO adapter kao što je dolje prikazan. Iskoristit ću ovaj što sam dobio uz multimediju i na njega dodati adapter od antene u pin 4 od brave, tako da originalni adapter ostane kakav je bio i može se iskoristiti ako se želi vratiti originalni radio. Moram samo kupiti muške stopice, staviti na muški adapter i spojiti sa ženskim.

2412892-1rlr72.jpg

dsc_0001fib1d.jpg

Krovna antena sa pojačalom (1J0035501C)
203598244-w988-h741fbulw.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam problem sa losim signalon na golfu 5... dobio kineza.. orginal radio je imao nekakva dva kabla ( bijeli i svijetlo smedji ) i sad mi je ukljucen samo jedan.. sa ebaya uzeo neki nastavak 2 u 1 al ne pomaze nista.. otvoreni radio ne mogu hvatat nigdje kako treba koliko je los signal.. dali ima kakav pojacivac signala za custom multimediu ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovakva antena je od tog pojacivaca

 

6311e64f42ccdf144f8c274601bc4e7c.jpg

 

Sad ce slaven dalje nastaviti,dali to mozemo sloziti i sl,rijec jr o golf3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@demit I tvoja ugradjena antena treba samo napon. Provjeri tog kineza s kojeg pina daje napon za pojacalo i napravi kao sto se tu preporuca.

Btw, dva prikljucka su zato jer su dvije antene i koriste se za prebacivanje s jednog signala na drugi bez prekida. To tesko da ces sa kinezom postici, ali bolji signal ces dobiti sigurno ako dovedes napon na antenu.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

@demit I tvoja ugradjena antena treba samo napon. Provjeri tog kineza s kojeg pina daje napon za pojacalo i napravi kao sto se tu preporuca.

Btw, dva prikljucka su zato jer su dvije antene i koriste se za prebacivanje s jednog signala na drugi bez prekida. To tesko da ces sa kinezom postici, ali bolji signal ces dobiti sigurno ako dovedes napon na antenu.

sta mi sve treba za taj napon? dali bolje da mi se elektricar s time pozabavi ili sam mogu ??!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je isto sto ce napraviti kolege prije tebe. Uzet ce adapter koji ce na antenski prikljucak dovuci struju

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1