1 1
cromiro

Loš prijam stanica

Recommended Posts

Takav kabl sam i dobio uz multimediju i prijem je lošiji :( Već sam poručio taj sa dodatnim plavim kabelom +12V mislim da bi trebao da pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/26/2015 at 4:10 PM, <TDI> said:

dr.reustaurator,
stigao je adapter pa evo nekoliko fotki. Vidi se razlika između originalnog i zamjenskog a odnosi se u nešto kvalitetnijem materijalu i veličini kondenzatora, koji je manji pa ga je lakše spremiti iza multimedije ili nekog radia. Vjerujem da bi i onaj komplet dobro odradio posao sa zamjenskim adapterom ali pošto sam ga još prije naručio, zamjenit ću ga i staviti originalni. Sada si ga možeš naručiti ako si još zainteresiran. :)
Adapter (1H0 051 551 A)
dsc_0149nyyob.jpg

dsc_0153o9auj.jpg

dsc_0153_3x1x5j.jpg

dsc_01594mzq2.jpg

dsc_01631hl5v.jpg

dsc_0175bqlfs.jpg

Ovaj adapter nije više dobavljiv, zadnje bio na stanju negdje u 2021. Provjerio sam u Carmoto i Porsche Rijeka. Sad unutra imam taj neki kineski, ali su žice kratke i nema mjesta za to sve utrpat unutra. Ako netko ima ideju di se original može nabavit slobodno recite. Probao sam i u Rivenu pa isto kaže, nema ni original ni nikakav zamjenski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta dijelova je otapalo i svake godine još otpada, računaj da G4 ima preko 20 let pa nije niti čudno. Ni ja nisam neke dijelove više mogao nabaviti, srećom da sam tada bio u điru pa sam sve što me zanimalo uzeo. Imam još taj zamjenski kojeg si gore postao pa ako te zanima kontaktiraj me na pm, ako ne, ide ponovno u kutiju.

imag0632_25ofgb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1