1 1
srki

Passat b6 el. sjedala

Recommended Posts

Da li je tko ugradivao u b6 sjedala sa el. podesavanjem u model koji ih nema? Zanima me da li ima svu potrebnu struju u sjedalu i treba mu samo napon ili ima releja negdje dalje u autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump :)

Da li sjedala ili preko dodatnih modula ili su povezana can bus-om? Svaki info dobrodosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su ful na struju treba im samo napajanje sve ostalo imaju u sebi i ne rade preko canbusa

Ako imaju grijanje inda imas jos dodatni zica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez grijanja su, barem koliko sam skuzio po zicama :) znaci samo struja i rade , odlicno

I da li ima tko mozda elektricnu shemu?

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je odavno rjeseno, vec su i prodana sjedala dalje.. uglavnom samo struju dovesti i sve radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim te možeš li napisati meni koji sam potpuni neznalica sto se tiče struje a pogotovo u autu, kako si doveo struju do sjedala. Našao sam higline sjedala na struju ali sa ručnim podizanjem i spuštanjem. Gdje si spojio žice, koje mi točno žice trebaju i odakle si doveo struju. Unaprijed se zahvaljujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam jackove original od sjedala, i produzio zice. Plus sam uzeo sa table osiguraca, a masu isto sam imao ispod table. Ubacio original jack na tablu za plus,a masa na stopicu. Ovisi o kojem autu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi se o Passatu b6, hvala ti na odgovoru, gdje si kupio original dzekove? Ako budem imao nedoumica još ću te malo gnjaviti

Edited by filip lr3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrezao sam jackove iz auta sa kojeg sam skinuo sjedala, a za tablu sam imao doma. Trebalo bi biti u ovlastenom jackova za kupiti ili se jos bolje javis nekome tko rasprodaje takav auto u djelove da ti ih proda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, pitat ću ovog na otpadu za dzekove. Možeš li mi malo bolje objasniti ovo sa tablom? Ne za*ebavam te nego stvarno ne znam. Ako mozes neku shemu nacrtati na brzinu to bi mi puno značilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam ti schemu , kod mene je stari passat bio. Najbolje odi kod nekog elektricara da ti spoji te 2 zice. Ili poprati instalaciju na tom s kojeg budes skidao jackove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da je ubacio b6 el. sjedala u b6 koji je imao ručna. Iskreno kažem da ne znam ništa oko struje a ne pravim se pametan. Valjda forum i služi da se može pitati sta te zanima, ne morate odmah početi sa sarkastičnim komentarima

Edited by filip lr3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebavam ga zato sto su ta sjedala sto je on imo od cc-a kod mene sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ok oprosti ali stvarno sam mislio da se sprdate sa mnom. Povlačim sve sto sam rekao. u koje auto si ih ubacio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golfa MKV :) bez brige mi ako se sprdamo sprdamo se medjusobno i to je onda interna zajebancija. Nebi se sprdali s nekim kog neznamo i to jos javno. Tako da ne sekiraj se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super drago mi je da je opuštena atmosfera i na ovom forumu imaš li slike sjedala u golfu? Baš me zanima kako mu stoje. Jesi li uspio i zadnja sjedala ubaciti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlični su sicevi, svaka čast! Izbacuje li ti grešku airbag i radi li el. pomjeranje?

Edited by filip lr3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima zracni unutra, nebi trebalo svjetliti..

Britva nisi se pohvalio, jesu p&p ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlični su sicevi, svaka čast! Izbacuje li ti grešku airbag i radi li el. pomjeranje?

Nema gresaka i pomjeranje radi.

 

A ima zracni unutra, nebi trebalo svjetliti..

Britva nisi se pohvalio, jesu p&p ili?

Pa nisam se hvalio a ti nisi ni gledo. vozam se vec mj dana s njima. A plug&play nisu totalno. montiranje je al jackovi nisu bas. moro sam prekrajat nesto malo. al sve radi. :D

 

 

(ps. i u vu sam bio s njima)

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je to zasad privremeno spojeno na upaljac jer sam naveo da nisam siguran hoce li ostat sjedala kod mene.
Ali da sam siguran da ce ostat uzeo bi struju sa kutije osiguraca i doveo do sjedala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1