0
ficovk

Uljna pumpa 2.0 TDI BKP

Recommended Posts

Radi se o Volkswagen Passatu 2.0 TDI 2005 godina oznaka motora BKP 103kw 16 ventila

 

Problem naravno uljna pumpa kao i kod vecine passata 2.0 tog godista, hexagon na pumpi je provrtio i auto je izgubio pritisak skinuo sam dolje karter i pumpu e sad imam pitanje dal je potrebno pumpu ufazit na tom lancu jer ja sam samo skinuo pumpu dole bez da sam ikakve oznake stavljao a nacuo sam da je potrebno ufazit pumpu, sad me zanima dal je to istina i kako da to rijesim posto sam skinuo samo tako bez da sam ikakvu paznju prinosio fazi lancanika???

 

Molio bih vas ako neko zna sta o tome da komentira.. Znam da je one balanse potrebno pravilno uzubit, ali lanac neznam dal treba pa me zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene interesira.... na koliko km se to dogodilo? dalje nista drugo nastradalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 211 000km stvarni km, sestrin auto ona je prvi vlasnik. Mislim da ne, jer auto je super radio na leru i sve to al cim das gas valjda osovina pocme proklizavat i izbaci na boardu Oil pressure engine off, i cim pustis gas ugasi se to na displeju i dalje radi na leru, greske nikakve ne izbacuje i onda sam odlucio skinut pumpu i ne zajebavat se vise s tim da ne pocme zaribavat. Jbga vidit cemo sta mu bog da, jedino me brine ta faza jer sam to brzinski skinuo. A na netu nigdje ne spominju da je potrebno ufazit.

Edited by ficovk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas skinuti zupcast remen i deklu sa strane i modul i uljnu pumpu u kompletu ali moras nesto znati prije nego to sve raskopas napamet a za fazu trebas ovaj alat6e81f6449485a8f94c21685ee3d02908.jpg26421782ff39d3d522c44a5b54b0f848.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 211 000km stvarni km, sestrin auto ona je prvi vlasnik. Mislim da ne, jer auto je super radio na leru i sve to al cim das gas valjda osovina pocme proklizavat i izbaci na boardu Oil pressure engine off, i cim pustis gas ugasi se to na displeju i dalje radi na leru, greske nikakve ne izbacuje i onda sam odlucio skinut pumpu i ne zajebavat se vise s tim da ne pocme zaribavat. Jbga vidit cemo sta mu bog da, jedino me brine ta faza jer sam to brzinski skinuo. A na netu nigdje ne spominju da je potrebno ufazit.

 

Kome ces dati da ti radi novu stangicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagi gti ta faza modula mi je jasna al mi nije jasna faza lanca i lancanika koji gone modul?? jel imas kakvu šemu toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras staviti motor u fazu i kada je u fazi onda fiksiras modul i uljnu pumpu.znaci alat ti mora ici na remenicu i u deklu i 2 stifta u bregaste

3279ace101f025b85c95e3d62ef8a6e4.jpg

To ti je potrebno da stavis motor u fazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu se uskladjuju te antivibracijske osovine s radilicom. Zato mora radilica bit na svojoj oznaci.. tj klip u gmt i naravno bregasta na svojoj oznaci. Sad si stavio opet natrag lanac il? Jer tu bi trebao stavit rep.kit pa se izbacuje lanac i mjenja se zupcanik na radilici...i stavlja se prijenos preko zupcanika. Lanac previse mlatara pa sve to onda ima praznog hoda i onda ona glupa osovina strada.

Postoji eliminacijski kit.... metne se pumpa sa starijih pd motora i naravno treba zacepit jedan kanal... To rjesenje je trajno i nema tih antivibracijskih osovina i tog 5kila teskog modula...

Znaci da napravis da valja treba izmjenit kompl prjenos radilica-zupcanik osovina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako može pitanje za Autofreka.

Pošto vozim passata 2.0 tdi 2006 god. Taj model ima pogon uljne pumpe preko zubčanika znači bez lanca.

Dali onda isto strada ta osovinica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da

sve je isto osim tog pogona,čak su izbacili pogon na lanac pa uveli samo na zupčanike, tako da imaš bkp i na lanac i na zupčanike

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dečki repariraju, deblje osovine stavljaju sve se da dogovorit

 

Njuškalo oglas 13436687. neda mi link zaljepit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj passat ima 200000 tisuća original kilometražu sa svim računima šta je rađeno i to u ovlaštenom.

I nije još mjenjana ta osovina.

Pa sam malo u strahu.

Motor je 2.0 tdi BKP pogon uljne pumpe preko zubčanika.

Htio bih sad to rješiti pa me interesira Vaše mišljenje.

Pošto kod svakog majstora kad pitaš za taj problem oni kažu vozi pa kad se pojavi problem budemo rješili.

Je al onda košta ako turbina nastrada a možda i motor ako se ne stane na vrijeme.

Kako sam čitao po raznim forumima svi govore da samo mjenjanje osovine ne rješava problem,več da bi se trebao mjenjat i modul uljne pumpe gdje ulazi osovina.

E sad me interesira dali treba mjenjat i balanser gdje ulazi druga strana osovine ili samo modul uljne pumpe i osovina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najprvo ode turbina jer je ostane bez podmazivanja

kad jednom provrti sigurno će i opet,jer dobije lufta to di nasjeda osovina

ja znam par ljudi koji su to riješili na ovaj način šta ti je daniels reka, znači ta osovina se preradi sa 6mm na 8 mm(ta osovina izgleda ko imbus-šesterokut) i poglodaju se nova ležišta u tim utezima i više nema problema

ovi koje ja znam slali su u firmu KIM-BRUS negdi u Zagreb,i odma bude gotovo

ja bi to na tvom mistu riješija a ne čeka da se negdi po putu sjebe

 

a druga opcija je ovo šta je autofrik gori pisa

da se stavi pumpa od petice itd. al to je skuplje i kompliciranije. i to su radili uglavnom prije dok nisu počeli prepravljati ove pumpe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ta šesterokutna osovina dobije lufta u balanseru.

Ja sam mislio da dobije luft u modulu uljne pumpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz.Evo jutros zvao ove sa njuškala šta rade reparacije uljnog modula i kažu da oni pojačaju inbus osovinu sa 6 mm na 8 mm i u modulu naprave dosjed od 8 mm i to je to.

Kažu da samu uljnu pumpu ne treba mjenjat jer da inbus osovina i sam dosjed u uljnoj pumpi budu uvijek uredu i da još nije naišao da je osovina potrošena na toj strani koja ulazi u uljnu pumpu i dosjed uljne pumpe.

Cijena 800 kn

Pošalješ busom komplet modul i on ti vrati sređen modul busom isti dan.

Po meni to je super rješenje prema onom šta se može desiti ako prokliže osovina i ne stane se na vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je onda ta osovinica od 8mm trajno rješenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvat ču i kim- brus ali u subotu sutra ne rade.

Bio danas u Zubaku uzet osovinu ali po broju šasije nisu znali koja ide pa sam uzeo i kraču i dužu i osigurač.

Sve skupa me došlo 100 kn.

Treba mi stić u ponedeljak ili utorak.

Sljedeću sedmicu idem kod mehaničara da skine dole modul i da pregleda modul.

Ako nema lufta stavit ču samo tu osovinu i to je to.

Ako kojim slučajem bude lufta u balanseru onda šaljem za Zagreb da to srede.

Zvat ču još KIM-BRUS da vidim kolko oni uzimaju novaca za taj posao.

Usput čitao sam još po forumima 9da bi bilo još bolje ako je sad gore kratka osovina stavit dulju i balanser dublje probušit pa da je još bolje.

I da ove koje sam zvao u ZG kažu da nikad ne nastrada ona strana od pumpe i da uljnu pumpu netreba mjenjat.

Samo modul srediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je onda ta osovinica od 8mm trajno rješenje?

koliko ja znam je

tj.neki su prešli već i priko 100 tisuća s tim i nije provrtilo

 

Zvat ču i kim- brus ali u subotu sutra ne rade.

Bio danas u Zubaku uzet osovinu ali po broju šasije nisu znali koja ide pa sam uzeo i kraču i dužu i osigurač.

Sve skupa me došlo 100 kn.

Treba mi stić u ponedeljak ili utorak.

Sljedeću sedmicu idem kod mehaničara da skine dole modul i da pregleda modul.

Ako nema lufta stavit ču samo tu osovinu i to je to.

Ako kojim slučajem bude lufta u balanseru onda šaljem za Zagreb da to srede.

Zvat ču još KIM-BRUS da vidim kolko oni uzimaju novaca za taj posao.

Usput čitao sam još po forumima 9da bi bilo još bolje ako je sad gore kratka osovina stavit dulju i balanser dublje probušit pa da je još bolje.

I da ove koje sam zvao u ZG kažu da nikad ne nastrada ona strana od pumpe i da uljnu pumpu netreba mjenjat.

Samo modul srediti.

da mislim na te module,al ja govorim pupa ulja zato jer je sve skupa ;-)

vidit ćeš kad skine ta dva modula su ko dva ovalna utega koja se okreću

ovi kad prepravljaju napravi novu osovinu, i novi utor u tom utegu da stane taj deblji dio od 8 mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je 2.0 tdi BKP 2006g, ima sad na satu 219390km, problem je u tome što ne znam da li je ikad išta rađjeno na uljnoj pumpi jer je auto iz uvoza, mada ima servisnu knjigu i sve je rađeno u VW, pa ću preventivno na idućem uljnom servisu reći mehaničaru da skine dole i provjeri pa ako je imalo potrošena osovinica išao bi na opciju nove od 8mm.

Nadam se da će biti sve u redu do tada pošto sam zadnji servis radio 15.12.2016

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svega ima nekima izdrži i 300000 i više km.

A nekima ni 100000 km.

Moje mišljenje je da ako je auto redovno održavano i normalno voženo da to traje.E sad ako je auto gažen od prvog dana vjerovatno se to prije potroši i prokliže.I još kad je auto od firme svako mu vadi dušu.

A puno nas kupi passata sa 100000 ili malo više km na satu a ustvari ima 300000 km i više pa onda kad nam nešto rikne čudimo se kako na tako niskoj kilometraži.

Ja kad sam kupovo auto skoro nijedna auto kuća nije imala servisnu od auta a skoro svi su iz uvoza.Stari oko 8-10 god a na satu 150000 km.

Bilo bi dobro kad bi se javio neko ko je stvarno prvi vlasnik i da kaže dali mu je ta osovinica proklizala i na koliko km.

Jer ovako je to nagađanje i svi smo u nekom strahu.

Po forumima se dosta o tome piše ali večinom su to 2 ili 3 vlasnici tako da su km upitni.Vidi se daje to problem ali vjerovatno na večim kilometražama.

Pa takav auto vjerovatno ne kupuje neko ko ima 5 ili 10 km do posla.

U mojoj firmi di sam prije radio godišnje smo s tim passatima radili oko 70000 km znači u dvije godine oko 150000 km i onda bi ih firma prodala i uzela nove.A neke firme rade i više km.

Nikad s njima nije bilo problema a kasnije neznam kako su prošli novi vlasnici.

A i mislim da teško koji passat 10 godina star ima samo 150000 km ili 200000 km.Ima ali ti su stvarno rijetkost.

Sljedeču sedmicu idem kod majstora da skinemo modul pa Vam javim i poslikam stanje osovine i modula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vibracije su problem pa je cak gazenje i bolje nego voznja na 1500 o/min i ubrzavanje na 2200 pa saltanje vece...

Crkava to i prije 100 al nema pravila.

Stavit obicnu od pd 1.9 uz sitne dorade.i mirni dozivotno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ima taj motor u Audiju uzeo ga od prvog vlasnika, sad ima 330kkm i mijenjao je preventivno.

 

Mislim da ih shebe prije niski rpm i stalno pipkanje po gasu, nego da ga voziš satima na AC.

Koliko sam video te pumpe nekak mi ta osovinica pretanka za takvu hrgu da okreče ja bi tu stavil i 10-12mm osovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je na Audiu mjenjao samo osovinu ili je dao modul na sređivanje.

Danas mi stižu te osovine koje sam naručio u vw servisu (uzeo sam dužu i kraču poto po vin broju nisu bili sigurni koja ide)pa idem kod majstora da skinemo dole karter pa da vidimo kolko je potroena osovina i dali je modul dobio lufta u ležitu osovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i mene ceka ove godine kad ce bit veliki servis, vec je na 160 000km mijenjana osovina i bila je poderana skoro do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites
0