1 1
klosar2304021

loša prednja svjetla

Recommended Posts

Nadam se da sam pogodio di ide ovaj topic

Uglavnom prednja svjetla su mi jako loa

Kratka mi bacaju al doslovno 10-15m ispred mene,

A s dugima tek po mrklom mraku vidim neto

Koje su mi solucije; jeftine,skupe,jednostavne, komplicirane

Sve savjete prihvaćam:-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

provjeriti sjenila, ako su ok, onda ispolirati farove i podesiti ih da bacaju kako treba i naravno staviti neke bolje zarulje a ako su sjenila losa, onda kupiti nove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno to šta ti je rekao Petar, ali ako ti nije žao kupi si malo bolja žarulja. Frend je kupio kratka (ne sjećam se koja marka) 140 kn sa rabatom. Bolesno svijetle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji auto? Osram nightbraker odlicno svjetle, 200 kn sa rabatom 140 ali vrijedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na proslom autu imao Osram night breaker H4 i vidljivost je odlicna, pogotovo po mraku kad pada kisa...ali, trajnost je cca godina dana!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 3 je u pitanju sjenila su u redu

Jedino da ispoliram stakla to ih trebam samo očistiti ili?

Daj di mogu te žarulje kupiti nije mi žao stvarno mi je vise pun kufer mojih svjetala,

po noći mi konstantno stoje duga upaljena i apsolutno mi nitko ne blica da ih ugasim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti motorici rade? Mos stelat kolko hoces ako oni ne zvrndaju. Drugo moras otic do auto elektticara npr da ti snop postela a onda fensi zarulje ili ak hoces probleme kineski xenon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde prvo stani pred zid i pogledaj da gdje bacaju farovi i onda ookusaj sa motoricima mrdati farove da vidis da li idu negdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio nove farove prije mjesec dana i spustio auto i jako malo bacaju, motorici dignu do kraja.. Pa mozda je i tu problem. Jesi nizak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti elektronski. Imas na farovima imbus ili nesto i rucno ih stelas. Oxes na tehnicki pregled di imas nekoga ili jednostavno zamolis covjeka da ti provjeri snop. Na motoricu ih dignes do vrha i onda ih nastela kako treba bit i ako netko sjedne iza onda sa motoricem spustas koliko ti treba da ne bljesti drugima u oci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorici mi rade podignuti su maximalno moram ih ručno nastimati

A farovi su jedan mi je hella a drugi ne znam mislim čak taj saturnus

Zna li itko di se mogu naručiti/kupiti ove žarulje ta su kolege naveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak su ti loši farovi badava su ti bilo kakve žarulje!

Imal sam te Osram nightbreaker unlimited na autu i jedino kaj su svjietlile malo bijelije nego obične, niš jače.

I pregorile mi za 2 mjeseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ja i napisal, prvo sjenila i poliranje a onda tek druge zarulje. Ne preskakati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu sreće sa nikakvim žaruljama i poliranjem; isprobavao sve to na svojoj trojki prije par godina; na kraju uzeo nove Hella i riješio problem.

Ipak je to staro 15+ godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ih trebam ispolirati kako da napravim to......da prvo isprobam poliranje pa ako to ne pomogne onda u shopping :lol2

znači ako budem kupovao druge farove da kupim hella

Edited by klosar2304021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da su stakleni farovi u banani da ih treba polirati. To vise ako su plasticni pa plastika pozmari...

Aj ti stavi sliku farova

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1