0
WislyWisly

Elektricno podesivo sjedalo passat b6 kvar

Recommended Posts

Pozdrav,

Zeza me elektricno podesiva potpora za leđa... Gore dole i prema unutra radi uredno dok prema van ( izvlacenje prema leđima) je pocela krčati, kao da je zupčanik ispao sa ležišta pa grebe u nešto... Mislin da cak vrti u prazno u tome smjeru, tj. Vrti i grebe glasno al se potpora ne mice...

 

Dali vam je poznat kvar i kakva je mogucnost i cijena popravka? Kako se može doci do motorića tj. kako se presvlaka od sica skida?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima sam isti problem na svom Passatu, mislia sam sve rastavljat pa sam odusta...nasa sam druga dva prednja sica u dosta boljem stanju od mojih, nadoplatia i sad sve radi ? Vidi ako neko ima na otpadu sic kojem je ispalia air-bag pa probaj uzet motoric unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da dodem do motorica i cijelog sistema? Moram li rezati sjedalo na šavu ili je na klik? Skida se sprijeda ili od iza? Dali je netko to radio ?

 

Imam osjecaj da mogu sam napraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam to nikad radia ali mislim da trebas odvojit sjediste od naslona i pokusat izvuc tapiceriju da ti ostane spuzva i motoric... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bilo riknulo na 5ici

 

dole se otkopca presvlaka i skine dole i ostane ti goli sic

 

odserafis to lumbalno dole (prvo kupis drugo na ebayu ) i novo metnes gore i ustekas i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem sa Passat b7, neradi mi ni pomjeranje ni ovo za lumbalni dio, znali netko nešto više?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0