0
srki

13. VWTS Karlovac REPORT

Recommended Posts

Evo posto vidim da jos nije otvorena tema za slike i dojmove :)

 

Nakon 2 godine napokon sam uspio iskombinirati da i ja dodem, cak se uspjelo i slavonaca sta skupiti :D

 

Bili,vidjeli,pojeli i popili.. sve u jednom :D

Meni osobno bilo sasvim dobro, jedina zamjerka mi je sto kamp nije bio pokosen i to je to :)

Slika nemam, i nadam se da se vidimo nagodinu..

Cekamo slike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadranima bilo odlicno. svaka cast dubrovcanima,sibencanima, jakovlju i karman timu. slavonci ispricavan se ako je muzika bila preglasna.

sve u svemu jako dobar vikend u jos boljem drustvu.

Edited by marko-zd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nebrini, ovi sto su ostali u kampu nisu vise ni culi ni vidjeli :D

Mogli ste na brlju naletit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan odaziv, odlični auti, društvo. Upoznao dosta nove ekipe.

jedva čekam sljedeću godinu. VWidimo se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nebrini, ovi sto su ostali u kampu nisu vise ni culi ni vidjeli :D

Mogli ste na brlju naletit :)

Hahahah. Mogli ste i vi naletiti na nogomet u 1 po noci na srid ceste pijani

Share this post


Link to post
Share on other sites

trudio se svim silama zavrsit auto do vikenda...tek u cetvrtak uhvatio vrimena za instalciju zraka

u petak uvecer zavrsio,bio preumoran ,a auto jos uvijek neispitano dokraja za krenut na toliki put.

dogodine se vidimo ako auto nebude slozen doc ce na slepi bmk kad vidim sve te slike po fb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto bilo odlično, s obzirom da sam prvi put bio, ekipa mi je prejebena bila.

Mexx, a baš sam gledao kad češ naletit da pogledam auto, ali nikako da se pojaviš haha, ali eto šta je tu je, nadam se da se vidimo nagodinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo do jaja,samo sto mi je netko sjeo na haubu al sam ispravio i netko mi je sipao alkohol u vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo odlicno kao i svake godine...primjetio sam cak veci broj auta nego prosle godine...parkig je bio bas nakrcan lijepo.

Upoznao nove ljude,napili se i super...steta samo sto nisam bio s autom ali na kraju krajeva nije ni bitno :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo do jaja,samo sto mi je netko sjeo na haubu al sam ispravio i netko mi je sipao alkohol u vodu.

Hajna je 100% :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio prvi put i bilo je super,organizacija na nivou,sve pohvale!

tvoja duja me posebno oduševila, sve pohvale, a meet je bio na svjetskoj razini, nisam mogao vjerovati koliko je bilo auta na zraku sigurno 1/3, sve je bilo bez zamjerke i puno bolja nego prošla godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle godine mi je bilo prejebeno jer sam bio 1. put,ali ove godine je bilo strava....bilo je puno auta,i jako kvalitetno sređenih auta
sto je najbitnije puno dobrih ljudi s kojima se i popilo i poricalo i zajebavalo tako da je ovo bilo stvarno jebeno
ljep pozdrav svima i ako ne prije vidimo se na 14-om VWTSU :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, upoznao puno nove ekipe, i domaće i izvan granica, sa nekima se nisam ni uspio pozdravit.

 

Kvaliteta autiju na razini, sad po nekim slikama vidim da nekoliko autiju nisam ni vidio.

 

Slikao nisam ništa, u biti imam par slika, al su samo auti na slikama. Baš je super kaj je bio zatvoren onaj krug za "vožnju po noći", al mi smo ipak bacili neki krug sa stance autom :)

S4TDUNO.jpg

 

Ako se uspije skupit nas više iz Čk-a vidimo se na nekom slijedećem susretu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodite u 8. Mjesecu na Kvwarner meet ;)

Edited by Denis-Vento

Share this post


Link to post
Share on other sites

trudio se svim silama zavrsit auto do vikenda...tek u cetvrtak uhvatio vrimena za instalciju zraka

u petak uvecer zavrsio,bio preumoran ,a auto jos uvijek neispitano dokraja za krenut na toliki put.

dogodine se vidimo ako auto nebude slozen doc ce na slepi bmk kad vidim sve te slike po fb...

 

mi smo poslje karlovca u nedjelju posli do splita na rucak pa smo te sreli na ulazu u Sinj neznam jesi skontao mene i G-unita sa golfovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prezadovoljan, žao mi što nisam ostao noćit.

Još jedan od mnogih susreta u KA ostaje u jako ljepom sjećanju.

 

Pozdrav članu bundebam 78 i zahvwaljujem se na jako ljepoj

vožnji prema doma KA-ZG.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

čuj njega, još je i taksirao da si pokrije trošak puta

 

hqdefault.jpg

 

splicani, hvala za cevape :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo taksiranje. Glumili smo osigurače jedan drugome.

Duja ide kao neman.:)

Edited by VEDRAN_vw_bj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je odlicno,do blokade haha,upoznao nove i vidio stare kolege... :)

Dubrovcanima,Sibencanima,Jakovlju,Zagrebcanima sve pohvale,nastavak kod nas za misec dana :)

Vidimo se kod nas u Zadru na sljedecem meetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0