0
rebac

00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40): No Signal

Recommended Posts

Dakle nakon dugo vremena skupio sam malo slobodno da probam i to rijestiti i naime bezuspjesno isprobao 2-3 razvodnika grešku baca stalno 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40): No Signal???? Dali je problem instalaciji jel sam vidio da od halla ide smeđo bijela na dvije smeđo bijele pa dal to tak mora biti ????? ili je to spajano bezveze pa je problem to ili u nekom releju ili cem vec jel niti jedan razvodnik da nevalja looolll a svi citavi i ista pjesma sa svima !!!???? Thx senzor radilice novi sa drugim ista pjesma !!! nakon paljenja auta isto znaci greska je stalna i uvjek

Edited by rebac

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.4 1.6 golf trica polo ibiza cordoba... Dok motor neradi greska je stalna a kad radi nebi je trebalo biti... Nezamaraj se... ako auto radi toci gorivo i gass...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri na Vag comu da li ti je ispravno podešeno paljenje (ispod razvodne kape), ukoliko nije motor može više trošiti i slabije ići, te izbacivati tu ili sličnu grešku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj dio rjesio zica bila u prekidu zato je bila greska stalna sada se ne pokazuje kada auto radi ali i dalje smrdi gorivo na auspuh :P mada mi ne djeluje da pretjerano extra trosi kombinirane laganije 10L full grad 12L otvorena 7 :P L jedino se kod jačeg gassa izmedu 3 i 4 soma zna zagusit pa krene !!!???? Nikakve druge greške nema na vag comu !!! Lamda kada se izšteka ili je uštekana potrosnja je ista i rad motora !!!! Sada neznam za maf na odštekavanje nema nikakve promene rada sutra cu vidjet ponašanje auta u vožnji !!!

Edited by rebac

Share this post


Link to post
Share on other sites
0