1 1
damarko

MK5 1.9 TDI vruc tesko pali

Recommended Posts

2007 isto nista, mozda je onda najbolje rjesenje kupiti rabljeni anlaser od novije godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nam netko zeli to provjeriti da li su isti na 2004 i 2008. Da li pasu

 

Da li je isti alnaser na mjenjacu 5 i 6 brzina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je motor zagrijan iskopcajte senzor temperature i vidite dali onda pali normalno. Ako pali 99% vam je stvar u toplom startu. Samo treba dignut startnu kolicinu gorivu i palit ce bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako kome triba u splitu mogu ja odradit hot start, dpf, dtc remove, remap itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zasto je tvornica napravila tu granicu ispod koje ecu ne pusta gorivo ako to svatko spusta kako hoce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kupis novi anlaser.u servisu se blesavi rade u vezi toplog starta.kao nemaju pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kupis novi anlaser.u servisu se blesavi rade u vezi toplog starta.kao nemaju pojma

 

Upravo to, samo da ti uvale novi anlaser pa da dođeš kroz godinu dvije po opet novi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje se nalazi taj senzor temperature, kako se iskopcava ? Oce mi kompjuter poluditi ako ga iskopcam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ovo rijesiti jer mi opasno zivce vec vadi. Pitanje, ima li u daljnjem radu motora ikakvih nuspojava nakon regulacije kolicine goriva? Mislim dimi li ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baci maalo dima kod paljenja drugo sve isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene se desava slican problem ( 2007 god ), samo kod mene ne vergla toliko dugo nego kad ga idem upalit zatrese se cijela masina koda ce se auto raspast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je topli start vjerojatno ali i nosaci ili zamasnjak

Edited by gorup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prventstveno onaj srednji nosač motora. Nedavno sam promijenio kuplung set i zamašnjak, i bolje je, ali kod paljenja/gašenja se sve trese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mene je isto, strese se cijelo auto, sto kazes kao da ce se raspast.

A set kvacila i zamasnjak sam mjenjao prije par mjeseci.

Znaci to mogu biti nosaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro pa sigurno nosači, i to onaj srednji... Molio bih ako netko ima informaciju, rečeno mi je da ga je jebada zamijeniti i da ću vjerojatno morati u ovlašteni za to. To istina ili se može kupiti nosač i angažirati nekog lokalnog mehaničara da mi to sredi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nemoze bit mozda do klapne za gasenje. moj se gasi mirno ko bubica al legi 2.0 tako zaklepece i strese se da je to uzas al nismo primjetili da dosaci zezaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juicy mjenjao sam srednji nosac prije tjedan dan i nemoras ici u ovlasteni.Promjenio mi mestar u garazi,mal je zeznuto kad se prese jel je kosuljica ak se nevaram od plastike pa zna puknut.Sve u svemu oko dva sata posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja čuo, da hoće puknut pri prešanju. Budem onda naručio nosač i raspitao se tko bi mi to htio zamijeniti.

 

Hvala za info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1