4 4
RaZ0R911

Koju dijagnostiku uzeti?

Recommended Posts

Ma, imaš vremena a kada se odlučiš ubost ćeš još noviju verziju od ove koju smo mi uzeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj auto super dijagnostika

Sent from my iPhone using Tapatalk

Znaš mozda sto mi još treba i dali mora bas na laptop ici ili moze i na tablet?

Koliko košta toliko i vridi. Na ebayu takvi kabeli su cca 8-9$.

A gledaj pa to je auto 20 godina ali nemogu nista bez toga a ja nisam profesionalac da cu to intevzivno koristiti. Znas nesto bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš mozda sto mi još treba i dali mora bas na laptop ici ili moze i na tablet?

 

A gledaj pa to je auto 20 godina ali nemogu nista bez toga a ja nisam profesionalac da cu to intevzivno koristiti. Znas nesto bolje

Znam da sam kupija sebi takav jeftini i nisan ga uspija upogonit. Sad iman neki od 70ak $ i funkcionira, samo ga ne smin update-at.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da sam kupija sebi takav jeftini i nisan ga uspija upogonit. Sad iman neki od 70ak $ i funkcionira, samo ga ne smin update-at.

Citao sam da je taj do 2000 godišta za dalje nije bas, a i svakako bih ga probao prvo pa onda kupio. Ma problem je sto se ja slabo razumijem u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ti taj kabel i SW kojeg ces dobiti na CD-u uz kabel ( vag com 311.2 , 409.1 ili VCDS Lite)

Nece raditi na tablet-u...

Instaliraj na neki laptop koji ima XP ili Win 7

 

Radi vozila do 2004 g. (VAG) a kabel mozes koristiti i u kombinaciji sa MultiEcuScan-om za talijane

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by perotok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ti taj kabel i SW kojeg ces dobiti na CD-u uz kabel ( vag com 311.2 , 409.1 ili VCDS Lite)

Nece raditi na tablet-u...

Instaliraj na neki laptop koji ima XP ili Win 7

 

Radi vozila do 2004 g. (VAG) a kabel mozes koristiti i u kombinaciji sa MultiEcuScan-om za talijane

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

stigla super dijagostika, juuupi. nije nesto ali covjeka veseli.

4de63084b3dc16cc68e246518b4e39b0.jpg

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

da li netko prodaje vcds za golf 7 da provjereno radi?

javi se u inbox ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apdejt softvera u auto ECU-ima-- bogme neznam da je to moguce bez odisa i konekcije na vw server..... Osim ako se auto da maperu pa on cacka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apdejt softvera u auto ECU-ima-- bogme neznam da je to moguce bez odisa i konekcije na vw server..... Osim ako se auto da maperu pa on cacka :)

niti ja nisam cuo da bi netko to radio samo sa vcds-om

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može preporuka na PM provjerene diagnostike s eBaya? Treba mi za spojiti par puta godišnje pa mi je malo puno novaca ovaj kabel od Sklad66.

 

Auto Golf 6 2.0 TDI 2009 g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kud puklo da puklo sto sam vise citao po googlu vise me zbunjivalo,, narucio sam

VAG PRO CAN BUS+UDS+K-line S.W Version 5.5.1

i sad kako bude kada dodje isprobati cu ga pa cu vise znati imam Audia A3 1,9 tdi sportbacka redizajna 2008 i Passata b7 1,6 tdi conforlina 2012 a i u familiji Pola 1,6 tdi 2010 i Golfa 7 1,6 66 kw pa cu vidjeti kako to radi i naravno podojeliti iskustvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kud puklo da puklo sto sam vise citao po googlu vise me zbunjivalo,, narucio sam

VAG PRO CAN BUS+UDS+K-line S.W Version 5.5.1

i sad kako bude kada dodje isprobati cu ga pa cu vise znati imam Audia A3 1,9 tdi sportbacka redizajna 2008 i Passata b7 1,6 tdi conforlina 2012 a i u familiji Pola 1,6 tdi 2010 i Golfa 7 1,6 66 kw pa cu vidjeti kako to radi i naravno podojeliti iskustvo

ajde podijeli iskustvo ? i ja bi uzimao neto pa me zanima. ? Edited by marko.r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta, baš sam htio saznat kako mu radi Vag.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4