0
gorup

1.9 tdi bkc 105 ks - egr, kazalizator

Recommended Posts

Jesi isao na valjke? Imas li grafikon?

Grafikon citiusov je na 1800rpm pun kurac snage a kasnije nis. A prodi bas na valjke pa ces vidit kolko si konja stvarno dobio. Imas sig 10 manje nego sta je on rekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternativa Citiusu? Znam da je Revo etablirana firma, ali postoji granica preko koje stock turbo ne moze...

 

Osobno sam se na valjcima u CVH ugodno iznenadio s obzirom na samo remap (stage 2, 2.0 TDI 16V PD)

 

Dakle kome se na domacem trzistu obratiti za takve usluge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

184ks, 400Nm, max okretni na dvije, max snaga pri vrhu, krivulja lijepo popeglana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je sedox?

 

 

odlican ,ja sam imao na editionu prije sedox ,frendovi imaju na svojima ,drugi auto mi ima sedox ,neces pogrijesit

 

frend to radi i chipao je veliku vecinu auta i svi su zadovoljni

 

kod njega nema nismo znali ,nisi zadovoljan dobis pare nazad ,a ne kao kod jednog koji obeca pa nema snage i nece vratit jer nije do mape nego do auta :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dario, kad će se Hrvoje malo poigrat s mojim naftasem? ??

Sad kad si se vratio s mora i kad je R razradjen, mogo bi se zaletit da to odradimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

citius je frendu radio a4 b5 tdi 110ks,skinut katalizator i gljiva na usisu,mapa je vrhunski popeglana i auto je na valjcima izbacio 165ks a ima 320 000km,za nm neznam tocno morao bi pitat frenda.

 

znam samo da auto otkida kako ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0