1 1
vr32

VW Golf 3 GTI TDI 20 Jahre Edition

Recommended Posts

Prijatelj Kre??o prodaje jubilarni model Golfa GTI sa TDI motorom snage 110 KS.

Auto ima 202000 km, 1996 je godi??te, kupljen je u Frankfurtu prije 2 godine!

Veoma je očuvan, ma??en i pa??en!

 

Oprema ( standardno ):

 

Alu BBS 16"

Kočnice Golf 2.9 VR6 ( 280 mm prednji disk ), ABS

Pet vrata

GTI 20 Jahre sportska sjedala

GTI Jahre Edition ručica mjenjača

Manualna klima

Električni podizači svih stakala

Grijana prednja sjedala

Vozačevo i suvozačevo sjedalo podesivo po visini

Putno računalo

Airbag za vozača i suvozača

Centralno zaključavanje

Naslon za ruku sprijeda

Ko??om presvučen volan i ručica ručne kočnice

Nokia sound system

 

 

Tuning i styling:

 

Sachs opruge i amortizeri ( -4cm )

Angle eyes prednja svijetla

Zamjenska stra??nja svijetla

Zavr??etak ispu??nog sustava od nerđajučeg čelika

Kvake i spojler na vratima prtlja??nika obojani u boju auta

Maska bez znaka

Felge pjeskarene, polirane i obojane u originalnu boju

 

Uz auto za istu cijenu daje originalne opruge i amortizere te originalne električno podesive retrovizore!

 

Cijena: 6500 eura

 

Kontakt: 098803600 ( Kre??o )

post-3001-1187608389.jpg

post-3001-1187608543.jpg

post-3001-1187608674.jpg

post-3001-1187608814.jpg

post-3001-1187609318.jpg

Edited by vr32

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry na OT ali ??to nema jubi 288 mm diskove naprijed ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
sorry na OT ali što nema jubi 288 mm diskove naprijed ?

 

'96g 280mm , '97g 288mm

 

Sjadala su obična GTI profilirana samo u jubilarnoj boji? jel tako?

dali daje s njim i orginalne el.retrovizore s grijanjem?

a ko mu je maznuo kuku :o:)

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 288 mm, moja gre??ka, sve je u originalu osim ovjesa i svjetala!

Sorry!

 

Slikat ću motor i unutra??njost sutra ujutro pa stavim na net, danas je momak na poslu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sory na OT,vidio i čuo auto u??ivo...stvarno je OK..

stavio sam oglas na hraweb

Edited by bojan24

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej GT TDI (bojan24)!

Kad radi?? sutra, mo??da dođem pogledat tvog ljubimca?

Reci dečkima iz prve ruke u kakvom je stanju Kre??in auto, ti si ga proučavao u nedjelju!

 

 

'96g 280mm , '97g 288mm

 

Sjadala su obična GTI profilirana samo u jubilarnoj boji? jel tako?

dali daje s njim i orginalne el.retrovizore s grijanjem?

a ko mu je maznuo kuku :o:)

 

Ka??e da originalne retrovizore ima doma i da će i njih dati u istu cijenu!

Edited by vr32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ujutro slike motora i unutra??njosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dečki Kre??o me je izvukal iz kreveta pa smo malo poslikali unutra??njost auta i motor.

post-3001-1187683077.jpg post-3001-1187683105.jpg post-3001-1187683147.jpg post-3001-1187683201.jpg post-3001-1187683243.jpg post-3001-1187683282.jpg post-3001-1187683325.jpg post-3001-1187683396.jpg post-3001-1187683437.jpg post-3001-1187683477.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auto je predivan :wub: , u totalnoj sam nedoumici.... :unsure:

Znam Kresu a i auto sa meetinga,i jedino po cem se moze usporedit sa Krapinom su samo rege nis drugo..Super je auto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti meni protiv KR rega :lol: ode i moj na KR rege... KR :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam Kresu a i auto sa meetinga,i jedino po cem se moze usporedit sa Krapinom su samo rege nis drugo..Super je auto!

 

Na??alost si u pravu kad je u pitanju pristup tuningu sa područja KR rega, jest da sam iz Zagorja ali kako ovdje ljudi znaju osakatit auto to je nevjerojatno!

Ja ka??em ako nema?? para za kvalitetan tuning i styling nemoj dirat ni??ta na autu, ostavi ga kako je, redovno ga peri i odr??avaj i bit će?? puno vi??e cijenjen nego da stavlja?? neke "transparente" tipa "intercepter", neonke, zavr??etak ispu??nog sustava od vodovodnih cijevi i slično po njemu!

Jo?? ??alosnije mi je vidjet auto čiji vlasnik ima mogučnosti napravit kvalitetan i vizualno svima prihvatljiv tuning a učini goru stvar nego ??to bi VW fan učinio Opelu ili Fiatu!

 

Na kraju da i obranim malo svoju ??upaniju; ima i u ostalim krajevima RH-e ( npr. Dalmatinska zagora ) pa čak i u zg i većim gradovima gdje je pristup informacijama i dijelovima najlak??i dosta "??alabajzera" i tipova koji nemaju pojma ??to znači tunirati auto i vizualno ga dotjerivati a da zadr??i tvorničku siluetu!

 

Po meni tunirati auto znači pribli??avati ga po performansama i karakteristikama autima napravljenim za trkaču stazu a vizualno biti pa??ljiv i ne pretjerivat sa plastičnim "aerodinamičnim" kitovima; ko da su in??injeri iz VW-a badava utro??ili mjesece i mjesece na testiranju i konstruiranju recimo prednjeg branika da bi neki momak sklepao doma kalup i prodavao spodobu koja izađe iz tog kalupa "običnom" puku pod ne??to ??to povećava downforce na prednju osovinu; da pukne?? od smijeha!

 

Zbog svega ??to sam gore napisao volim kad Kre??o parkira svoj auto ispred moje kuće!

Jo?? da skine ove okvire za registracijske tablice......, pijemo mu ??ivce mjesecima zbog toga!

Sva sreća neće vidjet ovo pa ću izvući ??ivu glavu, ko ga zna ni rijeći!

Muka mi je od tih okvira a grad Zagreb je specifičan po njima!

Edited by vr32

Share this post


Link to post
Share on other sites

da dam svoje pohvale za auto :palacg znam golfa i Kre??u

 

sretnik ko kupi :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na??alost si u pravu kad je u pitanju pristup tuningu sa područja KR rega, jest da sam iz Zagorja ali kako ovdje ljudi znaju osakatit auto to je nevjerojatno!

Ja ka??em ako nema?? para za kvalitetan tuning i styling nemoj dirat ni??ta na autu, ostavi ga kako je, redovno ga peri i odr??avaj i bit će?? puno vi??e cijenjen nego da stavlja?? neke "transparente" tipa "intercepter", neonke, zavr??etak ispu??nog sustava od vodovodnih cijevi i slično po njemu!

Jo?? ??alosnije mi je vidjet auto čiji vlasnik ima mogučnosti napravit kvalitetan i vizualno svima prihvatljiv tuning a učini goru stvar nego ??to bi VW fan učinio Opelu ili Fiatu!

 

Na kraju da i obranim malo svoju ??upaniju; ima i u ostalim krajevima RH-e ( npr. Dalmatinska zagora ) pa čak i u zg i većim gradovima gdje je pristup informacijama i dijelovima najlak??i dosta "??alabajzera" i tipova koji nemaju pojma ??to znači tunirati auto i vizualno ga dotjerivati a da zadr??i tvorničku siluetu!

 

Po meni tunirati auto znači pribli??avati ga po performansama i karakteristikama autima napravljenim za trkaču stazu a vizualno biti pa??ljiv i ne pretjerivat sa plastičnim "aerodinamičnim" kitovima; ko da su in??injeri iz VW-a badava utro??ili mjesece i mjesece na testiranju i konstruiranju recimo prednjeg branika da bi neki momak sklepao doma kalup i prodavao spodobu koja izađe iz tog kalupa "običnom" puku pod ne??to ??to povećava downforce na prednju osovinu; da pukne?? od smijeha!

 

Zbog svega ??to sam gore napisao volim kad Kre??o parkira svoj auto ispred moje kuće!

Jo?? da skine ove okvire za registracijske tablice......, pijemo mu ??ivce mjesecima zbog toga!

Sva sreća neće vidjet ovo pa ću izvući ??ivu glavu, ko ga zna ni rijeći!

Muka mi je od tih okvira a grad Zagreb je specifičan po njima!

OT: Mislim....ono....pa naći ću se uvrijeđen.... :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT: Mislim....ono....pa naći ću se uvrijeđen.... :bleh

 

Pa neće?? valjda!?

Nije da sam lagao, čast iznimkama ako ih ima!

? to misli?? na kakve ja i frendovi nailazimo reakcije kad u svijetu ljubitelja automobila priopćimo nekome da smo iz Zagorja gdje je isto kao i u tvojem kraju 90% auta sređenih onako kako se to nebi trebalo raditi!

Ako sam ti dotaknuo u ponos ja se ispričavam ali samo sam po mome realno bacio oko na situaciju!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa neće?? valjda!?

Nije da sam lagao, čast iznimkama ako ih ima!

? to misli?? na kakve ja i frendovi nailazimo reakcije kad u svijetu ljubitelja automobila priopćimo nekome da smo iz Zagorja gdje je isto kao i u tvojem kraju 90% auta sređenih onako kako se to nebi trebalo raditi!

Ako sam ti dotaknuo u ponos ja se ispričavam ali samo sam po mome realno bacio oko na situaciju!

Ma ??alim se ja, nego tako je u cijeloj Lijepoj na??oj :lol2 a ti izvadi Zagoru :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni uopće ne treba sređivati auto sa spojlerima ili dodacima tipa plastični branici ili m3 retrovizori iz getroa...bilo to iz zagorja ili od bilo kud...provjereni recept je felga+guma+spu??tanje

eventualno jo?? svjetla (ali ne lexusice) i auspuh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halo ljudi daleko ste odlutali, svugdje je tako i u n Njemačkoj i u Engleskoj, ? panjolskoj Če??koj ima auta koji nisu prihvatljivi većini ljubitelja tuninga , uzmite zadnjh 5 brojeva nekog stranog tuning magazina i sigurno će te pronaći auto koji vam se ne sviđa pa čak vam se i gadi ali u taj magazin ne mo??e doći bilo koji auto već postoje kriteriji a ipak se tu nađe auta koji vam nisu po volji.Pa kud ste vi oti??li na Zagorce Imoćane ili neznam gdje, okanite se takove kritike i uvreda primite se posla i uredite svoj auto onako kako mislite da je najbolje i neka va?? auto bude najbolja kritika i primjer drugima, sjetite se ??to je sve pisalo po novinama kad je iza??lao bmv compact 2 a taj auto su radili najbolji stručnjaci koji se bave samo dizajnom , a vi ovdje uvijek nađete vi??e argumenata za razdor negoli za zajedni??tvo.Netko tko je po struci kuhar i u slobodno vrijeme kojeg u dana??nje vrijeme nema previ??e poku??ava preuredit svoj auto a k tomu ako mu je to prvi auto ja ga odmah podr??avam ma kako god mu taj auto ispao bio on iz Sinja, Pantovčaka ili Munchena.Najva??nije je ljudska volja i prvi auto nemora uspijeti ako peti auto uspije to je veliki uspjeh, zar mislite da je Pininpfarina odmah napravio vrhunski auto, bogme je on dosta crte??a zgu??vao i bacio u smeće prije nego je postao legenda, zato podr??ite svakoga tko ne??to poku??ava napraviti i ne djelite se po regijama jer to stvarno nema veze niti s vw niti sa tuningom :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1