4 4
goran98

Golf 7 - preklapanje vanjskih zrcala

Recommended Posts

Imam tu par problema.

Prvo, VCDS mi je na njemačkom, pa nabadam s translateom.

Drugo, ne pita me uopće taj kod 31347 - to sam jednom prije unio, i nikad me više nije pitao.

Treće, našao sam Komfort Belechteung, ali pod nijednom opcijom u drop down meniju nemam opciju fog lights. Uglavnom je aktiv / kein aktiv.

 

E sad, jer to do starijeg VCDSa (12.12.3), ili je software na mom autu zreo za update ili jednostavno bolje da nađem englesku verziju pa probam bez nabadanja po njemačkom. :)

 

Edit: evo našao ovaj link http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=2491http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=2491

Po tome ispada da taj tamo ima i stariji VCDS 12.12.0 i objavio je to u 2013 godini...

Edited by Maverick25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modul 09 je po defaultu zaključan...

 

Ideš 09 Cent.Elec>16 Sec. Access .... upišeš 31347 > 10 Adaptation i vrti kanale dok ne nađeš (ako nije kanal 04 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modul 09 je po defaultu zaključan...

 

Ideš 09 Cent.Elec>16 Sec. Access .... upišeš 31347 > 10 Adaptation i vrti kanale dok ne nađeš (ako nije kanal 04 )

Eeee, tu bi mogla biti caka. :) Probam sutra.

 

Još jedno pitanje, jel auto mora biti upaljen ili je dovoljno da bude na kontaktu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko volja i sa znanjem u okolici Vž da mi slozi retrovizore na vw cc. Jesu elektricni i preklapaju se samo kad ih ja prebacim na prekidacu. A ja bi da ide automatski kad zakljucam auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko volja i sa znanjem u okolici Vž da mi slozi retrovizore na vw cc. Jesu elektricni i preklapaju se samo kad ih ja prebacim na prekidacu. A ja bi da ide automatski kad zakljucam auto

Ako budes slucajno u Zg javi se na pp pa ti slozimo to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko volja i sa znanjem u okolici Vž da mi slozi retrovizore na vw cc. Jesu elektricni i preklapaju se samo kad ih ja prebacim na prekidacu. A ja bi da ide automatski kad zakljucam auto

 

Nekidan sam napravio obrnuto. Želim da mi se sklapa kad ja hoću :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes slucajno u Zg javi se na pp pa ti slozimo to

odlično, odgovara ti bilo kada ili? ma svako malo sam u zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, odgovara mi bilo kada, osim ovaj vikend sad, ovaj vikend nisam u zg, ali slijedeci tjedan moze bilo kad, radim do 4, pa poslije 5 moze bilo koji dan

 

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam početkom godine golfa ali nisam nadoplatio za električno sklapanje retrovizora.

Mogu li kodirati da mi se ta funkcija uključi ili bi trebao mjenjati nešto. Mislim, pretpostavljam da na električnim ima neki motorić kojeg nema ako nisam uzeo električno sklapanje retrovizora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na temu... Koliko je isplativa naknadna ugradnja sklapanja vanjskih retrovizora? I da li je moguce? G7 Edition 40

Kad sam narucivao auto, to mi je bila zelja koja je splasnula kada mi je prodavac rekao da ako zelim dodatnu opremu,

to ima za posljedicu kasnjenje isporuke vozila za 30 dana.

Kako sam bio u stisci s vremenom, odustao sam od toga...

Pretpostavljam da bi u VW-u to ispalo oko 2K Kn +/-.

 

Thnx :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako Dario kaže kupis sve za 350€ i ugradiš...

4e4d23ec0a0cf3b6837b3dc85d586655.jpg

 

 

Moji cekaju vikend i idu na auto

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je fool OK.....btw, gdje si ih uzeo?

Treba li jos neko dodatno ozicenje, ili je sve unutra...

Vidim da ima i puddle light

Edited by Roby ZD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli se ove lakirane plastike u boji auta jednostavno zamjene??

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4