0
Beli

audiobahn

Recommended Posts

zelim reci nesto o ovoj robi (audiobahn). imam kompletan auto slozen od audiobahn-a i posto se bavim auto akustici, ovo je do sada jedan od najboljih proizvodjaca audio akustike. zelio bi kontaktirati sa nekim osobama koji se bave profesionalno sa audio akustikom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj sta trebas

 

Ja ti imam audiobahn subove, i nemozes govoriti da su to najbolji peoizvodi jer kao:

1. Koliko si audio proizvoda isprobao?

2. Audiobahn proizvodi uopče nevrijede te novce to bi trebalo biti puno jeftinije

3. Ako oces neki mocnije audiobahn sub pljunut ces para i para i opet ce neki jeftiniji biti jaci od njega

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venom
1. Koliko si audio proizvoda isprobao?

3. Ako oces neki mocnije audiobahn sub pljunut ces para i para i opet ce neki jeftiniji biti jaci od njega

Da,da moras mnogo toga isprobati da bi znao koji su najbolji..... i opet neces znati! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo opet lici na seriju jadnih* audiobahn reklama po hrvatskim auto forumima :angry:

 

*made in rijeka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da puno stvari koje guraju "ameri" i nisu tako sjajne kakvima ih prezentiraju. A čak mislim da poslu??aju jedan "obični" VDO Dayton da bi se usrali, a mislili bi da ko??ta bar duplo. Ako grije??im ispravite me.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venom

Da,da u pravu si samo jebi ga, to je ipak "americko".... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to ti je samo jer imaju tr??i??te, a mi jadni čim vidimo pimp my ride, počnemo sliniti...

Uostalom, ko ih ??ljivi, ja znam da sam sad na??ao marku, koja će uskoro i u GTI V-icu, a neka oni i dalje prodaju svoje polirane 22" felge i audiobahn, a kladim se da je firma američka, a ne njemačka kako bi se pomislilo po nazivu...ne znam...Ali tako se bolje prodaje, čim je strano.

Pozdrav svima, odoh sad doma, ionako cijeli dan nisam ni??ta radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja imam 2x audiobahn 15" sa kojima se redovno takmicim u street c klasi ali da ja te subove nisam dobio po mnogo povoljnijoj cijeni jer su bili mjesec dva stari pa ja ih nikada nebih uzeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sad vi meni recite nekej za focal cuo sam da je ok firma pa sad ak neko nesto zna nek napise!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Focal je dobra makra ali kod njih je situacija da su osjetljivi na pretjerivanje i dosta odlaze ako ih se fora ali zato imaju jako ljep bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni ovo opet lici na seriju jadnih* audiobahn reklama po hrvatskim auto forumima :angry:

 

*made in rijeka

ako ti smatras ovo reklamom, dobro, ali ovaj forum je postao pljuvaliste po drugima, tek toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ja imam 2x audiobahn 15" sa kojima se redovno takmicim u street c klasi ali da ja te subove nisam dobio po mnogo povoljnijoj cijeni jer su bili mjesec dva stari pa ja ih nikada nebih uzeo

tvoj sub ima cjenu od 1200 kn s popustom u trgovini na gotovinu, neznam d za koliko si ih ti kupio, ali znam zasto ti ih je decko(zeljko koji radi u elko) prodao, jer se njegov poslodavac bunio, i ovaj decko bi dobio otkaz jer njegov gazda porodaje kenwood, kicker, lanzer, a radnik mu ide sa tudjom robom po natjecanju, kratko receno ANTI REKLAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kicker ima jako dobre proizvode, a pojacala i subovi su im stvarno super, a pogotovo mi se svidjaju solobaric i solo x subovi tj popularne kockice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maky
Pa kicker ima jako dobre proizvode, a pojacala i subovi su im stvarno super, a pogotovo mi se svidjaju solobaric i solo x subovi tj popularne kockice :)

ja nemem nazalost solobaric al imam VR seriju i jako sam zadovoljan !!! buba ko ludo !!! imam lanzarovo pojacalo sa potenciometrom ...

 

speedy sta mislis o lanzaru kao marki ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
0