1 1
alen_gti

instalacija za maglenke mk5

Recommended Posts

Znaci ti imas inst do djeka super

Ovu inst od bordnetza do tog djeka moras sam napravit jer je tvornicki umotana u cijeli snop

I mozes iz prekidaca izvuc pun i na bordnetz i na relej ovisi kako zelis

Po mojem vidim da bas nisi u tim vodama sa strujom naj naj daj bolje nekom da ti odradi bit ce ti mirna dusa i citav auto

Bez ljutnje

ivane to sam i mislio vec sam ja zvao elektricara za to. Samo bi htio prikupit sto vise informacija da i njemu olaksam ;-) . Btw hvala ti puno vidi se da se kuzis u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane.... mozes mi reci kuda se provlaci orginal instalacija izmedju maglenki. Imaju one limene kopce sto se zakace. Skinuo sam prednje mrezice ali izgleda da cu morati i plastiku ispod motora skidati da provucem instalaciju. Ide li ispred kilera ili iza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provukao sam instalaciju. Ali nemogu ucvrstiti maglenke jer budale nisu stavili one plasticne kockice u koje ide saraf samo rupe su napravljene. Morat cu improvizirati nesto. Svakim danom sve me vise i vise razocarava vw. Jer toliku ljenost nebrigu nemarnost skrtost ili neznam kako jos nazvati nisam vidio. Nevezano za maglenke nema instalacije nema. Ali takve stvari kao te podloske ili instalacija za zvucnike u zadnjim vratima i hrpa drugih stvari koje je njima sitnica za napraviti dok sklapaju. Ali ne stedi se na svakom saraficu. Nek se srame jer sugavi twingo iz 2001 ima sve moguce instalacije spremne bez obzira imao maglenke ili zvucnike ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provukao sam instalaciju. Ali nemogu ucvrstiti maglenke jer budale nisu stavili one plasticne kockice u koje ide saraf samo rupe su napravljene. Morat cu improvizirati nesto. Svakim danom sve me vise i vise razocarava vw. Jer toliku ljenost nebrigu nemarnost skrtost ili neznam kako jos nazvati nisam vidio. Nevezano za maglenke nema instalacije nema. Ali takve stvari kao te podloske ili instalacija za zvucnike u zadnjim vratima i hrpa drugih stvari koje je njima sitnica za napraviti dok sklapaju. Ali ne stedi se na svakom saraficu. Nek se srame jer sugavi twingo iz 2001 ima sve moguce instalacije spremne bez obzira imao maglenke ili zvucnike ili ne.

Mjenjaj ga onda za twingo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikakav isusov sin.... a twinga imam :-) . A golfa nebi dao za nizasta ;-) . Nekad te takve sitnice izbace iz takta jbg.... kad si provlacio 30 zica od pocetka do kraja auta mogao si jos dvije dodati ili kad si izbusio rupu onda i stavi unutra ono za sto si je predvidio.... Al nema veze pregrmili smo i gore stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

nna kraju skontas da si se dzabe mucio jer za mjesec dana i zaboravis da ih imas

 

ja sam i bordnetz stavio 30bit da imam corner light i onda ti to sve dojadi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... kad bi covjek bio u mogucnosti pa kupi odmah auto s svim zivim i miran si....
a bordnetz necu dirati toliko lud nisam jos :)
da neode tema previse off
treba mi ovakva cetri komada da zasarafim maglenke.... ima gdje to za kupit kod nas? N 905 353 01
14v4p08.jpg

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta će ti maglenke ako nećeš i cornering ugradjivati :lol2:P

 

Jesi li bar slikao, hoće li biti u projektu?

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

za kornere mi nisu toliko potrebne ;-) , ja ih vise ugradjujem radi potrebe a onda malo radi estetike jer auto izgleda puno ljepše ,( da se razumijemo nisam od onih sto se k..ce s pozicijom i maglenkama stalno, palim ih samo popotrebi a kad su ugasene npr. auto izgleda takodjer puno lijepse, bez njih je naprijed nekako prazan)

Slikam i biljezim sve, ;-) , samo imam osjecaj da ce mi se moj trendline jos krvi napiti dok ga dotjeram u red. Kad rijesim maglenke onda se bacam na zadnje zvucnike i tako :)

btw idem prema zagrebu sutra popodne gdje bi mogao pogledati za one plasticne "speed nut" N 905 353 01?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idem danas popodne i vracam se sutra vecer a vikend se hvata nevjerujem da cu ista tamo dobiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 kune komad je u ovlastenom i kunu vida.. ja sam pred nekih 15 dana uzimao isto za maglenke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne u rijeci sam uzimao. U zg ce ti imat na lageru sigurno.. ja sam drugi dan ih dobio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da su maglenke spojene.

uzete od @nikole24 OEM s instalacijom. S tim da sam drugi dio morao provuci sam. Znaci relej i osigurac je smjesten u kutiji za releje u motoru. Spojeno je na glavnu masu i glavni plus. Provucena je zica do prekidaca na kojoj se nalazi orginal pin koji je stavljenu u dzek tako da se prekidac samo usteka i maglenke se pale normalno posebno prednje posebno zadnje i naravno sija zeleno kad se upali. Uglavnom spojeno je sve da se nemoze skuziti da je naknadno spajano. Kad uhvatim vremena stavim slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam koliko te instalacije ima.... moja je znaci onaj kabal izmedju maglenki s senzorom za temperaturu i nekih pola metra prema gore. Dodje negdje oko fara. Sad vjerojatno auti koji imaju spremnu instalaciju za maglenke imaju tamo i dzek za ustekati. Moj nije imao pa sam povukao dalje sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1