2 2
daniels

Kvačilo luk vs sachs vs valeo

Recommended Posts

Da bilo več nekih rasprava.

Ali koje stavit?

Luk-Sachs-valeo?

moje lagano pri kraju DMF 228mm zamašnjak se povremeno zna javit, a sad ide mapiranje na više i nebude dugo.

 

Ajd pucajte sa znanjem, iskustvom.

nije bit razlike u cijeni, nego koje je bolje, i da izdrži 100Kkm.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio Luk makar je bio skuplji od Sachsa. Nakon kupovine mi rečeno je da Sachs bolji... Mislim da su svi tu negdje, pogledaj di ćeš dobiti bolju ponudu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za sad dobivam luk oko 400kn povoljnje od Sachsa, ali čujem svašta jednima bolji Luk drugima Sachs.

 

A znam da je bar ova VW-ekipa dosta slagala aute dizala snagu ne samo čipom, pa me zanima kojim kvačilom su bili zadovoljnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam o kojem se auto tocno radi, ali ja sam jucer za 1.9tdi 77kw nabavio set za 3000kn ( ista cijena luk i sachs ) pa cisto da znas ( mozda si ti nasao za vise, mozda za manje novaca )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez greške za Luk i Sachs. Za Valeo nisam puno čuo.

 

Mk3 išao Luk i Mk6 Luk. Polo 9n Sachs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hrvoje, pa u načelu skuplje je, Audi A6 C5 1.9tdi 81kw ide na njega 228mm DMF.

Luk kompleti 3400-3600kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas oko Bozica proslog uzeo sachs bilo je kuplje od luk-a za nekih 400-500 kuna reko ajd daj to skuplje...namontirao i nakon3 mjeseca cca 3t km na lameli se raspale neke plastike oko srca di prolazi spojnicka i lamela vise nije bila u centru i nije odvajala do kraja...napominjem da s autom nisam divljao jednostavno se sama od sebe rasula

A luk od tdia trojke vec 40t km na 1.8t oko 200ks drzi bez problema s tim da je prosla svasta od street racea itd al i dalje drzi i nijednom nije proklizala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači uobičajno cijena nije mjerilo kvalitete.,A niš uzmem Luk i gotovo.

Ak niš drugo dio razlike u cijeni za mehaničara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam...ja sam mozda naletio na robu s greskom...iako mi se ne svidjaju nikako plasticni dijelovi na necem takvom

Dok sachs opet ima duple opruge na srcu luk ima po 1...ne znam sta reci

I naravno garancija mi nije uvazena jer sam sam ugradio...

I druk lezaj je imao manu...falilo je jedno pero na njemu koje ga kvaci za vilicu u mjenjacu...

Dakle obavexno pregledati da li je sve na mjestu prije uzimanja u trgovini

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

A boga mu kak da znam jel sve na mjestu daok ovog ne otvorim i vidim njega, majk mu pa ovaj svijet više nije normalan, dobro da ne stave unutra lamelu za fiču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg bar vizualno dal je sve na mjestu...tipa to polomljeno sto je bilo kod mene i slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majku im milu pa nisu normalni sa cijenama, npr: za LUK set sa zamašnjakom DMF od 3600kn pa do 5500kn, Sachs načelno 400-500kn više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG ja izgleda moram platit više kaj je audi. Sachs 3512kn, Luk 3600 to je najbolje za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj pogledat u ciak autodijelovima...imaju sad neke akcije 30% popusta na sve bar kod nas u gradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi onaj set koji ti bude povoljniji..po kvaliteti su isti..znam ljudi da su imali problema i sa jednom i sa drugom markom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

daniels baci mi podatke od auta da provjerim tamo di ja uzimam na svoj popust pa ti probam sredit nes, kostat ce te pivu i postarinu do tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2