0
Guest ND4SPD

SF-Tim - LOSE ISKUSTVO!!!

Recommended Posts

Guest Marino_klc

Nisam ja rekao da je on nesto sje..., osigurac je bio neispravan, on je samo bio lijen provjeriti i to zamijeniti.Inace, lik je muziku slozio stvarno na najbolji nacin, bez busenja auta, cijelo dopodne se savijao ko kifla ispod i iznad samo da napravi sto manje stete.Problem se javio tek onda kad je nesto kihnulo, nije prihvacao cinjenicu da je greska u kablovima (jer je smatrao da cu njega za to kriviti). Samo nije stajao iza svog posla,ako je bio toliko uvjeren da je sve dobro i ispravno, zasto onda to nije preda mnom i provjerio. Iskreno se nadam da ni neces saznati kako se lik ponasa ako samo posumnjas da je nesto crknulo jer je on krivo spojio, mogao bi te poslati ravno u tvornicu koja je proizvela alarm samo da ne mora opet leci pod auto i provjeriti zice.

Kod mene je to trebalo biti 10 minuta posla,a zbog njega se razvuklo na 3 mjeseca. Opet ponavljam, problem se javi tek kad nesto krepa jer onda nitko ne preuzima odgovornost za to (on najmanje)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

??to se groma tiče, ja sam postavljao kod njega daljinsko zaključavanje! par puta mi se nije htio otvoriti gepek na daljinski, pa sam i??ao kod njega i sve mi je na??telao bez ikakvog problema i ponovnog plaćanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0