0
Guest filip_ri

Golf III

Recommended Posts

Guest filip_ri

Ljudi dopao mi se ovaj ocuvan autic i definitivno ostajem na golf III, ali ga prodajem radi nabavke jaceg.

Moguca zamjena za VR6 ili G60. Dakle...

 

1.6i Rolling Stones, 1996 god, registracija do 4mj. 2008g, 3. vlasnik a prva dva vlasnika su bile zene, 113.000 km (original), servisna knjga sa svim racunima sta je ikada radjeno na autu, centralna brava, el. podizaci stakla, servo, klima, muzika, Gti stopovi, gljiva filter, sachs plinski amortizeri, sparco opruge, alu. felge 17" technomagnesio itd... + original felge sa gumama i stopovi. :vozi

 

post-4088-1187739387.jpg post-4088-1187739415.jpg post-4088-1187739489.jpg post-4088-1187739541.jpg post-4088-1187739570.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest filip_ri

Sta nema zaineresiranih? Cijena nije fix. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelju slabo ti se na forumima kupuju i proadju auti osim ak nije extra stanje ili full povoljna cijana

ja sam svoj stavio u oglasnik i vec sutra odlazi vjerovatno :zivio

sori na off

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest filip_ri

Hvala na na prijedlogu, ali u oglasnik ga ne stavljam. Neda mi se tlaciti sa kojekakvim ljudima. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala na na prijedlogu, ali u oglasnik ga ne stavljam. Neda mi se tlaciti sa kojekakvim ljudima. :palacg

 

e onda ga ne?? ni prodat...garantiram :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry na OT, ali samo u dobroj namjeri, stavi ga sa slikama na www.auti.hr ili na jo?? koji drugi, a ovdje neće tako brzo otići...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0