0
ivo gti 16v

P : golf III vr6

Recommended Posts

evo oglas je iz usluge tako da se za sve info javite iskljucivo na broj mob 091 1326 912 drazen visic

auto je u ok stanju ima 17 alu felge azev,armirana crjeva kocnica,busene diskove naprjed nazad,bjelu kozu,climatronic,podizace,hartman auspuh,zadnji spojler registrirana godinu dana itd....pa ko voli nek izvoli :vozi

post-752-1187812832.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ABAS1

Koja je godina i dali je motor 2,8 ili je stavljan 2,9l?

Share this post


Link to post
Share on other sites
za sve info se javite iskljucivo na broj mob 091 1326 912 drazen visic

 

 

Čitaj malo bolje :D

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor je original AAA tj 2,8 ali auto ima neki cip i podignuti su mu diri u blokadi..ekipa iz splita i okolice bi se mogla sjecati auta i po tablicam ST 006 RS,a ostali po zg auto show jer je auto bilo prvu godinu kad je uvezeno bas tu bilo izlozeno,

Share this post


Link to post
Share on other sites
normalno da su moji postovi obrisani jer se ne smije reci svoje misljenje,a uz bike ja vozim i golf 2 ,ali sta je da je...odvratan je brisac nasred ??ajbe i seljački totalno :palacd:palacd:palacd ,a ime swift potjece iz davnih vremena pa nije nista vise lol od pikzibnera :)

Auto nije stavljen u grupu prodaja da bi ga se komentiralo. Da čovjek hoće da se komentira, vjerojatno bi ga stavio u projekte. Ovako su svi tvoji postovi ovdje suvi??ni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auto nije stavljen u grupu prodaja da bi ga se komentiralo. Da čovjek hoće da se komentira, vjerojatno bi ga stavio u projekte. Ovako su svi tvoji postovi ovdje suvi??ni.

 

danke, :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rotfl:rotfl:rotfl

 

joj kak bi tebi trebalo ban stisnut sad... da mi te vidjet da se njemu il kom drugom tu tak u facu nasmije??... a čovjek ti fino ka??e kaj i zakaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao...pa sta se toliko palite sta sam komentirao brisac i ubacio 3 gif-a :)

 

ispricavam se na offtopicu pa da ste mirni

Edited by swift

Share this post


Link to post
Share on other sites
0