0
Graditelj_Bob

Klapuckanje na prednjem trapu Polo 6r

Recommended Posts

Ovako, pocelo mi je nesto klapuckat naprid i nikako otkrit sta je... izludija san. Isa san.u.100 mestara i nista.. sad kad je pocela kisa padat jos se vise.cuje pogotovo kad idem nizbrdo i kad sporije vozim.. kad se vozim uzbrdo cuje se ali dosta manje... zvuk je slican kad klapaju kape.od amortizera ali smo to vec gledali i nije, gledali smo gumice balans stange ni to nije.. nzn sta napravit vise.. nebitno je.koje.su felge.na.auto 17 ili 15 on uvik.isto klapa... jeli neko mozda ima slicnog iskustva sa ovim problemom ako e neka spasava :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isto auto i nisu potpuno svi isti simptomi ali provjeri ovo.meni je nesto klapuckalo bilo na duji,posebno preko rupa,izludio sam bio,dok nisam upratio da ne klapa kad idem preko rupa sa lagano pritisnutom kocnicom.

Na kraju su bili limici sto drze plocice,pa provjeri jesu ti svi na broju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve na broju.. celjusti su ok :))) idemo dalje gledat, u lerak cu ostavit nekom mestru auto pa neka se pozabavi malo.. reka je da je.radia u porchea i kovacica(audi) pa cemo vidit sta ce rec.. svejedno hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima TIP za pola 6R i klapanje u ovjesu... spone volana.
u novijima 6C odlazi (oslabi) nosac mjenjaca i zvuk je isti kao da klapa nesto u ovjesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je klapalo u zadnjem kolu, sve smo skidali, doslovno sve i na kraju skuzio da klapa amortizer koji je bio star cca godinu dana pa nisam ni sumnja na njega...stavia novi i sve OK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam isti problem, ali nisam nista gledao oko toga...

 

cini se glupo, ali ajde probaj ici u rikverc, pogotovo ubrdo, i lagano smotaj volan... meni se tad najjace cuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tip i za straznje amortizere... Inace se mjenjaju u paru al proizvodjac navodi izmjenu samo jednog koji je riknuo pod jamstvom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa.. otisla letva volana nova dode oko 9000kn.. dali neko zna di ima vw otpad pa da se moze naci polovna... od ibize letva isto odgovara ja ovog pola... ako neko zna bilo sta nek pomogne.. hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne reparira se samo kad procuri dobila je luft na krajevima tamo di su spone volana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kaze ekipa iz porchea da su seleni ostali suhi pa da ih triba namazat sa nekom masti.. mast je narucena i sutra ceno to sredit pa cemo.vidit sta dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa sredia san... seleni su namazani sa silikonskom masti u vise nista neklapa i ne skripi... sad triba narucit cilu mast i dobro ih nasrat sa masti pa nece zaklapat :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
0