3 3
alpacino

Golf VII, motor, oprema...?

Recommended Posts

Ovo sam našao kad sam gledao:

1. drive profile on ODB

2. coming home via fog lights

3. rain closing activation

4. full rear brake activation

5. dial staging activation

6. enable blower fan speed on auto

7. full esc deactivation

8. led drl simultaneous blink with turn signal

9. lap timer activation

10. traffic sign assist activation

11. enable rear parkinh ligh as drl

12. refuel quantity info

13. line assist activation (?)

14. dynamic rear blinker activation (mozda samo za led svjetla)

15. lock/unlock beep confirmation

16. cd eject button activation

17. fog lights with blinker

 

A od toga bi stavio:

 

led drl simultaneous blink with turn signal

 

dial staging activation

 

full rear brake activation

 

rain closing activation

 

lock/unlock beep confirmation(nisam siguran jel imam već), kao i za "drive profile on ODB", imam na glavnom ekranu između brzinomera i broja okretaja u gornjem desnom kutu malo slovo E, N ili S, a preko touchscreena mogu birati profil vožnje.

 

Ako ima još koja zanimljiva funkcija da sam ju izostavio, slobodno predložite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bok, evo da i ja postavim pitanje.. došlo je vrijeme za promijenit auto. inače imao sam polo 6r 1.2 tdi i sa njim cca godišnje radio 40tkm.. to bi se trebalo smanjit na cca 15-20tkm.. izbor pada na golfa 7.. polovnjak teško da bi ušo u izbor eventualno ako ima manje od 20tkm

 

dvoumim se između ovih modela

 

GTD, GTI, GTI Performance, R ( mada R još moram vidjet dali bi ušao u financije ali jako teško tako da njega i nemojmo previše gledat )

 

 

Zanimaju me Vaša iskustva vezano za potrošnju GTDa i GTIa.. ako je to litra dvije onda ni nebi išao na GTD-a mislim da nema smisla

 

Kakvi su se pokazali ti motori i što se na tim autima kvarilo

 

Dvoumim se također između manualnog i dsg-a

 

Nešto od opreme šta je pod must have mi je :

 

Discovery pro, dyn audio, panoramski krov, sicevi sa grijanjem, tempomat, ona lijepa svijetla led ili kakva su već, el. presklopivi retrovizori o

 

dalje neznam dal ima šta da bi mi se svidjelo

 

imate vi kakve savjete/prijedloge

 

edit : 4 vrata moraju bit

Edited by zvonexp

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTI PP uzmes i stavis opremu ili

 

uzmes Cupru i stavis opremu

 

ili Octavia RS i stavis opremu :D

 

DSG obavezno

 

motori odlicni ,dobri su za cipat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru, onda Golf zasigurno :)

 

I da pitam po konfiguratoru to je cca 340-350tkn ajmo reć.. se da na tu cifru dobit kakav rabat ili je to zadnja cijena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocetak godine nije bas za kupnju :D slabi popust

 

ali 6% mozes navuc ,do 7% cca

 

 

malo obici trgovce i jedan ce dat popust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega kad je uzeo 7 Rline dobio je povoljnije 14tkn od druge autokuće koja je rekla da tako nisko nemogu ici.dok ovi drugi su isli na najminimalniju zaradu...provjeri svugdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je ispao popust oko 10% kad sve uračunam. S tim da je to bio akcijski model u kojem je bilo gro opreme gratis i bila je priča da se kao ne može dobiti popust jer je kao već ionako ispod cijene sa svom tom dodatnom opremom gratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitat cu tu da ne otvaram novu temu.

Onaj trenutak kada zakočim, auto stane i po sili inercije auto "ode malo nazad", (ne kotači jel nego se amortizeri i ostalo vrate u početno stanje), nadam se da ste shvatili o čemu pričam. Uglavnom u tom trenutku između trenutka kad vozilo stane i vraća se nazad, meni svaki puta nešto lupi u stražnjem dijelu. Ne znam šta bi to bilo? Pogledao sam rezervnu gumu, dobro je pričvršćena, u gepeku nemam ništa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto si postavio pitanje u ovoj temi onda pretpostavljam da pitaš za golf mk7

Pogledaj stražnje amortizere... dosta ljudi ima problema na mk7

 

a pogledaj i video .... link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitat cu tu da ne otvaram novu temu.

Onaj trenutak kada zakočim, auto stane i po sili inercije auto "ode malo nazad", (ne kotači jel nego se amortizeri i ostalo vrate u početno stanje), nadam se da ste shvatili o čemu pričam. Uglavnom u tom trenutku između trenutka kad vozilo stane i vraća se nazad, meni svaki puta nešto lupi u stražnjem dijelu. Ne znam šta bi to bilo? Pogledao sam rezervnu gumu, dobro je pričvršćena, u gepeku nemam ništa..

Jel imas multilink ovjes nazad ili obican??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, onda nezz jbg, multilink ima nekih problema, al evo kod mene 47500km pa nikakvih zvukova nema, a ja sam inace sto se tog tice picajzla tak da bi cuo sve zivo da je nest.

Vozi ga na garanciju i nek se ekipa zabavlja tamo, jer je moguce da je nekakav luft u pitanju, a kad je ovjes u pitanju o da nije zajebancija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3