1 1
Ivan555

Rns 310 ili 315

Recommended Posts

Bok, imam pitanje za rns 310. Vidim u onom skrivenom service modu da mi je antenna 2 off, isto tako mi neke radio stanice prekidaju kad se vozim malo brze (iznad ~70)

Je li moguce da rns 310 nije bio org radio pa su ovi nesko skemijali? Na autu imam shark fin i dobio sam org cd s nav i uputama, al to me malo muci sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je naknadno ugradjen. Tako je bilo i kod mene u Jetti. Narucio adapter i sve radi. Na mom RCD 300 konektori za antene su bili razdvojeni a na RNS 310 zajedno kao jedan dupli konektor.

Narucis na ebayu adapter ustekas i sve radi.

Nisi napisao o kojem se autu radi.

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno je naknadno ugradjen. Tako je bilo i kod mene u Jetti. Narucio adapter i sve radi. Na mom RCD 310 konektori za antene su bili razdvojeni a na RNS 310 zajedno kao jedan dupli konektor.

Narucis na ebayu adapter ustekas i sve radi.

Nisi napisao o kojem se autu radi.

tako sam i mislio

inace radi se o golfu 6, 2.0tdi, 2011.

bio sam kod berislavica prije nego sam ga kupio i tamo su mi rekli kad su ga provjeravali da radio javlja gresku za tu antenu 2, i periodicnu da antena 1 prekida, kao i da je procesor za multimediju pogresno kodiran, al usb radi (imam u pretincu MDI)

je li ovo taj adapter: adapter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije taj. Meni je trebao ovaj:

https://m.ebay.de/itm/Antenne-Adapter-FAKRA-Buchse-2x-FAKRA-Stecker-fuer-AUDI-VW-Radio-Doppel-20cm-/291272330352?nav=SEARCH

 

Neznam kako je u Golfu 6 ali kod Golfa 5 i Jette su odvojeni konektori za antenu pa se ne mogu obadva ustekati, moze samo bijeli u antenu 1.

Mozda da napise netko tko je mijenjao radio u Golfu 6.

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije taj. Meni je trebao ovaj:

https://m.ebay.de/itm/Antenne-Adapter-FAKRA-Buchse-2x-FAKRA-Stecker-fuer-AUDI-VW-Radio-Doppel-20cm-/291272330352?nav=SEARCH

 

Neznam kako je u Golfu 6 ali kod Golfa 5 i Jette su odvojeni konektori za antenu pa se ne mogu obadva ustekati, moze samo bijeli u antenu 1.

Mozda da napise netko tko je mijenjao radio u Golfu 6.

Kolko me sjecanje sluzi na jednu 6 sam spaja navi i kameru mislim da je 1izlaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko me sjecanje sluzi na jednu 6 sam spaja navi i kameru mislim da je 1izlaz

Ako Golf 6 ima samo jednu antenu onda mu treba adapter koji je on stavio u postu.

Jbg onda moze biti i da je otisla antena ili pojacalo??

Kad pogledam on ima iste simptome kao kod mene kad je bila ustekana samo jedna antena.. Slab prijem nekih stanica.

 

Mozda antena nije orginal? Da li su isle shark fin na Golfa 6?

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Golf 6 ima samo jednu antenu onda mu treba adapter koji je on stavio u postu.

Jbg onda moze biti i da je otisla antena ili pojacalo??

Kad pogledam on ima iste simptome kao kod mene kad je bila ustekana samo jedna antena.. Slab prijem nekih stanica.

 

Mozda antena nije orginal? Da li su isle shark fin na Golfa 6?

Isle su i na 5 i 6 a mozda je i naknadno stavljena,ja sam je naknadno stavlja tj srce stare obicne ubacio u shark,i prijem je onako ni blizu kako je bilo a sve je isto osim kucista,bas cu sad ovih dana narucit novu shark orginal pa cemo vidit kakav ce onda bit. Taj kabal vise stete napravi nego koristi on ga jos vise pomuti

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1