1 1
Ivan555

Rns 310 ili 315

Recommended Posts

Pozz cjenjenoj ekipi,

s obzirom da sam postao vlasnik passata i u njemu imam ugrađenu navigaciju.

Sad neznam kako da saznam koju imam rns 310 ili 315 meni to nekako potpuno isto,i koja je uopće razlika??

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fu,, neću je ni kupovati kad je toliko

kad sam do sad mogao bez navigacije i od sad ču

nebitno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima verzije karti iz 2012 daju se skinut i zapržit. HR je dosta dobro pokrivena, a europa odllično...

 

Javi se na pm, imam cd-e negdje pa i dam da si snimiš...

 

SD kartica s komplet EU najnovijim mapama je 80 eur...

 

PS nije nužno da je 315, dosta su rijedke, 99% ih je 310....

Razlika je u bluetoothu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ima verzije karti iz 2012 daju se skinut i zapržit. HR je dosta dobro pokrivena, a europa odllično...

 

Javi se na pm, imam cd-e negdje pa i dam da si snimiš...

 

SD kartica s komplet EU najnovijim mapama je 80 eur...

 

PS nije nužno da je 315, dosta su rijedke, 99% ih je 310....

 

Razlika je u bluetoothu....

 

 

Evo i meni neki dan stigao passat b7 2012 i ima rns 310/315. Ne znam koji model i zanima me kako saznati jer ima karte njemacke-češke što bih ja to htio maknuti ali sada kako prvo saznati koji model imam. Kakava je razlika u bluetoothu? Ono sto znam da sam bez problema uspio upariti svoj LG G3 sa jedinicom i uspostaviti poziv i preko volana i preko same jedinice, vidim kontakte,pozive i sl. ...

Kako ubaciti mape a da ne profitira vw nego ja ? :gleda

 

Hvala !

 

Edit :

 

Po ovom linku http://www.my-gti.com/719/differences-between-the-volkswagen-rcd-210-rcd-310-rns-310-rcd-510-and-the-rns-510

ispada da imam RNS 310 jer ima utor za SD karticu koju vec koristim. Uredno prepoznaje sdhc 16gb.

Edited by dxdandy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada mi nista nije jasno. Nitko od vas nista ne odgocara a ja nervozno cekam za pomoc. Dakle na gore navedenoj stranici pise da RNS315 ne podrzava SD kartice a ja sada gledao u setupu od radia i vidim da pise ovako :

 

Part number : 3C0035279N

Software version : 0319

 

U google kad se ukuca part number dobijem da je to RNS 315...

 

E sad kako ako taj isti RNS 315 ne podrzava SD kartice ili sam ja totalno u krivu. Pitam sve ovo jer me zanima dali mogu kako ubaciti karte koje meni trebaju a ne da kupujem za 100€ jer ih ne dam. Vidim po netu da se na RNS 310 mogu ubaciti karte a sta je sa RNS 315. Ne bih nista pocinjao dok ne dobijem konkretan odgovor.

 

Hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftinije ti je kupit Garmina i imas dozivotne besplatne update-e i nema nikakve z*jebancije oko karata i svega. Ja bas prije par dana update-o Garmina bez ikakvih problema. Cas posla preko njihove internet stranice. A sam uredjaj me kostao manje nego te karte za RNS..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada mi nista nije jasno. Nitko od vas nista ne odgocara a ja nervozno cekam za pomoc. Dakle na gore navedenoj stranici pise da RNS315 ne podrzava SD kartice a ja sada gledao u setupu od radia i vidim da pise ovako :

 

Part number : 3C0035279N

Software version : 0319

 

U google kad se ukuca part number dobijem da je to RNS 315...

 

E sad kako ako taj isti RNS 315 ne podrzava SD kartice ili sam ja totalno u krivu. Pitam sve ovo jer me zanima dali mogu kako ubaciti karte koje meni trebaju a ne da kupujem za 100€ jer ih ne dam. Vidim po netu da se na RNS 310 mogu ubaciti karte a sta je sa RNS 315. Ne bih nista pocinjao dok ne dobijem konkretan odgovor.

 

Hvala !

 

Ne mogu se ubaciti za dzabe. imas opciju ebay cca 180 eur aktualne 2015 ili nesto starije po 100 eura ili VW 1700kn 2015 i to je to. Nema kopija. Kartice su one time i to je to,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima verzije karti iz 2012 daju se skinut i zapržit. HR je dosta dobro pokrivena, a europa odllično...

 

Javi se na pm, imam cd-e negdje pa i dam da si snimiš...

 

SD kartica s komplet EU najnovijim mapama je 80 eur...

 

PS nije nužno da je 315, dosta su rijedke, 99% ih je 310....

Razlika je u bluetoothu....

 

 

Evo da se i ja priključim temi...i ja imam RNS 315 kao što to moj imenjak najbolje zna, pa me zanima da li bi i ja mogao "dobiti" tu preprženu verziju lijepe naše na CD-u...? Jel netko probao s time, kako to ide?

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.

Jel ima tko na forumu da može napraviti update na rns-u 315?

Share this post


Link to post
Share on other sites

B7 ima RNS 315. Cd utor mu sluzi samo za muziku, navigacija ide preko sd-a ili memorije uredjaja (ovisno sto odaberes). Nema kopija i kemijanja sto se tice mapa, samo original koji kosta izmedju 150-200 (ovisno o trenutnoj ponudi). Mapa na SD-u se moze upotrijebiti samo za jedan uredjaj, nakon toga za druge uredjaje postaje neupotrebljiva

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1