3 3
RoMario44

Koje ulje kupiti...? Ovaj kaže ovo, do sad mjenjano drugo..

Recommended Posts

Volio bih to nabaviti i napraviti servis haldexa kako treba nakon 200000 km. U hrvatskoj filtera nema za kupiti a da ga zubak naruci doci ce 100€.

Na webshopu koji mi nije poznat nasao sam oboje i filter i ulje za 98€

Neznam jel to pouzdan shop? Ima netko iskustva?

 

Zvuci ko original od proizvodjaca:

 

https://www.haldexparts.com/111358_AUDI,_VW,_Seat,_Skoda_GEN_4_AWD_oil_filter/p2624653_14766012.aspx

https://www.haldexparts.com/Audi_Volkswagen_Oil_G055175A2_for_AWD/p2624653_13797449.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacio sam oko na web stranicu. Smrdi mi uzasno. Neozbiljno djeluje skroz.

Niti shipping cost nema niti mail, samo contact forma...osobno bi bjezao od te stranice.

A da ne pricam logo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mala pomoc,da li neko zna kako se pokazalo ovo ulje,Liqui Moly Leichtlauf Performance 10W40 mjenjao bih ulje na Golfu pa se ne mogu odluciti koje uzeti Castrol Magnatec cjenom je skuplji Castrol ili nesto jeftinji Liqui Moly.hvala unaprijed.

 

280916665.liqui-moly-leichtlauf-performa

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze mala pomoc,da li neko zna kako se pokazalo ovo ulje,Liqui Moly Leichtlauf Performance 10W40 mjenjao bih ulje na Golfu pa se ne mogu odluciti koje uzeti Castrol Magnatec cjenom je skuplji Castrol ili nesto jeftinji Liqui Moly.hvala unaprijed.

 

280916665.liqui-moly-leichtlauf-performa

Koja cijena. I ja se dvoumim koje ulje je bolje. Vidim svi hvale LM a trenutno sipam onaj shell hx7 10/40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocim taj liqui u svog golfa 1.6 td.

Koja cijena bude odprilike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cjena LM je 48km 4L kanister,a Castrol je 56km isto 4L plus jos filter ulja i to je 10-15km.

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cjena LM je 48km 4L kanister,a Castrol je 56km isto 4L plus jos filter ulja i to je 10-15km.

To je negdje 200 kn. Ok ba ću vidjeti kod nas u dućanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je negdje 200 kn. Ok ba ću vidjeti kod nas u dućanu

Da otprilike 200 kn, i ja sam sipao Castrol pa bih sada presao na LM,pa reko da se raspitam,da li je dobar LM ili ipak da ostanem na Castrolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqui je 5l kanister ne 4l kao castrol. Ne znam cijenu ja nabavljam direkt od uvoznika za 160kn kanister od 5l... Trebala bi biti cca 200 kn...220 ne vise...Anđelko ima tako nekakvu cijenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqui Moly d.o.o. J.B. Jelačića b.b. 88320 Ljubuški, BiH | Tel./fax: +387 39 832 042 | Kontakt

 

http://www.liqui-moly.ba/

 

Ma nije kanister 160 kn to ja dobijem za toliko... kazem ti uzmem direktno od uvoznika jer poznajem lika... cijena je cca 200...220 kn tako nesto mi je andelko iz lagerosa govorio.

 

Uglavnom rekao mi je uvoznik da ce u pocetku malo trositi ulja i bome mi je kod prve izmjene potrosio 1L na 10 000km, a sad je vec 3.ca izmjena i u 8000km koliko sam presao ganjajuci se, putovanja i ostalo je potrosio 3 deci.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slijedeća izmjena ide Castrol Magnatec, baš me zanima kakav je i vidim da ga ovlašteni koristi umjesto Edge, pa neka ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je na kalendaru, kanistar od 5L ili nešto drugo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ih nema vise, to je bilo pocetkom godine, a biti ce ih jos :)

Zicao sam ga veliki zidni sat koji u uredu ima ali neda :lol2 :lol2 :lol2 davao mi kalendar golih teta, š'a će mi to :lol2 :lol2 :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mi je naći veliki VW znak od T1 i njega stavit na zid. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to ovaj sa tri tete i De Loreanom u pozadini? Citam da su u prvoj verziji bile bez a u ovom su malo pokrivene. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slucajno sam naletio danas u trgovini na Castrol GTX,cjenom je kao i LM Leichtlauf Performance,sta vi mislite,sta da uzmem?

Castrol-10W40-gtx-ultraclean-1X5L_ml.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3