3 3
RoMario44

Koje ulje kupiti...? Ovaj kaže ovo, do sad mjenjano drugo..

Recommended Posts

Sve je to ista prica..... Mjenjaj na 10tkm i miran.... Nemoze fulat s nijednim (ako je orginal)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene sa istim pitanjem, odnosno zanima me cisto preporuk.. Motor 1.9 74kw PD 260000tkm, trenutno je unutra shell heli 5w30 i potrosi ga na 15tkm cca 5dl... Htio sam probati aral high tronic 5w40 pa me zanima vase misljenje, bolje ili losije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene sa istim pitanjem, odnosno zanima me cisto preporuk.. Motor 1.9 74kw PD 260000tkm, trenutno je unutra shell heli 5w30 i potrosi ga na 15tkm cca 5dl... Htio sam probati aral high tronic 5w40 pa me zanima vase misljenje, bolje ili losije?

Da se i ja nadovežem, i mene zanima za pd 96kw, je li bolje 5w30 ili 5w40. Znam da mora biti 505.01.

Koliko sam skuzio prvi broj je koliko je dobro ulje na nizim temperaturama (sto manji broj to bolje), a drugi koliko je ulje dobro na visokim temp (sto veci broj to bolje). Po toj logici bi 5w40 bio bolji (gusci), iako je kontradiktorno to sto sam napisao za brojeve (ako je tako). Ili pak 0w30 ili 5w60???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne označava koliko je ulje dobro nego viskoznost tj gustoću. Koje je bolje za tvoje auto ovisi u puno stvari, koliko hladnih starteva imaš, kakav je režim vožnje itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, zanima me koje ulje sipati pri sljedecoj izmjeni, auto je passat b4 1.9 tdi 81 kw afn i ima 300000. sada je u njemu shell helix hx7 i na nekih 5000 potrosio oko pola litre, zadovoljan. sad dobio sam preporuku da sipam SHELL HELIX ULTRA DIESEL 5W-40

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, zanima me koje ulje sipati pri sljedecoj izmjeni, auto je passat b4 1.9 tdi 81 kw afn i ima 300000. sada je u njemu shell helix hx7 i na nekih 5000 potrosio oko pola litre, zadovoljan. sad dobio sam preporuku da sipam SHELL HELIX ULTRA DIESEL 5W-40

Što reći....

Daj malo truda i naći ćeš odgovor...

Sve sto ti zadovoljava ili nadilazi normu ...

Osobno sam 12 godina koristio Shell helix ultra 5w40 i bio prezadovoljan i odvrtio tvoju kilometrazu bez ikakvih problema...i jos vozi.....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sam dobio preporuku a majstor rekao to je stariji auto ima preko 300000 sipaj plavi shell i reko ajd frisko auto kupio pa da vidimo kakav je motor, ali pošto je sada ok sipao bi još nešto bolje ionako mjenjam na 7000-8000 km. Sta kažeš na motul što dosta spominju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim 16ak u ovlastenom... Krkani su ih napravili da se nemogu mjenjat podloske... al evo vracu se na sistem iz mk1 :)

Ovdje smo pisali nešto oko čepa za karter pa da pitam da li je netko kupovao vijke sa magnetom na koji se može bakrena pločica staviti i mijenjati a u ovlaštenom imaju u ponudi fiksni sa alu pločicom (N90813202) i da li ga ima za G4, odnosno da li ovaj dolje paše, znači ako se netko susretao s tim vijcima neka napiše koju.

 

 

n908132023fbyx.jpg

 

mnlkitfdzxd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fixni pase na mk4 more i na duju dizlo.. :) Moze se kupit obican cep i onda podloske mecat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj sa magnetom, da li ih ima za G4? Njega bih imao za stalno a podloske mijenjao. Ne znam koliko taj magnet ima svrhu ali sjecam se da sam vidjao takve cepove i dolje se uvijek naslo nesto spena pa bolje da se skupe na magnet nego da okolo kolaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj dio neznam al ako ima spene onda je motor kaput...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ništa, naišao sam slučajno na taj vijak sa magnetom pa rekoh da pitam. :)
Onda ću kao i do sada, onaj fiksni vijak sa alu pločicom uzimati da ne kompliciram.

Ivo, da te pitam, u srijedu sam zamijenio ulje u ovlaštenom i filter goriva pa sam na onom pregledu od 1 kn pitao kako mijenjaju ulje i da li ga izvlače preko pumpe a oni kažu da ispuštaju na karter jer nemaju takav uređaj pa sam malo ostao onak, jer sam mislio sam da to danas svi ovlašteni imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je stvar ovlastenog jer istina na mnogima je lakse izvuc neg ispustit...konkretno v6 dizeli iz recimo touarega q7 a6... a4 svima je lakse izvuc i izvuce svaku kap...

Na pd motorima iz 4orki pa i 5ica se da zahebat pa ostane dec.... neznaci nista al eto nije sve.

Na mk6 dizelima pocuca sve...

Sad novi dizeli u mk7 end co... njima je filter odozdola pa se neisplati saugat....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informaciji, eto nisam znao kako rade pa sam pitao, mislio sam sigurno ga imaju a ono šipak a baš kod PD motora bi dobro došao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkretno na mk4 radije ispustit a iz kucista f.ulja se dade iscuclat hm 2deca barem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli itko od vas koristio Lotos ulje ? Cijena mu je dobra pa ne znam kakva je kvaliteta. 5w40 sintetika kosta 120 kuna bidon 4 ili 5 litara.

 

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Total quartz? Ja sam redovito tocio kojih 40 000 km i nikad problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za Golf Mk6 1.6 tdi 77kw koristim Shell Helix Ultra Prof... 0w30 uzeo kod Anđelka i evo napravio 2 izmjenu i zadovoljan mislim neznam dolio sam na 8ooo km 2dcl ali to bi pripisao gradu Zg i voznji 8km po skoro sat vremena zeni do posla i nazad evo sad kako je promjenila posao i ne putuje autom drži na max a evo 6oookm napravio doduse isto po zg ali ok....

Opcenito po bivsem autu vidim da u zg em trosi puno vise a i ulja mi je papao do pola litre na 10ooo km dok evo sad kod Oca isti auto nista drži ga na polovici mjerne sipke a pred izmjenu je....

 

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Total quartz? Ja sam redovito tocio kojih 40 000 km i nikad problema.

Da,tocno to,pristupacna cijena,svi certifikati za dizela pa sam mislio uzeti.

 

Frend je tocio otkad je uzeo Pezoa 307 2.0 HDi sa dpf i nikada problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,tocno to,pristupacna cijena,svi certifikati za dizela pa sam mislio uzeti.

 

Frend je tocio otkad je uzeo Pezoa 307 2.0 HDi sa dpf i nikada problema.

Koji točno total quartz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,tocno to,pristupacna cijena,svi certifikati za dizela pa sam mislio uzeti.

 

Frend je tocio otkad je uzeo Pezoa 307 2.0 HDi sa dpf i nikada problema.

 

Pusti si svog frenda i lovačke priče, ali činjenjica da ne znaš da DFP nije isti kao u Peugeotu FAP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kužim samo jedno, zna se točno po speckama( čak i koji proizvođači su TOP ) koje ulje ide u VW i opet ljudi idu nešto kemijat sa uljima.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3