0
duroboy

P:golf rallye g60

Recommended Posts

dakle, prodaje se golf rallye g60,89.godi??te.Pre??ao 40000km sa novim motorom(na satu mu je 135 kkm) tako da je motor u tip top stanju kao i novi g-lader uz njega.auto je stalo godinu ipo dana ispred kuće,a prije toga je kori??teno za ić na kavu i sl.nije udarano jače nikad, pretpro??le ga je godine malo guznila neka ??ena i zato mu branik stoji malo nakrivljen i to je to.Inače je auto od prijateljevog starog,čovik ima 50god i 2.je vlasnik auta!

danas sam ga dobio na kori??tenje,opra i ispolira...stravwa!!! :bravo ...slike...

 

dsc00551ya7.th.jpg dsc00550dy9.th.jpg dsc00549ho1.th.jpg dsc00545nv4.th.jpg dsc00546pc3.th.jpg

 

cijena je 4100eura,nije fixna!

mob:098/365-332

samo ozbiljne ponude!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a rally front mu je skinut ili?

 

je,skinut je...nije se biv??em vlasniku sviđao! :)

 

bit će za koji dan jo?? stavljeno original djelova od RALLYA za prodat od drugog rallya!inače, uzeo je jo?? jedan razbijeni za djelove malo nakon ??ta je ovaj kupljen...tako da u podrumu imamo jo?? pola rallya...isto će na prodaju,idući tjedan dok to sve iskopamo! :skace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sav se tresem...

Ja bi to :)

 

 

Samo Lupi ka??e NE, bar za sada. Nemam novaca.

Mo??da nekom drugom prilikom... A i ne vjerujem da će se to prodati jer budala sličnih meni ima sigurno, ali niko ne ??eli dati lovu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno ovak logičko pitanje, za??to je uopće mijenjan motor ako je auto vozan po kavama i to, a ma??ina se raspala na 90 tkm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nalio je kavu mjesto ulja!

 

Naravno da su ga terali do iznemoglosti, isto kao i svaku dvojku GTI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugi u djelovim isto ide sa njim kad gratis? to je od brke ( sundova ) koliko me pamet sluzi hmm i nije bas da je mazen i pazen bar u danima dok je moj corrado i bokin golf vozilii...dobro ga je on gonio

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf je ga??en kad je kupljenzato jer su znali da je motor pri kraju...ka??em ti,motor je promjenjen prije nekih 5godina i on ga nije vozia ne??to vele jer čuviku od 50godina nije do blesiranja!njegova ti je relacija bila do njegova kafića i nazad, eventualno se zaletit priko vikenda negdi...ja san ga sinoć gazia sat vrimena nemilice jer auto nije vo??eno ima godinu dana bilo.a ostale bi molio da ne pametuju(dosta OT) nego lipo pitaju,pa ako triba ja ću ga nazvat i pitat za neke stvari.

 

i drugi sa njim neće u djelovima jer na ovom sve valja , a njemu je u koristi da i za djelove uvati ako mo??e.ako je neko ozbiljan ??ta se tiče kupovine, mogli bi se dogovorit da skupa sa autom idu i neki djelovi. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa kavom je neka zajebancija ili sam ja ne??to propustio?.....

 

Nije meni do pametovanja, nego su me zanimale neke stvari..Uostalom, oglas je tu pa mogu pitati, jer mi je oglas sjelovao nejasno....Osobito ovaj dio "nikad jače lupan, ali vlasniku se nije svidio rallye front", i ovo sa novim motorom i takve stvari, jer motor treba ubiti u 90 tkm, a uostalom, od ganjačine ne stradava samo motor nego i cijeli auto, pa je korisno znati da je jedno vrijeme, očito, auto ubijan... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0