1 1
klosar2304021

golf 4 kod ključa HITNO

Recommended Posts

Ako itko može pomoći neće da se upali auto pojavi se ona žuta lampica, probao sam sa 2 ključa ali ita stvar, pa bi mi puno pomoglo ako neko zna privremeno rjeenje samo da se auto doveze do majstora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da ti je immo aktivan ....može biti više razloga

Probaj odspojiti bateriju (odspoji i + i - i onda kleme spoji na pola minute da se isprazne kondenzatori..... naravno kleme + i - kratko spojiš dok nisu na bateriji) .... ponovno spoji kleme na bateriju i ako upali vozi majstoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje se nalazis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da ti je immo aktivan ....može biti vie razloga

Probaj odspojiti bateriju (odspoji i + i - i onda kleme spoji na pola minute da se isprazne kondenzatori..... naravno kleme + i - kratko spoji dok nisu na bateriji) .... ponovno spoji kleme na bateriju i ako upali vozi majstoru

Ovo mi je bija slucaj danas.Upali na 2 sekunde pa se ugasi,dijagnostika kaze immo.E sad upalio je na ovaj trik sa skidanjem klema i spajanjem ukratko. Mozes li mi objasnit zasto se ovo dogadja i zasto pali npr. 100 puta a onda odjednom immo. greska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi je bija slucaj danas.Upali na 2 sekunde pa se ugasi,dijagnostika kaze immo.E sad upalio je na ovaj trik sa skidanjem klema i spajanjem ukratko. Mozes li mi objasnit zasto se ovo dogadja i zasto pali npr. 100 puta a onda odjednom immo. greska?

A svašta može biti uzrok....trebao bi majtor pogledat...možda je immo modul,mozda antena oko brave ....ovak mogu samo nagađati ....

Koju točno grešku javlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam tocan naziv greske ali nesto kao engine start blocked by immobilizer i tu gresku nemogu obrisat niti se auto moze startat.U blocku od immobilizera je greska nesto kao pick up coil D2 no signal i ona s moze obrisat ali i dalje ostaje ona prva greska i auto nemogu startat.Ma buni me da nakon spajanja klema na par minuta sve je OK i auto normalno pali.Pitanje je kako najedanput se to dogodi i zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam tocan naziv greske ali nesto kao engine start blocked by immobilizer i tu gresku nemogu obrisat niti se auto moze startat.U blocku od immobilizera je greska nesto kao pick up coil D2 no signal i ona s moze obrisat ali i dalje ostaje ona prva greska i auto nemogu startat.Ma buni me da nakon spajanja klema na par minuta sve je OK i auto normalno pali.Pitanje je kako najedanput se to dogodi i zasto?

Oko brave imaš prsten koji čita čip u ključu (transponder) i ponekad ti zakaže tj. ne očita transponder i immo ne može pin usporediti sa pinom u ECU....automatski se pali lampica na tabli ,immo se aktivira i auto ne može startati .....

Prvo pregledaj žice i konektor na tom prstenu na bravi (možda konektor gubi spoj)

Evo tvoje greške - LINK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1