7 7
Rasma

Rezultati tehničkog - zacrnjenje

Recommended Posts

A eto, tak se poklopilo pa se malo šalimo. :)

Neka nam i drugi ne zamjere i Kosti sa dobrim rezom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mog nema rezultata ispusnih plinova :/

Wvwzzz1jz3b185963

Lipanj

Pa tebi je istekla registracija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne, to je za G4, duja je ziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi zajebajte, ovaaj 0.01 je ionak statistička greška :grrr

 

G5 je bio bez DPF-a, ovo mi sad drugo vozilo s izvađenim DPF-om, ako bude potrebe zbog propisa-kontrola , ugradit ću ga ponovo. Nije skup, samo 12k kn :lol2

A i ovo nije od VAG grupacije ispis, druga njemačka marka, ''navodno'' bolja od das Auto :grrr

 

Izumire Das auto u mom dvorište, ima ih još al nisu više vođe navale :lol2

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, svaka čast. :)

 

A sad nam otkrij koja je to druga marka koja postaje predvodnik, koliko znam nema boljeg od "Das Auto" jer za druge nit ne znam haha. Jesi vidio avatar od Dine "Kvalitetom u svijet" pa nemož onda drugo uzet osim VW-a, što čovjek više da kaže i doda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bemvej...trebamo ga sa foruma izbacit vidis da vrijeda das auto...jos fali samo dado i da se opet udruzite kao sinoc... :P

Razmisljao sam ti donijet navijacku majicu liqui moly, ali posto si krenuo sa zezanjem, morat cu razmislit jos jednom ;)

I to taman tvoja velicina, OEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, baš sam mislio da je Bavarac.

Uff, što prije nisi kazao, evo odmah ću se popravit. :)
Nema zeze više, sve zaozabač haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, svaka čast. :)

 

A sad nam otkrij koja je to druga marka koja postaje predvodnik, koliko znam nema boljeg od "Das Auto" jer za druge nit ne znam haha. Jesi vidio avatar od Dine "Kvalitetom u svijet" pa nemož onda drugo uzet osim VW-a, što čovjek više da kaže i doda.

haha, on mora pola avatara dat LM-u :lol2

 

Dino- špijun :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova ti je dobra haha.

Dino sorry al što je je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bio danas na tehnickom s autom

Golf 6 1.6 tdi mapiran kod muhe na 141ks

Izvaden dpf,kat i egr off

Zacrnjenje na eko testu 0.00 hahah

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bio danas na tehnickom s autom

Golf 6 1.6 tdi mapiran kod muhe na 141ks

Izvaden dpf,kat i egr off

Zacrnjenje na eko testu 0.00 hahah

Kako sad ide nakon tih zahvata*? I koliko kosta ?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sad ide nakon tih zahvata*? I koliko kosta ?

 

Hvala!

A ko metak ide sad...drugi auto

Ja pre zadovoljan...300 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li graf kako je bio tvornicki i sad poslije muhe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za tehnički mi nije jasno ali necu sad u detalje ali u nekim tehnickim stanicama sondu ni ne stavljaju u auspuh a kazu sve se snima ma snima se vraga ovo je balkan i sad ce netko reci da filozofiram ali ti zakoni meni nisu jasni nikako ili ima nepisano pravilo da vozilima s Dpf ne mjere zacrnjenje prosvjetlite me.....da ne zivim u zabludi

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li graf kako je bio tvornicki i sad poslije muhe?

Imam graf na njemu je 4 mjerenja

Prije i poslije

 

20180105_164757.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima kakvog osnova strah od neprolazenja eko testa sa skinutim dpf i egr off na 2.0 tdi cr motoru, 2011? Egr me zeza a dpf regenetacije radi cesce jer sam cesto u gradskoj voznji. Idem ja i van grada naravno. Par puta mjesecno..

Inace auto vozim zadnjih 4 mjeseca, odmah sam promjenio ulje i napravio 4000 km do sad, ne trosi ni kap ulja, regeneraciju nijednu ne prekidam ali sad po zimi je tesko zagrijat dpf na 550 stupnjeva... a ima auto 194000 km pa je dpf vec ubijen ziher.

Hoce tjerat ljude ak se hoce vozit da ugradjuju nove dpf u aute stare 7 i vise godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to iz prve ruke info? Navodno su nabavili obd2 skenere pa bude gledali kaj ima od elemenata ispuha itd.. prepao me jedan ispitivac u COsig STP pa sam sad u malom strahu. Ali logicno mi je da auto prolazi.. ionako euro 5 ne zagadjuje puno.. mislim ta cadja se prakticki ne vidi.. oko 16 grama u 300 km je nista..

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet se ponavljam...golf mapiran kod muhe 1.6 tdi dpf egr kat off znaci sve povadeno 0.00 zacrnjenje na tehnickom...kao o da imam dpf.

Stvar je u tome da se dogovoris s maperom da ti stavi mapu koja se nece vidjeti preko obda i boli te kita.

 

Mislim da su negdje i decki iz thp-a spominjali da i njihovi mapirani auti bez dpfa prolaze tehnicki bez problema svuda u svijetu a ne samo kod nas.

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to iz prve ruke info? Navodno su nabavili obd2 skenere pa bude gledali kaj ima od elemenata ispuha itd.. prepao me jedan ispitivac u COsig STP pa sam sad u malom strahu. Ali logicno mi je da auto prolazi.. ionako euro 5 ne zagadjuje puno.. mislim ta cadja se prakticki ne vidi.. oko 16 grama u 300 km je nista..

Da. Prijatelj mi radi na rehnickom. A taj skener sigurno nece jos tako brzo doci kod nas

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7