7 7
Rasma

Rezultati tehničkog - zacrnjenje

Recommended Posts

Andy91 crvena lampica se upalila zbog neke izmjene sw, u tvom slucaju zbog egr i dpf off. Koliko sam cuo ako nema nikakvih lampica na tabli, a upali im se crvena lampica na njihovom uredjaju onda se stavlja ono cudo u auspuh da mjeri zacrnjenje, ako je u granicama onda prolazis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacrnjenje je bilo 0.09 do 0.15 max i to je rekao da je u dozvoljenim granicama.

Ali ako svijetli crveno, padas direktno i ne ide provjera zacrnjenje.

Ubiti, spomenuo je da se euro 4 i 5 budu samo spajali na obd i za pregled grešaka, a eko testa više ne bude.

Treba još vremena da se to sve iskristalizira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padas ako na euro 6 motoru upali crvenu lampu, a ako ju upali na euro 4/5 onda stavlja ono crijevo u auspuh i ako je zacrnjenje u granicama prosao si

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da ponovno pitam, svi su najavljivali od 1.4. neka čudesa, svi padamo i prije nego kaj uđemo u STP. Jel ima nešto novo? Jel prolaze DPF i EGR off ako je readiness na passed? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 01.09. je rok za usklađivanje STP-a, stoga puno njih do tog datuma neće ispitivati DPF i EGR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mape?? Da li se to kontrolira? Tj da li se to moze skužiti??

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

svabe ne mogu vidit dpf off, a nasi da vide mapu da je dirana :lol: 

 

uredaj ima 3 lampice. struja /komunikacija / status greski 

 

ako ima neku gresku crvena je lampica i to je to 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za euro 5 i starije ako upali crvenu lampicu onda stavlja onu sondu u auspuh da izmjeri zacrnjenje. Problem ce imati motori sa euro 6 jer ako njima upali crvenu lampicu nema sonde u ispuhu nego ide u servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za euro 5 i starije ako upali crvenu lampicu onda stavlja onu sondu u auspuh da izmjeri zacrnjenje. Problem ce imati motori sa euro 6 jer ako njima upali crvenu lampicu nema sonde u ispuhu nego ide u servis.


Radi DPF-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uređaj "navodno" pokaze softversku nepravilnost na autu. Prije skoro misec dana je covjeku na mazdi cx5 iz 2016 god upalilo crvenu lampu. A nit je dirao ista osim redovnih servisa. Tako da po mom misljenju ti uređaji nisu jos usklađeni ni usavrseni, a kad ce biti pokazat ce vrime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put za ovo ćujem, navodno sam ćuo da maperi mogu zavarati taj uređaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to triba viditi, moj je mapiran + egr dpf off. Posto mi poznanik radi otisao da vidimo koju ce lampu upaliti

Share this post


Link to post
Share on other sites
E to triba viditi, moj je mapiran + egr dpf off. Posto mi poznanik radi otisao da vidimo koju ce lampu upaliti
Vidi sa frenom sta se vidi i da li ce biti problem sa mapiranim....pratimo!!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reka mi je da uređaj prepoznaje preinake na softveru, a posto je sve odrađeno ne mozemo znat jel zbog mapiranja ili dpf ili egr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar i kod mene, svijetlila crvena lampica ali prošao jer još ne ruše zbog toga, ali planiraju.
Auto mapiran i dpf off, egr off.
Nemam niti jedne greške motora sve čisto..

Jedino readiness ocitava error za egr pa nisam siguran je li do toga..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, andy91 said:


Jedino readiness ocitava error za egr pa nisam siguran je li do toga..

 

E pa to ti je onda to. Nije ti tuner/maper dobro odradio. Meni je recimo sve passed i zeleno a nemam nista. Mislim da im je preko toga najjednostavnije pratiti jel sve radi ili ne pošto svaki auto ima readiness test koji se može očitati i sa najjeftinijim OBD readerom. 

Samo mi je to čudno pošto sam prije 2 dana vozio Zafiru 2014. od starog na tehnički, sve je original na njemu, euro 6 motor, nije bilo nikakve greške na lampicama a svejedno je gurao sondu u auspuh i mjerio zacrnjenje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sumnjam na to, ali ne možeš biti 100% jer ti na tehničkom još ne mogu reći zbog čega svijetli crvena lampica.

Jesi li ti bio sa svojim autom posto je readiness passed?

Sonda su stavljali jer su još u prijelaznom razdoblju i prilagodbi. Do kada, tko zna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su krenuli govoriti o obd provjeri vozila, rekli su da ce se spajat na obd i gledati preinake i greske, svi su mislili s dijagnostickim softverom. Kad na kraju ukopcaju obd s lampicama i to je to.

 

 

Pametniji cemo biti nakon 1.9.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neko dpf "viška" jer ni htio probat pocistit jedan da vidim kolko dobar stroj za čišćenje imam.
Tak da ak neko ima dpf il ak može ostavit auto na jedan da da se to skine s auta nek se javi..

Imam majstora koji to može raskopat i složit al nemam dpf auto pa eto...javite se
Samobor i Zg po mogućnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ja bio prekjucer na tehnickom sa golf 3 i spajao mi obd radi eko testa i to je to ustekao kao da prepozna obrtaje i jos nesto je rekao ali ne znam sad sta i sve ok bilo...na obdu neke plave lampice blicaju samo, ne cini mi se nista opasno dok spajaju obd na tricu, i mapiran je auto i skidan je kod kljuca(to imam uvjek gresku na vcds-u) al nista taj njihov uređaj nije pokazao 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11. 04. 2019. at 21:46, andy91 said:

I ja sumnjam na to, ali ne možeš biti 100% jer ti na tehničkom još ne mogu reći zbog čega svijetli crvena lampica.

Jesi li ti bio sa svojim autom posto je readiness passed?

Sonda su stavljali jer su još u prijelaznom razdoblju i prilagodbi. Do kada, tko zna..

Nisam bio sa svojim, imam tehnički u 7. ali kad provjeravam sa VCDS i ovim kineskim OBD-ima uvijek mi bude passed. To je jedina stvar koja mi pada na pamet a da im može poslušiti kao referentna vrijednost dal je nešto vađeno ili ne. PA kolko ima ekipe koja poklopi EGR, ne baca ih u safe i samo iščupaju lampicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer odradio tehnicki, pd130 remap lagani na 150ak bhp ( odokativno, nema grafa ), skinuti svi lonci i katalizator. Zacrnjenje 0.09. Ne znam ni koja je granica prije pada ( mada nije ni bitno ja sam u BiH, samo me interesira cisto akademski ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise ti na veznom limu naprijed ili bočno kad digneš haubu. 

Kod mene je na vozačkoj strani gore uz nosač amortizera. 

Izgleda ovako, dole desno u kutu vidiš broj. 

vehicle-plate-for-diesel-limit-2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7