1 1
Benjo

Golf MK5 footwell lights

Recommended Posts

 

nema opcije ,ali negdje po netu je bio long coding koji si C/P umjesto svog i radilo je tokom vožnje

 

zao mi je to nisam zapiso ,ali bio sam taman prodo auto kad je to izaslo

 

Dario, da li si se uspio sjetiti gdje si naao taj long coding za footwell lights? Pola neta sam pretražio ali nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dario, da li si se uspio sjetiti gdje si naao taj long coding za footwell lights? Pola neta sam pretražio ali nema :(

budem sutra bacio oko na bookmarkse ,nadam se da imam negdje spremljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta imas trazit? imas vcds? udes u central eletronic coding long coding i pise sve....ko je jednom koristio znat ce nac iz prve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penic, citav VCDS sam pretrazio i nema tog byte-a gdje mozes oznacit da ti svjetla ispod nogu rade u voznji u Golfu 5...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da rade u voznji treba ti highline bordnetz i samo jedan igra (moram vidit koja oznaka).... prodavao sam ga nedavno
te imam jos jedan na lageru ako se ne varam, uzimam obican pod racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 30 bitni CECM, pie da bi s njim trebalo raditi...Misli na oznake 1K8/1K0?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 3C8937049E se moze ukljucit da svjetle ali svjetle istom jacinom kao i kad su vrata otvorena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini problem je sta se ne smanji jacina tijekom voznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu zanima me slijedeće na mom Golfu 6 ugrađene su tvornički svjetla u predjelu nogu e sada ja bih spojio ta svjetla i u prednja sjedala na za to predviđeno mjesto da imam osvjetljrnje i u straznjem djelu vozila ali me muči gdje spojiti džek od tih lampica pošto imam grijanje sjedala palo mi je na pamet da možda postoji mjesto da samo uštekam džek i samo preko vcds ako treba kodirati jer sam uzeo komplet od 4 komada kućišta sa led pločicom unutra i komplet instalacije.

zanima me dali je tko radio to i dali je samo uštekati džek ili ima kemijanja....

Trazio po Yt ali nista konkretno...

Hvala!

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to mi je zadnja opcija mislio sam da ima već provučeno ispod sjedala instalaciju posto su grijana sjedala mozda imam srece. ...

Prekopao internet ali nisam bas nasao nesto loš sam istražitelj ...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemas instalaciju, moras vuci novu sa prednjih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1