3 3
Daci

DSG 6 kvarovi

Recommended Posts

Dakle ovak, dsg mi lupka dok šalta iz 3 u 2 brzinu , to je jako čest problem kod njih ali ne mogu naći nigdje na stranim forumima uzrok kvara. Točniji opis situacije...ubrzanja i šaltanje u više brzine glatko skroz, kad se duže vozim u nekoj brzini i onda prvo šaltanje u nižu zna klapnut malo, iz 3 u 2 uvijek klapne i kad stajem na semaforu ko da klepeće zamašnjak. Nekad zna malo klapnut kad se šalta iz N u D. Meni poznati problemi općenito sa DSG-om su zamašnjak, mehatronika (uglavnom se pojavi greška na instrument tabli i VCDS-u) i diferencijal koji tvornički nije neke posebne kvalitete pa se razloha nekakav pin koji ide kroz njega i napravi se špene koja se onda poljepi po magnetnim senzorima za šaltanje.

 

Bilo bi dobro da ekipa koja je popravljala DSG iznese ovdje svoje probleme i rišenje za njih, pošto nisam našo nikakv topic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači nitko na forumu nije popravljao dsg nikad ? niti itko ima problema ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim B6, 2.0 BKP motor, isto grublje salta iz 3 u 2 (pogotovo u Sportu), ulje i filter mijenjani redovno

 

Jednom u 2 mjeseca se ugasi auto kod saltanja iz R u D na parkingu al upali normalno

 

Zamasnjak se cuje kod paljenja i gasenja, u voznji se ne osjeti

 

Cekam da netko kaze tko radi reparaciju ako je u mehatroniku problem

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam i pokrenuo temu da se mozda javi netko tko je radio bilo sta oko dsg-a. Ja mislim da ti imas dva problema, mehatronika zbog tog gasenja i zamasnjak zbog ovog grubljeg saltanja , bar se nadam da je zamasnjak odgovoran za to kleperanje kod saltanja , moj se cuje isto cuje kod gasenja. Kod paljenja nisam nista primjetio, ali sam primjetio da na leru zvecka nesto onak ko hidro podizac, kad se sagnem ispod auta onda taj zvuk cujem jace nego odozgora, takodjer se nekad acuje jace a nekada slabije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je lagano vise dopizdio taj auto...nijedan me nije kostao (financijski i psihicki) kao ovaj. A nakraju previse ulozeno u popravke itd da bi ga se isplatilo prodat. Sad za 10 000km ide veliki servis, osovina pumpe ulja, zamasnjak, dsg ulje i filter...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da razumljivo ,ja imam srece jer ne moj CR masina pa nema tolko problema...ali isto ce trebat reparaciju turbine, slini i fucka malo..i to oko zamasnjaka/dsg-a bi htio rijesit jer me zivcira to klapanje dok salta iz 3 u 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se malo zamajac cuje, ali ne sekiram se oko toga ni oko nicega to se tice DSGa. Imam u susjedstvu vrhunskog majstora koji mi je rekao samo da vozim, kad stane zbog zamajca, zamijenit će ga i amen. Jbg, sta drugo napravit..

 

Koliko god problema stvarao taj DSG, ja sam odusevljen s njim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumijemo i ja sam odusevljen s njim jedino me to saltanje i lupkanje u nizu malo zivcira , zato i hocu to rijesit da bude savrsen

Share this post


Link to post
Share on other sites

je al treba bit siguran da je zamašnjak, skidat getribu (100 +€) samo da bi provjerio jel zamašnjak mi je malo bedasto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji pravog majstora i sve će rijesiti. Meni je majstor rekao da je zamajac cim je dosao do auta. Jbg covjek se uglavnom bavi s tim automatskim mjenjacima i zna poso..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu jer nema smisla pa cu se ovdje nadovezati. Planiram uzeti golfa 5 tdi sa dsg-om. Pa me zanima kako provjeriti jel dsg dobar ili nije? Kako prepoznati zamasnjak da je pri kraju? Sta jos treba mjenjati kao potrosno kod njega, pretpostavljam lamele? Koliko one dodu? Opcenito bi volio malo vise znati o tom dsg-u da me netko uputi da ne kupim auto sa njim pa da pozalim sta sam ga uzeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Tko popravlja dsg getribe u Hrvatskoj?

Radi se o audiu rs6 2009 godina

Problem je sto je pukla osovina glavna koja ide prema motoru ..

Pa ako neko nekoga zna da bi znao slozit bio bi zahvalan da nepise

I ako tko zna gdje ima polovna getriba neka se javi

Unaprijed hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

clan maverick je imao problema sa dsg u golfu 7

 

auto sopkov u vinkovcima je pravi majstor za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sopkov...poznaniku slagao tiptronic nikakvih problema bilo nije sve u roku odradjeno i daje garanciju na rad godinu dana u ovom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provat cu ga nazvat bolje reparirat nego polovnu stavit

 

Ima li tko broj od njega nemogu nac na google?

Edited by cukytdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras bit uporan kad zoves, jer cesto se zna ne javit, guzva, masne ruke i sl. Ali javit će se, samo zovi. Broj je ovaj gore sto je kolega napisao. Bas sam jutros bio kod njega, posla preko glave.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav... imam jedan problem, radi se o vw passat b7 2.0 tdi, dsg 6, kod prebacivanja iz P u D kao da se osjeti neki udarac, ili iz N u D, mjenjač radi super, fino šalta, samo kod mjenjanja pozicija nekad se cuje kao udarac, ako netko ima kakva iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne skoči neka greška samo vozi. Tako je i meni iz N u D. Malo čuješ kao klak zvuk ubacivanja u brzinu i malo grublje radi. Po meni normalno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3