2 2
novi_vwfan

Golf 5 gti chip

Recommended Posts

Nemam nist pametno za rec...samo me zanima cemu kupiti gti pa ga "tusiti" da bude slabiji....vecinom ljudi kupe auto pa ga zele "pojacati" ....moje misljenje da gti nije auto za tvoje potrebe ako tako razmisljas

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino taj koksara passat mi ne pase u tvojoj ergeli :P

Nemam Paju vec jaaalo dugo - imam duju 16v ABF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su to ostali troškovi toliko skupi na gti-u, iman ga nezz ali meni i nisu neki preveliki troškovi

 

Diskovi prednji ev baš prija dva mj uzeo nove ate s plocicama 1230kn s popustom

 

Ulje castrol 65 kn 1l

 

Veliki servis 1100 kn do 1800kn dijelovi

 

Izmjena ulja u dsg-u 1200 kn ulje filteri sve oem

 

A te sve stvari se ne mjenjaju svaki dan :)

 

Nakon 330ci sam mislio da imam tdi hehehe ;)

 

Pa nekom je 1800kn za servis isto puno para. Ali ja sam mislio na obavezno osiguranje, kasko osiguranje, gume i porez za vozila do 10 godina starosti (1000kn godišnje). Sve je to puno skuplje nego za npr. TDI-a od 90ks.

 

Dosta su skuplji nekakvi izvanredni kvarovi: popravljao odvode šibera 650kn, prekidać šibera 750kn, puknula prednja opruga 2200kn, mjenjanje 3. štop svjetla 1000kn itd.

Edited by Iggy-bj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekidac sibera 100eu?Raljeni ebay ili otpad neki 300-400kn max,opruga jedna 2200?Kupis set opruga sto malo spustaju jeftinije ili kupis rabljene 4 komada za siću.Trece stop svijetlo slozit da svijetli nevjerujem da bi ti ijedan elektrican uzeo vise od 500kn,jbg nije oem al nije ni preskupo....

 

Ugl sve ovisi sto se zeli,nemora odrzavanje nekog auta bit preskupo,treba se znat snac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa nekom je 1800kn za servis isto puno para. Ali ja sam mislio na obavezno osiguranje, kasko osiguranje, gume i porez za vozila do 10 godina starosti (1000kn godišnje). Sve je to puno skuplje nego za npr. TDI-a od 90ks.

 

Dosta su skuplji nekakvi izvanredni kvarovi: popravljao odvode šibera 650kn, prekidać šibera 750kn, puknula prednja opruga 2200kn, mjenjanje 3. štop svjetla 1000kn itd.

Da se sve srediti i za 1100, 1800 bez nekih popusta, za valiki servis meni nije baš puno, na svakom dizelu do sada kojeg sam imao sam znatno vise placao dijelove

 

Osiguranje s 50% sam ovaj mj platio 1740kn

 

Porez se placa na svako auto do 10god razlika je ali nije neka prevelika

 

To s šiberom isto košta i kod mk5 tdi

 

Prednje manžete 150kn febi kom

 

Ja sam na svom fkt dost stvari mjenjao i stvarno sam se iznenadio na sve sam imao max popust ali to imam i kad kupujem za tdi tak da to ne racunam.

 

Dsg i te stvari isto odlaze i na tdi motorima

 

Nazz dost stvari fkt nije skupo za gti

Jbg to je motor koji se pronalazi u dost auto nije to motor koji se radi za sam jedno vozilo kao npr e92 m3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je odrzavanje GTIa bilo isto koliko mi je i sad za Tiguana, nista skuplje. 100 eura mali servis, a veliki sam radio na oba i isto me kostalo oko 3000kn na akciji 4+ u ovlastenom.

Kasko je isto, mozda 100-200kn skuplje za Tiguana jer je noviji. AO je isto slicno bilo.

 

Uglavnom jedina razlika je bila ta potrosnja i nista vise. Ali ni to nije toliko strasno s obzirom na gust koji sam imao s GTI-em.

 

I Tiguan meni sa DSG-om, 4motion-om i 19" felgama, isto po gradu trosi 9 litara bez problema. Ko kaze da je manje, laze! Na autocesti, ista brzina, trosi cak malo vise od GTIa, a otvorene ceste razlika je mozda 1-2 litre.

Tako da bar po mom misljenju, nema neke velike razlike ako se auto normalno vozi i odrzava. Jedino eto sto ljudi bjeze od takvih benzinaca zbog gradske voznje i straha od potrosnje. Ali taj motor, ako je dobro odrzavan, uopce nije veliki potrosac s obzirom koliko gusta pruza u takvom autu.

To je bar moje osobno misljenje.. Ja sam imao samo dobra iskustva s tim autom i tim motorom.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlaho to je lijepo al ti si ga kupio ili novog ili godinu starog a on planira uzet gti-a koji je star 8+ godina koji je ko zna kako odrzavan i kolko km ima s kojom voznjom. Sve to ima svoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore prode onaj koji nateze lovu. Koji npr kupi jeftiniji primjerak. Npr potragu za 330D sam krenuo sa najjeftinijim primjercima, ispod 7 tisuca bili. Na kraju, prvi koji me stanjem zadovoljio, kojeg sam kupio, kostao je 8900. Mislim da je kod GTI-ja slicno. Muski su vozeni svi ali nisu svi jednako odrzavani. A cim netko pita za potrosnju gtija, sumnjam da ce bas trazit uscuvani primjerak sa dosta opreme i manje km a koji kosta 20-30% vise od jeftinijih istog godista...

Edited by toni.sogoric.7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je gti trosio grada 11-15 litara. A 1.9 tdi mi trosi 9. To je velika razlika. Ali razlika je i u snazi...

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije puno kad je u Rijeci uzbrdo i nizbrdo.. A i stisne ga od semafora do semafora ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno da je puno, brat mi je studirao donedavno Rijeci 4 godine i vozio se svakodnevno na realiciji Krk-Rijeku prvo sa passatom 1.9tdi 100ks, trošio je oko 5.5-6l na toj relaciji, a to uključuje i njegovo ''lunjanje'' po Rijeci pa nakon toga jedno vrijeme sa Golf 6 1.6tdi mapiran isto mu je trošio oko 5.5-6l na istoj relaciji.

Ja sam ovo ljeto bio u Rijeci jedan duži period i moj mi je trošio oko 7.5l

 

Ja sam inače ''lud'' za ti potrošnjama kad ide iz mojeg đepa pa sam ga striktno pratio kolko km radi i troši. :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je gti trosio grada 11-15 litara. A 1.9 tdi mi trosi 9. To je velika razlika. Ali razlika je i u snazi...

Ovo je malo puno,rekao bi.

Treba dobro stiskat pedalu gasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se čini puno 9 litri. 5.5 - 6 max koliko trošim u gradu. Kolega mjenjaj način vožnje :lol2:lol2 šalim se naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno kako vi vozite po tim gradovima da vam trose 5,5-6L, moj po gradu suce 7-8 litara bez pardona, zagreb u guzvi 9-11

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ili vi ne razlikujete grad od otvorene ceste ili ja neznam. Kostolomac, ako je bio na krku i isao svaki dan krk rijeka pa jel to onda grad? Po zaobilaznici i po otvorenoj cesti se vozi i to je grad. Pa ja sam sa curom isao do splita magistralom i laganini se ful vozili sa 1.9 tdi i 4.5 litre potrosnja ali voznja po ogranicenju. Ali ako se provozam posteno po otvorenoj cesti onda to vise nije 4.5 nego 7-8. A po rijeci nije isto ko i po nekom ravnom gradu i isto tako nije isto da li zivis na kantridi i vozis se do mlake di je sve ravno ili si ko ja na gornjem zametu i di god da krenem mi je uzbrdo ili nizbrdo. Znaci naspem punog i pazim maksimalno taj rezervar da sto manje trosi i ne ide ispod 7-7.5 i tako i meni i staroj i sestri. Isti motor i isto golf 5. A ako ga stisces onda je to 9 litara. Ja nikada nikome nisam smetao na cesti i tako vozim ali kazem da te bajke da po rijeci cistog grada trosi 5-6 litara ili netko ne razlikuje grad i otvorenu cestu ili jednostavno sere. Meni frend kao malo mu trosi auto ovo ono gradske voznje a svaki dan se 300m od kuce ukljuci na zaobilaznicu i vozi se 25 km na posao i izađe sa zaobilaznice i uđe u firmu i to je njemu grad...

 

Ko god kaze da mu auto trosi 5-6 litara grada neka dode u rijeku i ja cu ga malo provesti 2 sata po ri pa da vidimo koliko ce mu trositi. Pa ako mu bude 5-6 litara ja mu poklonim svog golfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krk-rijeka sam donedavno vozio dobrih pola godine svaki dan i potroanja mi je pala sa 6.2 na 5.8 ne pricam o trenutnoj nego prosjecnoj.. motor je 1.9 chipan..

S tim da nisam ga sparao niti gledao na potrosnju.. kad mi dodje gust ga stisnem..

Edited by Lima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ili vi ne razlikujete grad od otvorene ceste ili ja neznam. Kostolomac, ako je bio na krku i isao svaki dan krk rijeka pa jel to onda grad? Po zaobilaznici i po otvorenoj cesti se vozi i to je grad. Pa ja sam sa curom isao do splita magistralom i laganini se ful vozili sa 1.9 tdi i 4.5 litre potrosnja ali voznja po ogranicenju. Ali ako se provozam posteno po otvorenoj cesti onda to vise nije 4.5 nego 7-8. A po rijeci nije isto ko i po nekom ravnom gradu i isto tako nije isto da li zivis na kantridi i vozis se do mlake di je sve ravno ili si ko ja na gornjem zametu i di god da krenem mi je uzbrdo ili nizbrdo. Znaci naspem punog i pazim maksimalno taj rezervar da sto manje trosi i ne ide ispod 7-7.5 i tako i meni i staroj i sestri. Isti motor i isto golf 5. A ako ga stisces onda je to 9 litara. Ja nikada nikome nisam smetao na cesti i tako vozim ali kazem da te bajke da po rijeci cistog grada trosi 5-6 litara ili netko ne razlikuje grad i otvorenu cestu ili jednostavno sere. Meni frend kao malo mu trosi auto ovo ono gradske voznje a svaki dan se 300m od kuce ukljuci na zaobilaznicu i vozi se 25 km na posao i izađe sa zaobilaznice i uđe u firmu i to je njemu grad...

 

Ko god kaze da mu auto trosi 5-6 litara grada neka dode u rijeku i ja cu ga malo provesti 2 sata po ri pa da vidimo koliko ce mu trositi. Pa ako mu bude 5-6 litara ja mu poklonim svog golfa.

E tu te moram ispravit, nije išao po zaobilaznici, tada nije ni bila full gotova( dio od Krka prema Rijeci ) nego starom kroz Bakarac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ovisi o okolnostima. Ja kada idem u grad (Zagreb) večinom idem kada nema gužve i to je Savska cesta i zeleni val max od grada kaj vidim. Nemogu reći da je to grad stani - kreni a niti da je otvorena pa naguram do nekih 6. Ali kako ti kažeš Rijeka ako je tak brdovita i sve to ima smisla 9 litri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tu te moram ispravit, nije iao po zaobilaznici, tada nije ni bila full gotova( dio od Krka prema Rijeci ) nego starom kroz Bakarac.

Pa apsolutno nebitno, sta je kroz bakarac i taj dio gradska voznja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa apsolutno nebitno, sta je kroz bakarac i taj dio gradska voznja?

Pa nije komplet gradska vožnja, ali više od 50% svih km je napravio po gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ali opet ponavljam, to nije gradska voznja. Ja kad vozim tako kazem da je to kombinirana voznja. Jer kad sam napisao 9 sam rekao grada cistoga di znas i po 20 min stajati u koloni, di se rade kratke relacije i apsolutno uvijek uzbrdo ili nizbrdo sa 643894 semafora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće je sigurno! Meni zimi na Tiguanu na pada potrosnja ispod 10 po gradu. Jer sve su kratke relacije, ni ne ugrije se kako treba i eto. A ovi sto pisu da trose 5-6 po gradu, lazu!!! Bratic mi ima Smarta sa 3 cilindra pa trosi vise od 6 po gradu, a ima koliko, po tone u njemu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2