0
limp19

Koji pd 77kw uzeti

Recommended Posts

Sestra mi planira uzimati passata b6 ili octaviu a5 facelift 2009-2010 105ks. Ima raznih kodova bkc bls bxe... koji se najbolje pokazao ili je to sve u pet deka da trazimo samo da je najbolje ocuvan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servisiran redovno i da nije u gradu vozen samo.ja imam alteu bkc motor sa 220000 km i 90% autoput presla kod prvog vlasnika.do sad je mjenjan egr ventil i set kvacila.drugo bez greske uz 15 000 servisni interval

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene je u golfu bkc motor ali su rijetki u passatima jedino 2005-2006 a ti su vec presli brdo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidisja sam bas čitao za taj bxe da je navodno losijeg kvaliteta. Meni je u golfu bkc i načeta je bregasta a 208k km pravih ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitao sam i ja nesto o tome na drugom forumu, ali mi sa svojim nemamo nikakvih problema..Ne trosi ulje, pali na zub ( i hladan i topal ), vozi svakodnevno relaciju VŽ - ZG ( autoput, nije da ga bas stede ) i do sada nikakvih problema

Edited by bozic.hrvoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedogadja se nista, nego sam cuo za problem i otjerao majstoru i on skinuo poklopac i pregledao kaze da je naceta ali da moze jos dosta. Tako da ni bkc nije savren izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seat altea BLS 77kw, 2007g, 160 000 tkm, zamjenjen set kvačila na 150 000 tkm 95% otvorena cesta pali, toči, vozi zasad toje to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam dobar b6 2007 bxe sa 130k km... ali citam po netu ovaj bxe najgori od ova 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas BXE 2007., upravo na 150tkm napravljen veliki servis, jos original kvacilo gore, jedino dva grijaca otisla dosad na njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za BXE je valjda u jednom trenutku dio na bregastoj dolazio iz Turske... bilo ih je koji su išli 300.000 km, a bilo ih je koji su na 150.000 otvarani (tu negdje, ako nemaš sreće, mogu zezat) s tim da je nekima se desilo i ovo:

 

http://www.audi-sport.net/xf/threads/bxe-engine.146231/ (scrollaj za sliku)

 

BLS to su oni sa DPF filterom (ima ih mislim od 2006), kasnije ako se ne varam su bluemotion (2008 god), ti najmanje troši i tiše radi od gore spomenutog... za pouzadanost ne znam.

 

BKC slovi za najpouzadnijeg od ova tri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam bxe u golfu 5 1.9 tdi chipan odmah kod kupnje u ovlastenom nikad nista na motoru nije dirano ni otvarano. Trenutno oko 115000km ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam vidio slike kako napravi rupu na bloku odmah sam se ohladio od bxe... aj ga znaj... a nista moracu gledati bls mada mi se ne svidja dpf ali vadice se ako bude zezao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bkc nekidan na 200000 zamasnjak minja i nakon probe prolupa bregasta.na 4 cilindru satralo hidro. Prije toga na bxe leteci blokira i klipnjaca provirila ka mis kroz rupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema pravila. Sve zavisi na sto si naletija. A kod polovnog ritko znas na sto si naisa. Radje daj nekom majstoru 300,400kn da ti detaljno prigleda auto da si koliko toliko siguran. Poklopac ventila se skine za 15min i vidi stanje bregaste i hidro

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tacno, nego kazem opet je manji trosak bregasta i podizaci, jer je to kod nas za zamjenom oko 350e. a kad probije klip kao na bxe onda je to ihihi...

a marko kakvi su bls, jel imaju oni nekih poznatih boljki osim dpf-a

Edited by limp19

Share this post


Link to post
Share on other sites
0