2 2
ljubobj

Golf 6 1.6TDI ulje oko dizni

Recommended Posts

Na 15000 km je potrosio aral ulja 1.4 litre.Jeli previse i koje vi lijevate ulje.sto mislite da prijedjem na Liqui moly ili fuchts ili neka vasa preporuka.....??hvala

prvo izmjeni tu brtvu da ti ne slini po motoru pa onda vidi koliko ti trosi nakon par tisuća km...

nebi smio toliko trositi na 15oookm ako ti od max padne na polovicu između max i min to je Ok sve više nije bas dobro ali ako ti slini jako gore na tu brtvu gubi tu ulje mada je 1.4 L puno....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...mada pisu po forumima da je potrosnja ulja normalna stvar.A i cini mi se da 1.4 l na petnaest tisuca nije previse.nisam do sada vozio dizela tako da nisam kompetentan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše je to. Premda neki auti troše Aral više nego druga ulja, pa probaj s nekim drugim uljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne mjenjaj sada vrste ulja svako mjenjanje uhvati se Castrola to je provjereno samo da je 507 norma i to je to...

i nemoj bas u Interšparu kupit ulje

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kupujem tu u trgovini autodijelovima nikad u trg.centrima.Ulja mi ima oko sve 4 dizne i to dosta.Po vama je ili dihtung poklopca ili taj dihtung ispod cepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me strah da to nije znak dotrajalosti motora,ima manje od 200000 i cuvan je i pazen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt puno ti ulja trosi...moj ni kapi od izmjene do izmjene (15 000km)

Ali koristim castrol

Tako da probas i ti pa vidis.

I naravno kako smo rekli prvo to curenje sanirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu mijenjam ulje i vidjet cu to curenje pa javim rezultate....hvala vam puno od velike ste mi pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet...narucen kit za reparaciju lijevka ulja i brtve jer tu prolijeva ulje.Sad moram i mijenjati ulje pa me zanima dali mogu staviti 5w40 sa c3 normom zbog dpf filtera ili moram 5w30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imaš normu koju ulje mora zadovoljavati a to je 507 a u gradaciji 5w40 ga nema tako da livaj 5w30 ili Shell 0w30 samo pazi na normu koju proizvođač vozila propisuje...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03. 06. 2018. at 8:58, ljubobj said:

meni konkretno puštala brva ispod ovoga poklopca (pogledaj sliku)

frend iz ovlaštenog nasao odma sta je problem. kaze cest slucaj.

 

 

maxresdefault.jpg

Opet imam golfa ali drugoga s ovim problemom.

Ima koja dobra dusa da objsani sta da pre brtvim da se rijesim curenja ulja koje dospije oko dizni?

Navodno neka brtva

Kako i gdje je

Neide mi se majstoru sam bi složio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mislis bas na o-ring koji koji stoji oko dizne na vrhu pokopca ili...?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, romano010 said:

Jel mislis bas na o-ring koji koji stoji oko dizne na vrhu pokopca ili...?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

Ne ne

Nije stvar dizni iako je ulje oko njih.

 

Ali stvar je na ovoj strelici na slici tu pusta i onda se nešto tu prebrtvi. Neznam dali se skida taj poklopac plasticni cijeli ili sta i gdje je ta brtva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao identičan slučaj, ispalo je da šaban koji mi je mjenjao ulje, da je usput malo i zalijevao motor. Očistio sve sa brake cleanerom, i nakon toga više nije bilo masno.

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Ivan1902 said:

Ja sam imao identičan slučaj, ispalo je da šaban koji mi je mjenjao ulje, da je usput malo i zalijevao motor. Očistio sve sa brake cleanerom, i nakon toga više nije bilo masno.

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
 

Mq ja sam oprao pa je opet mokro tako znam da je oko ovoga nesto u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi ventil dekl..... vijke dizni... gumice dizni.podloske... gumice cjevčca povrata.... I to je rjeseno.  Postojao je tvornički TPI  koji je u opisu imao doradu na samom otvoru za uljevanje ulja al isto tako i opis ako nije taj ventildekl da ga se treba zamjeniti.  Nije jeftin al ima zamjenskih.... Mjenjao pred par mj

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, AUTOFREAK said:

Novi ventil dekl..... vijke dizni... gumice dizni.podloske... gumice cjevčca povrata.... I to je rjeseno.  Postojao je tvornički TPI  koji je u opisu imao doradu na samom otvoru za uljevanje ulja al isto tako i opis ako nije taj ventildekl da ga se treba zamjeniti.  Nije jeftin al ima zamjenskih.... Mjenjao pred par mj

Slagao mi je na jednom golfu to decko iz ovlastenog i uzeo 500kn

Sta si sve nabrojao nije mi puno ni uzeo. Mislim da bude i ovog slagao hahaha

 

E mislim da je to na otvoru za nalijevanje ulja jer sam nesto primjetio da je drugačije nakon sto ga je slagao i vidjela se diht masa odozgo 

Hvala ti

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.... ljepi se al ima naputak da mora bit odredjen tip dekla... Imaju 2 tipa .... znam dolje po oringovim oko dizni... siri i uzi otvor.... a i mozda jos razlika..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2