0
Maky355

Polo 1.4, 533 greška

Recommended Posts

Imam problem na Polu, 1.4 benzin.

Spojen je na dijagnostiku, izbacio je grešku 533.

 

Idle Speed Regulation

 

Kao moguće uzroke navodi:

 

-Curenje zraka između MAF senzora i motora

 

-Problem sa brizgaljkama

 

-Problem sa regulatorom pritiska goriva

 

-Throttle Body problem. Ja bi to preveo kao klapna gasa, ili tako nekako. Znam što je, ali ne znam kako prevesti.

 

-Usisni filter prljav

 

Problem tijekom vožnje je taj da auto hladan teže upali, treba mu dati gasa da sastavi, polako ga spustiti na ler, inaće se ugasi. Na leru radi dobro, u vožnji također sve u redu. Kada je hladan, ako se vozim npr. na 2000 okretaja, stisnem kvačilo i pustim gas, auto se ugasi, a kada je topao, onda kada pustim gas kao da će se ugasiti, onda dobije okretaje i nastavi raditi na leru. Kada stisnem gas, na trenutak se zaguši i onda primi gas.

 

 

Može li mi netko reći kako i gdje da provjerim te moguće uzroke? Gdje je taj MAF senzor? Gdje je regulator pritiska goriva?

Razumijem se nekim dijelom u mehaniku, ali nisam tako nešto radio.

 

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na internetu kako se čisti.
Može li se navlažiti krpica sa odmaščivačem motora i da se sa njom očisti, ili baš mora ono sredstvo za čiščenje toga?

 

A ovo za adaptaciju klapne, to moram raditi sa dijagnostikom, znači kod majstora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledaj cev vakuma sta ide na pojacivac sile kocenja... zna puknut na koljenima...

 

Zaklopku ocistri nitrom... naravno potrebno je demontirat.... adaptacija nije nekad ni potrebna...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slican je problem i meni na duji gtiu digifantu sa tim gasenjem kad usporavam i kad obrtaji padaju na 1000.

Sutra vozim auto kod treceg majstora pa cemo vidit sta ce on rec

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja čistio na svoga pola isto.

Skinuo,očistio nitrom,vratio i bez adaptacije sve kasnije radilo ok.Jedino je odma nakon paljenja imao poviene okretaje jedno minutu dvi i to je to.

Naravno i ovo ta ivo kaže projeriti sva mista di bi moga vuć fali zrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na internetu kako se čisti.

Može li se navlažiti krpica sa odmaščivačem motora i da se sa njom očisti, ili baš mora ono sredstvo za čiščenje toga?

 

A ovo za adaptaciju klapne, to moram raditi sa dijagnostikom, znači kod majstora?

Skineš,očistiš detaljno,vratiš i napraviš adaptaciju.........bilo što da ne valja sa klapnom adaptacija neće proći i javit će ti grešku da adaptaciju nije moguće napraviti....

Ako adaptacija prođe OK znači da je sa klapnom sve u redu onda ideš dalje i provjeriš crijeva vakuma kao što su već gore naveli ... ako nije ni to onda dalje....

 

Pogledaj video i vidi kako treba biti - Link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas kod majstora, pitao ga za to. Očistit će on klapnu u ponedjeljak i napraviti adaptaciju klapne, radio je to već.

Ja to ne mogu napraviti kada nemam softver za dijagnostiku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su i rekli mozes i bez adaptacije... ;)

Nuspojava moze bit visi ler il duze drzi okretaje al s kratkim vremenom se to stabilizira..

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da su nuspojave malo drukčijeg tipa, ali znači ne bi trebalo utjecati na to može li se auto voziti ili ne? Ako je sve kako treba, trebao bi auto "normalno" ići...

Ipak ću ja to ostaviti još, auto mi treba svaki dan, a vozim se do posla i nazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... ide normalno... zna ler bit visi al i nemora.

Meni na 6n 1.6 nema adaptacije probah vas odis i rosstech nula. Ocistis vratis i srikta se sam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimije vrag dao mira, danas skinio filter i malo očistio klapnu, koliko sam mogao doći prstom i krpom, sa razrijeđivačem.

Vratio sve, upalio auto, radi, sve u redu, malo se provozao, (Daj Bože da tako i ostane) i sve je u redu, auto ne crkaje i lijepo se vrača na ler gas, bez ikakvih skakanja okretaja i štrepanja.

 

Primjetio sam samo jedan zvuk pri dodavanju gasa. Stavit ću i video, ne znam koliko se čuje, nije baš izraženo.

Kada naglo stisnem papučicu, onda kao da na trenutak negdje sukne (uvuče) zrak, a kad polako stisnem papučicu, onda se ne čuje.

Probao sam sa otvorenom haubom, ali nisam mogao točno odrediti gdje, negdje oko filtera zraka.

 

Ako netko zna što da provjerim i sretao se sa sličnim, pucajte ;-)

 

https://youtu.be/dBd-819U0Sw

Vidit ću ujutro kad bude hladan kako reagira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li skidao zaklopku... ako ne onda je treba skinit i osistit i s donje strane... ;)

 

To cks.. cksss.. se cuje svakome... pogotovo bez f zraka.. To je normala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ne trebam se brinuti oko toga? Zamislit da je to blow-off :vozi

 

Nisam skidao, ovako je velika razlika, zadovoljan sam i ništa više ne diram :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povrsan posao... u prvom postu sam ti naveo da ju je potrebno skinit jer tad je tek mos 100% ocistit...

jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0