0
jaksicstjepan

Štangica sa Xenon senzora Audi a3, Seat Leon, Golf 5 i 6

Recommended Posts

Ako znate nekoga da ima neispravan senzor sa čitavom štangicom. Otpala je ta stangica odavno ali mi sad ne daju prolaz na tehnickom zbog toga, jer je to slucajno ugledao.

Kataloski broj cijelog senzora je 1K0 941 273 L

Evo i slika cijelog senzora, stangica je ova metalna ( nefarbana )

45490864794304fb1d0ebfbcf2f0d0f9.jpg

 

Evo i na koje modele paše

76aaa085265d9bcefa7161ca10724e86.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beč, tu se ne ide u stanicu za tehnički nego su većina mehaničara ovlaštena za pregled vozila, i kod njih ides. Pa odmah kod njih i popravljas to. Ovaj mi nabrojao neke sitnice i oce 370€ da mi to sredi. A ja navikao na hr sistem sa svojom bivsom b4, 100tku u prometnu i ajd. A i kod normalnog mehe ovo sve ne bi bilo vise od 100€

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi se vratio u hr ,jebo europu

 

oni bi tebe pljackali ,e pa ne moze to tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi onda kod normalnog mehe pa rijesi kad se moze sve za 100 evra.. A jbt.. pravi balkanise stajl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radje 100kn da te pusti na tehnickom nego 150kn za novi krajnik. Primjera radi samo govorin kako to kod nas vecinon bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubomora je zajebana stvar, posebno na balkanu. Hvala na savjetima puno su mi pomogli

Edited by jaksicstjepan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubomora na sto tocno? Sto radis vani? Sto imas golfa sa xenonima koji ne prolazi tehnicki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubomora hahahahaahh..kakav lik..

 

a nego sta smo ?

 

ja sam ljubomoran na njegov xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti vlaho i zadnji put kad sam trazio savjet kad sam kupovao auto si samo dosao i srao bezveze isto kao i sada, jel to svrha foruma il da si ljudi pomognu. Neznam koji ti si k na ovom forumu al ocito imas neku protrebu tu glumit kauboja. Kaj te žena doma tlači pa ti je ovo ispušni ventil. Ti nastavi sa svojom terapijom. A ja znam di necu vise ici kad imam neko pitanje. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kolega ocito imas problem, ne ja ?? ja promuckam kanticu na ramenima prije upotrebe.. pokusaj i ti, zanimljivo je..

 

Ljubomoran na tebe nemam razloga biti, ama bas zbog nicega. A da malo s razumijevanjem procitas svoje postove, skuzio bi zasto ekipa komentira ovako kako komentira.

 

Ali nebitno.. uzivaj ti u Becu, a mi balkanci cemo na Balkanu.. xoxo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0