10 10
triva zg

golf 6 1.6 tdi (77kw) veliki servis

Recommended Posts

pozdrav ekipa

 

zanima me na koliko km se radi veliki servis neki mi kazu 120-130tkm a neki na 180, sad imam 130tkm pa me zanima da li je sad vriejme za veliki servis (vodena pumpa, zupcasti, natezac remena, zakretna remenica) i neznam jel jos kaj treba? gledao sam u porsche jankomir imaju akciju 4+ za 2800kn s njihovim radom.

Edited by triva zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja upravo odradio klasicni mali i veliki servis na 179000 km...

2,0 tdi motor...2009 g golf

 

Dijelovi 1669kn plus ruke 500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu na 180 t\km ili 5 god!!!

Ja na svom napravia prije par mjeseci, na 120 tisuca! 2010 je godina pa sam odlucio da neriskiram :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

180je tocno i kao netreba prije...

ja sam jednom mjenjao na 207 i nije bilo tragova...

Ugl 6god odvrti pa bilo 100 il 180 mjenjaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 136000 i 10/2010 god je auto, nisam jos mijenjal

Kupil rabljenog sa 130000 i zadnji servis u ovlastenom bio na 128000 u 3/2015, pa nisam iso odma mijenjat racunajuci da bi oni mijenjali da je potrebno

Znaci ove godine cu morat mijenjati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je 07/2010 i prije 2 mjeseca sam napravio veliki servis. Po planu odrzavanja je na 180 tkm, a moj je imao 135 kod zamjene.

Jest da mi je vodena pumpa pocela malo sliniti i da sam zbog toga to odmah napravio, ali i da nije, napravio bi taj servis prije zime. Nije neka velika cifra kad je u akciji 4+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom je radjen veliki servis na 136 000 u ovlastenom.... sad ima 175 000 na koliko otprilike da radim opet veliki servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija 4+ ti je VW-ova akcija koja traje non stop. To je za sva vozila starija od 4 godine. Otvori njihove stranice pa malo procitaj. U toj akciji dijelovii rad su dosta povoljniji.Mene je veliki servis izasao 3000kn prije 2 mjeseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom je radjen veliki servis na 136 000 u ovlastenom.... sad ima 175 000 na koliko otprilike da radim opet veliki servis?

Sto smatras pod velikim servisom. Ako je u tome i set zupcastog onda si miran sljedecih 6god il 150/180tkm ovisi jel org il zamj set...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da komplet veliki servis odradjen u porscheu (set zupcastog vodena pumpa i sve sto ide s tim) . Hvala ti.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijasnji vlasnik je to odradio prije cca 2god kod mene je godinu i pol. Oko 1000 s tim da nije bio klasicni veliki servis jos je mjenjan akumulator,diskovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke hvala vam ljudi, da zaboravio sam reci da je auto 04/10 i to je sad vec 5 god proslo,znacia sad je vrijeme za veliki servis... ;-)

Edited by triva zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao ovlasteni za moj golf 6 za akciju 4+ zamjenu seta zupcastov remena

Kaze mi da po broju sasije moj auto ima zamjenu na 210000km ili 12/2018 vremenski ( auto je 12/2010)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi ponudil cijenu jer nemam potrebe za zamjenu

I sad mi nije nist jasno

Jel sad 180000km/6 god

Ili je 210000km/8 god

???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdrzi remen al ne izdrzi pumpa vode. Uglavnom propisa uvijek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na renault 1.5 dci je interval 180 000. Dva smo vec imali da su pukli prije 140 000. Vecini uspijes objasniti da ga minja ranije jer vec i prije 180 000 pumpa vode lagano pusta,natezac se vec cuje itd... moj je savjet svakakk ga minjati ranija

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za mog je veliki servis bio kao na 210 tisuca, pa je vodena pumpa rekla bye bye na 135 tisuca i tocno 5 godina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti preporucio na 180000 ja cu ga na svome na 180000 mijenjat pa sam siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10