10 10
triva zg

golf 6 1.6 tdi (77kw) veliki servis

Recommended Posts

Upadam bzvz, Ali čisti da te upozorim. Raspitao se dobro o ovome godinu dana. Ja sam prije točno godinu dana preselio u Njemačku. Mislim da je ovako. Ako ne odjaviti trajno hrvatski adresu nego privremeno (na Max 5 godina) i prijavis se u vedsku. ima pravo 6 mjeseci voziti hr tablice, poslije si u carinskom ili poreznom prekraju. Netko na forumu je iskusio to sa bih tablicama u Hrvatskoj. Ja sam nakon cca 5. Mjeseci vratio auto na hr tablicama i uzeo u de drugi. Mislim da se to odnosi na cijelu eu ta odredba

Znam i to. Ali rekli su mi da nema uvoza kao kod nas. Samo se radi homologacija i registracija.

Ali vidit ćemo. Prvo trebam otići.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbunjujes me sada? :)

Ne nego po papiru il tom nekom pravilu 10god 160tkm mu nece bit nista i po tome se netreba brinut ALI ja sam ja i mene bi to kopkalo jer meni je tih 10god tu mač i jebaji ga...uvjek bi mi bilo na pameti. Prije 2god sam promjenio na mk6 2.0tdi iz 2009 remen na 207 000tkm i nanjemu se nije nesto poznalo da je los.. dok je tračni imao tragova godina i kilometara... Evo sad je zena okrenula skoro 100tkm s ovim zamjenskim (ina) i zvala je da bi ubrzo mjenjala opet set... i tako ce i biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego po papiru il tom nekom pravilu 10god 160tkm mu nece bit nista i po tome se netreba brinut ALI ja sam ja i mene bi to kopkalo jer meni je tih 10god tu mač i jebaji ga...uvjek bi mi bilo na pameti. Prije 2god sam promjenio na mk6 2.0tdi iz 2009 remen na 207 000tkm i nanjemu se nije nesto poznalo da je los.. dok je tračni imao tragova godina i kilometara... Evo sad je zena okrenula skoro 100tkm s ovim zamjenskim (ina) i zvala je da bi ubrzo mjenjala opet set... i tako ce i biti.

Hvala ti na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji set si stavio,ja se sa tim ne bih igrao ni na G4 a kamoli na G6 , jer kada se remen stavi nov nema nikakvih zvukova cudnih sve mora da radi pod konac,naravno ako je uradjena izmjena kako treba.

Ne znam kako je kod 1.6 TDI-a ali kod 1.9 TDI Dayco remen je prva ugradnja, SKF rolica i LItens španer. Pumpa mi nije poznata.

 

Ja sam nedavno sebi mijenjao i stavio sam Dayco set (unutra su GMB rolica i španer) + Saleri vodena pumpa. Prije toga je bio Conti remen sve ostalo po prvoj ugradnji osim pumpe koja je bila Hepu. Odvrtilo je 100000 km sve je izgledalo kao da može još toliko.

 

Ovaj sad Dayco neću mijenjat prije 120 000 km ako bude još kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čije filtere (zraka, kabine, ulja, goriva) VW ugrađuje tvornički u Golf 6 / 7 (1.6 TDI)?

 

Također da li kod filtera zraka trebam paziti na bypass tj. da li uzeti filter od 1 bar ili 1.4 bara (Mahleov ako se ne varam ima toliko)?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čije filtere (zraka, kabine, ulja, goriva) VW ugrađuje tvornički u Golf 6 / 7 (1.6 TDI)?

 

 

Također da li kod filtera zraka trebam paziti na bypass tj. da li uzeti filter od 1 bar ili 1.4 bara (Mahleov ako se ne varam ima toliko)?

 

Hvala!

Ugraduje se sve i svasta sta im padne pod ruku..

Ja uzimam samo mann filtere.

Tako da ti to mogu savjetovat ako si pri novcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čije filtere (zraka, kabine, ulja, goriva) VW ugrađuje tvornički u Golf 6 / 7 (1.6 TDI)?

 

Također da li kod filtera zraka trebam paziti na bypass tj. da li uzeti filter od 1 bar ili 1.4 bara (Mahleov ako se ne varam ima toliko)?

 

Hvala!

Molim? Kako bajpasi filtra zraka kakvi bari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dobar clanak od bypass filterima

https://www.bobistheoilguy.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=309756

 

Bas me zanima odkud je taj lik dosao do informacije da mahle otvara bypass na 1.4bar a ostali na 1bar. I zasto se to njemu ne svida. Nisu pekari projektirali filter nego inzinjeri pa valjda oni znaju vise od nas...pogotovo mahle mann

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tlak ulja na hladan motor je nekad i 3bara a i vise... tako da ono...

Plus taj forum.hr je vece selo pa ima svega 2-3 je koji su strucni a ostali su internet mehanicari i samouki majstori...

 

A sad konkretno g6 i g7 tdi ima ulozak f.ulja i tu nema nikakakav bajpas ventil ni kaka čara bara..... Postoji opruga u kucistu koja je samo tu da se ulje neiscjedi u karter (kod mk7 je filter kontra pa se nema sta iscijedit al eto...

 

i to je cela poanta.... ventil samo zatvara da se ulje nevrati natrag jer kasnije treba vise vremena (sekunda dvije) da to ulje napuni sistem pod odredjenim tlakom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i moja Škoda došla na red. 1.6 tdi 2011g 105.000km. Znači veliki servis, imam jednu ponudu za dijelove:

Filteri marke Ufi, set zupčastog remena SKF, Pumpa vode SAL, remen kanalni BOC, Atifreeze Pilot longlife, i ulje Edge Castrol 5w30

Jesu li te marke ok? Što ide u orginalu? Dal ovlašteni rade sa orginalnim dijelovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovl servis radi s org dijelovima osim ako imas neku shemu da mores birat s zamjenskim il gonis na one servise koje rad na svim markama automobila a sve to u ovl servisu... onda je to pretezno naj jeftinija varijanta dijelova...

Konti set i miran... tako i vanjski plus natezac…    Ufi je dobar.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa,

da ne otvaram novi topic pitat ću ovdje. Auto je sad na nekih 225.000km, uredno je servisiran, mijenan je zubčasti i sve što ide uz njega. 

Ima nekih sitnih problema....Npr. u zadnje vrijeme mi kao slabije pali, tako da je aku vjerojatno pri kraju, ali bi volio čuti mišljenje od nekog.  Također imam dojam su mi prednji diskovi za zamjenu..

 

Htio bi da mi netko pregleda auto (motor, kočnice, ovjes i što već treba) i da složi popis što promjeniti pa da krenem lagano s tim.

Zna tko da li je ovako nešto negdje moguće? Svaki savjet je dobrodošao. 

 

hvala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se to može kod svakog mehaničara, ali nisam siguran, što ti misliš?

Edited by đumbir

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav imam pitanje vezano za veliki sevis

planiram raditi sam veliki servis pa me zanima da li netko od vas radio sam veliki servis i ima li nekih posebnih caka na koje treba obratit pažnju

Edited by Ruky Pero

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14. 11. 2017. at 20:34, polic na kvadrat said:

Radio veliki servis kod majstora i prije nego je servis napravljen motor radio mirno i normalno' izmjenjen set zupčastog sa vodenom pumpom svim rolicama i remenica alternatora sa španerom sada motor radi opet mirno ali nekako ruži nešto gore kod bregaste rekao bih.... kad je hladan čuje se jače kad na radnoj malo manje.

Kaze majstor kompresor klime ali kako do izmjene sve tiho bilo i sad upalim ugasim klimu zvuk identičan...

Bio s majstorom dok je radio i stavljao je one blokade na pumpu i remenicu bregaste tako da mislim da faza nije problem...

set je Ina i vodena dolz

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

da li je majstor popuštao vijke na bregastoj i pumpi kad je postavio blokade

ako nije pomaklo se malo kad stegne novi remem i skine blokade 

Share this post


Link to post
Share on other sites
da li je majstor popuštao vijke na bregastoj i pumpi kad je postavio blokade
ako nije pomaklo se malo kad stegne novi remem i skine blokade 
Popustao na bregastoj a na pumpi mislim da nije.... a neznam evo odvezao već 16 000km i radi još....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10