0
Maky355

Polo Variant 1.4MPI

Recommended Posts

Svi predstavljaju petice, šestice, neke opasne tuninge... Evo i jedan obićni od mene ;-)

 

Početkom 11. mjeseca kupljen, sasvim slučajno naletjeli na njega, a pošto nam je hitno trebao još jedna auto, odlučili se uzeti.

 

Znaći, Polo Variant, 1.4 MPI, 44 kW, 1998. godište, ~235000 km, barem na satu...

Urađen veliki servis (Remenje, ulje, filter, španer, sviječice, filter zraka, filter kabine...), promjenjeni ležajevi na prednjim amortizerima, jedan ležaj na kotaću iza, sajla kvačila, termostat (promjenjena dva, na kraju cijelo kućište termostata)... 2000 kn dijelova.

 

Auto kao i svaki sa tolikom kilometražom ima nedostataka, ali u globalu, vrlo uredan auto.

Nekoliko slika...

 

Prvo pranje kod mene

qJuKKBD.jpg

 

Pa jedna prljava

NLWwDJ8.jpg

 

Isti dan kao i gornja slika, prao traktor, pa nabrzinu i njega okupao

xTYl46z.jpg

 

Mali modni dodatak..

5O7lD9V.jpg

 

Jučer sam se napokon riješio ovoga... Kao da sam se na drvenim kotačima vozio. Sa svojih 44 kW i 1100 kg, po snijegu je u trećoj vrtio u prazno...

hsle3XA.jpg

 

Lthufso.jpg

 

Počastio se sa sve 4 nove zimske gume, STARFIRE, u susjednoj BiH, 880 kn sve četiri, sa montažom i balansiranjem. Kao da vozim drugi auto...
Nije neka marka, ali imam ih na Saxu naprijed, uzeo polovne, vrlo zadovoljan sa gumama. Vidjet ćemo kako će se ovdje ponašati.

 

Sutra planiram do Županje, pa bi ga mogao počastiti jednim pranjem i usisavanjem, možda bude koja slika.

 

Ukoliko imate kakvih komentara:

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/88186-polo-variant-14mpi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam od starog Pola 13'' felge, zamjenio sam ih za ove. Na staru godinu mi je bilo dosadno, pa sam ih isprobao. Gume su ljetne i čelave do bola, ako dopuste financije, do proljeća uzeti i nove ljetne i da imam dva seta i da sam miran.

Auto mi izgleda turbo visok na njima :gleda

 

Ui0XHXr.jpg

 

SfcUd92.jpg

 

Ako ima kakvih komentara:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/88186-polo-variant-14mpi/

Edited by Maky355

Share this post


Link to post
Share on other sites
0